Jump to content



Препоръчани коментари

От 10.11.2021 г. от 7:00, Andrew Cunanan. каза:

Този знаменателен хит трябва да бъде  наименован само по един начин - "Ако бях се родил Г Л О Р И Я"!

Химн на всички травестити.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, pacho каза:

Опаа! 😀 Кой качва техно денс хитачките, а?

 

Денс хитачки... аре Хипноза е хитченценце. Но другото е подобие на песен и пълен провал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.11.2021 г. от 15:56, Illyria каза:

Можеш ли да ме обичаш е имала съвсем друг замисъл в началото, със заглавие "Исках да бъдеш искрен".

https://www.vbox7.com/play:307546523b

 

Може ли да качите и в тубата че не ми отваря от чужбина. Мерси. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама, бабичката сигурно е забравила, в следствие на деменцията, че този концерт вече го е качвала, или проси по още някое гледане, че не й стига пенсията за закупуване на разсад в градината и правене на кисело зеле и пареница.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Опаа! 😀 Кой качва техно денс хитачките, а?

 

Хипноза ми беше една от най-омразните песни и съзнателно я изтрих от съзнанието си. Дори не помня мелодията, еле па текста. Но Усещане за мъж ми беше много любима, най-вече откъм аранжимент ❤️ 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Illyria каза:

Пробвай като сложиш линка тук https://vbox7-mp3.info/

Стана - благодаря ти. “Можеш ли да ме обичаш” според мен е по-добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ама, бабичката сигурно е забравила, в следствие на деменцията, че този концерт вече го е качвала, или проси по още някое гледане, че не й стига пенсията за закупуване на разсад в градината и правене на кисело зеле и пареница.

 

Концертът е качен, сега вече са качени и отделните песни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е зле селяндурката, сериозно ли е слагала нови филтри, за да е по-бяла и контрастна на клип от 2002-ра?!

Хубаво, поне, че след 1000 години, в които можеше да трупа милиони гледаемост в нейния канал, го качи.

Качеството е покърт като душевността й.

Не знам кой е по-зле - придворния екип на Глора, състоящ се от 2-3 счупени китки или този на Пайнер, пълен с мухлясали дъртофелници с изваден през носа мозък от каменната ера насам. Трегедия и комизъм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 4.10.2021 г. от 21:50, DarkChild каза:

На домашния концерт ми направи впечатление странната вътрешна архитектура. Входната врата и стълбите приличат повече на външната страна на къща, отколкото да са отвътре. Изобщо цялото място прилича повече на някакъв хотел/заведение, отколкото дом.

Тука, пиле, казва, че сама си е измислила стилистиката на интериора, без да използва услугите на дизайнер и прави баница със заливка без "млЕко":
Фолкмаратон - Глория(коледно издание) - By Planetcho - Vbox7

Като оставим настра интериора, според мен е искала дома й да изглежда ултра луксозно, модерно и класно, но не ѝ се е получило много-много. Тези подиуми от мрамор и стила на кухненските ѝ шкафове не се връзват например. Кичозно и префърцунено в тон с персоната ѝ е.

Колко фамозно тук обяснява какъв професионалист и перфекционист е, как се старае продуктите ѝ да са комплексни и изпипани, да създава най-добрите клипове, а сега е хъса ѝ е само отломка от опустушеното предишно АЗ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Тука, пиле, казва, че сама си е измислила стилистиката на интериора, без да използва услугите на дизайнер и прави баница със заливка без "млЕко":
Фолкмаратон - Глория(коледно издание) - By Planetcho - Vbox7

Като оставим настра интериора, според мен е искала дома й да изглежда ултра луксозно, модерно и класно, но не ѝ се е получило много-много. Тези подиуми от мрамор и стила на кухненските ѝ шкафове не се връзват например. Кичозно и префърцунено в тон с персоната ѝ е.

Не всеки има този вкус!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори часовника с лика на Симона в студиото ѝ е проява на нарцисизъм и себелюбие в нездравословни количества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Днес се насладих на този хитов хит! Много яко пее. 

 

Аранжиментът е изпреварил времето си и конкретно EDM вълната, завладяла света година и половина след излизането на този трак. Оригинален, интересен, хем клубен, хем включва типични фолк елементи. Видеореализацията също е супер, Нанков е изял с парцалите монтажа. Един от най-добрите ѝ и адекватни клипове. Но текста е безумно глуповат и инфантилен, а заглавието някакъв опит за оригиналност ли трябва да бъде? Именно тези компоненти съсипват цялостното усещане на хората от този проект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аранжиментът е изпреварил времето си и конкретно EDM вълната, завладяла света година и половина след излизането на този трак. Оригинален, интересен, хем клубен, хем включва типични фолк елементи. Видеореализацията също е супер, Нанков е изял с парцалите монтажа. Един от най-добрите ѝ и адекватни клипове. Но текста е безумно глуповат и инфантилен, а заглавието някакъв опит за оригиналност ли трябва да бъде? Именно тези компоненти съсипват цялостното усещане на хората от този проект.

Не вниквам много в текстовете, но не ме дразни. Иначе звученето ми харесва, защото турският поп обикновено звучи подобно и то много преди Гюра да го открие ❤️ Аз й харесвам повечето денс песни, но не са й хитови. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Не вниквам много в текстовете, но не ме дразни. Иначе звученето ми харесва, защото турският поп обикновено звучи подобно и то много преди Гюра да го открие ❤️ Аз й харесвам повечето денс песни, но не са й хитови. 

Не са запеваеми, как си представяш хетеро мъжете да запеят "като гръм удари моето сърце, като Бог ме люби, как искам те"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не са запеваеми, как си представяш хетеро мъжете да запеят "като гръм удари моето сърце, като Бог ме люби, как искам те"?

Ако беше написано по запеваем начин, щяха да си пеят. Много певици имат женски песни, ама се пеят и от мъже. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам никакви нови филтри в "По навик", пипнали са контраста и  Hue-то и слава богу, че в "Илюзия" примерно картината е супер бледа.

Стига критики, тамън почна да качва видеоклипове от преди 20 години!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...