Jump to content



Препоръчани коментари

Току що, WindWalkerMonk каза:

Kъвто и да е, минало е. Честно казано  изглежда да казва истината, защото и много статии се появиха, че е мързелив и чака Мона да го гледа. Но любоффффф, тъпо за детето. 

Мигом надуй този химн!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , WindWalkerMonk каза:

Kъвто и да е, минало е. Честно казано  изглежда да казва истината, защото и много статии се появиха, че е мързелив и чака Мона да го гледа. Но любоффффф, тъпо за детето. 

Че Мона понеже чака баба ни да я гледа. Съвсем в реда на нещата да го натири. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Untitledbgb.jpg

А-у, направо се е разчупила за нейните стандарти, с тая кожена пола направо е отключила строгата господарка у себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Andrew Cunanan. каза:

А-у, направо се е разчупила за нейните стандарти, с тая кожена пола направо е отключила строгата господарка у себе си.

Това е една от по - добрите й снимки. На повечето прилича на транссексуална. Тук изглежда доста добре. Иначе на нея стила й е доста готин (извън клиповете където последните години е комична). Ето тук е топ:

Може да бъде изображение с 1 човек, изправен и на закрито

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

 

Колко добре стоят двете на сцена. А този ремикс винаги ми е звучал малко хардкор. Звучи мега клубно, в същото време малко не си съответства с мелодията и изпяването. Напомня ми на ремиксите на Hex Hector.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да видим ще качи ли нещо преди 1999-та. Има цели видеокасети, които не е качила. Не знам пази ли, крие ли ги, направо ако иска да си ги изтрие от кариерата.

И е редно да спре да се оправдава с качеството, защото от VHS лентите може да се свали много сносно качество, а после с милионите видове програми да се ъпскейлне ако иска и на 8К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pacho каза:

Да видим ще качи ли нещо преди 1999-та. Има цели видеокасети, които не е качила. Не знам пази ли, крие ли ги, направо ако иска да си ги изтрие от кариерата.

И е редно да спре да се оправдава с качеството, защото от VHS лентите може да се свали много сносно качество, а после с милионите видове програми да се ъпскейлне ако иска и на 8К.

Тук качеството е страхотно за материал отпреди 20 години, заснет с кофти техника. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яко, че качва промоциите с това високо качество. Скоро и 12 Диаманта в НДК ще видим!

 

Техниката никак не е кофти и тези клипове не са свалени от VHS касети. Заснемането си е напълно дигитално, което си е било в крак с времето през 2001 г. Това не е запис от видеокасета. Промоцията е заснета в DV формат и техниката им е супер за обстоятелствата (тъмно, пушек, различни светлини), липсва ми само контраст на картината, но от DV формат така се получава.

 

Касетите, които си е заснела и продуцирала сама, като Щастието е Магия и За добро или зло вероятно не са заснети дигитално и това личи от качеството им. Пускаха Оставете ме на мира и Приятелката по Планета през 2009 г. мисля че беше и успяхме тогава да видим как изглеждат, тези си бяха свалени от VHS. Сигурно от Носталгия нататък всичко е заснето дигитално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Illyria каза:

Техниката никак не е кофти и тези клипове не са свалени от VHS касети. Заснемането си е напълно дигитално, което си е било в крак с времето през 2001 г. Това не е запис от видеокасета. Промоцията е заснета в DV формат и техниката им е супер за обстоятелствата (тъмно, пушек, различни светлини), липсва ми само контраст на картината, но от DV формат така се получава.

Е DV форматът какво е - нали е пак лента. Те допреди 10-на, 12 години телевизионните предавания ги записваха на касети и ги излъчваха от такива, какво остава за 2001-ва? Ама това няма значение, важното е че се е сетила за тях и си ги слага в нейния канал, който има почти 100 хил. абоната. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:


женичката качва неща от архивите.

Се1 гледам друг човек. Тук няма тези противни изкуствени жестикулации. Няма дори изкуственото поведение, напротив - ебава се и се заиграва с камерата. Дори като махнем плейбека има присъствие. Вече я няма тази Глория. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

Е DV форматът какво е - нали е пак лента. Те допреди 10-на, 12 години телевизионните предавания ги записваха на касети и ги излъчваха от такива, какво остава за 2001-ва? Ама това няма значение, важното е че се е сетила за тях и си ги слага в нейния канал, които има почти 100 хил. абоната. 

DV форматът е дигитален (Digital Video), и дори и да е трудно да си го представим днес, аналогови носители като касети могат да запазват дигитални файлове без да променят оригиналния файл (помисли например как старите дискети за компютър работеха). 

Илюзия е заснета дигитално на 720x576, както и всичко от може би 1996 напосле. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би единствената фолк песен, която съм слушал повече от веднъж тая година. Естествено, никой не я чу. Глория кога??? Много би й отивала...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Може би единствената фолк песен, която съм слушал повече от веднъж тая година. Естествено, никой не я чу:

 

Ох тя пък щеше и цял албум да пуска. Какво стана не се знае. :( 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, WindWalkerMonk каза:

Се1 гледам друг човек. Тук няма тези противни изкуствени жестикулации. Няма дори изкуственото поведение, напротив - ебава се и се заиграва с камерата. Дори като махнем плейбека има присъствие. Вече я няма тази Глория. 

Същата си е. Просто е на настроения. По-скоро ми липсва дълбочината в творчеството й. В последните години е страшно посредствена във всяко отношение. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DenFevgo каза:

Същата си е. Просто е на настроения. По-скоро ми липсва дълбочината в творчеството й. В последните години е страшно посредствена във всяко отношение. 

Горделив човек е според мен и не толкова в професионален, колкото в личен план. Интервюто в "Нещо лично" при Слави ме наведе доста на това заключение, а и книгата й - като че ли е въпрос на живот и смърт да й бъде признато какъв извънземен характер има. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Illyria каза:

 

Касетите, които си е заснела и продуцирала сама, като Щастието е Магия и За добро или зло вероятно не са заснети дигитално и това личи от качеството им. Пускаха Оставете ме на мира и Приятелката по Планета през 2009 г. мисля че беше и успяхме тогава да видим как изглеждат, тези си бяха свалени от VHS. Сигурно от Носталгия нататък всичко е заснето дигитално.

Гледайки рип-а на Приятелката и на песните от промоцията не виждам фрапантна разлика. Мисля че Приятелката си е със съвсем добро качество и е сваляна от VHS. И както казах в днешно време може да се изкара брутално качество посредством софтуеър. Макар че от Пайнер дори на "Феникс" бяха смазали качеството, а някой нейн фен беше качил с два пъти по-добро качество. 

Но в крайна сметка никой не иска 1080p от нея. Искаме просто видеографията ѝ онлайн в официалния ѝ канал. Толкова ли е зложно. Нейните идолки Цеца и Брена са качили всичко преди 1998-ма на 480p. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Illyria каза:

Много яко, че качва промоциите с това високо качество. Скоро и 12 Диаманта в НДК ще видим!

 

Техниката никак не е кофти и тези клипове не са свалени от VHS касети. Засн

Имах предвид от днешна гледна точка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Illyria каза:

DV форматът е дигитален (Digital Video), и дори и да е трудно да си го представим днес, аналогови носители като касети могат да запазват дигитални файлове без да променят оригиналния файл (помисли например как старите дискети за компютър работеха). 

Илюзия е заснета дигитално на 720x576, както и всичко от може би 1996 напосле. 

Да, качеството на заснемане е от изключително значение, но от значение е и качеството на записания вече преминал монтаж и цветови корекции финален файл на клипа - както може да го направи да изглежда с по-добро качество, отколкото, така може и да го срине. Файловете в канала на Глория от промоцията са вече обработени от Пайнер (наслагване на текст и кадри).

От днешна гледна точка ако режисьорите притежават всеки мастър на неин клип без лого и плочка, с помощта на свободен софтуер може да се ремастерира до 4К и да изглежда все едно е снимано с такава високо резолюционна камера. Ето например този клип на Бритни от 2000-ната година, ремастериан от фенове посредством клипа, свален от ДВД, с оригиналния мастър качеството щеше да е още по-добро:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , WindWalkerMonk каза:

Се1 гледам друг човек. Тук няма тези противни изкуствени жестикулации. Няма дори изкуственото поведение, напротив - ебава се и се заиграва с камерата. Дори като махнем плейбека има присъствие. Вече я няма тази Глория. 

Това беше последната ера преди да си изсветли косата и да се хване с Жоро. Ерата на чупките, стойките и муцките започна с тази визуализация:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Andrew Cunanan. каза:

Това беше последната ера преди да си изсветли косата и да се хване с Жоро. Ерата на чупките, стойките и муцките започна с тази визуализация:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , AndreaForever каза:

 

Този знаменателен хит трябва да бъде  наименован само по един начин - "Ако бях се родил Г Л О Р И Я"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...