Jump to content



Препоръчани коментари

преди 16 часа , Andrew Cunanan. каза:

Защото е проста, себична, егоцентрична и няма никаква концепция за кариерата и развитието си.💋

Понякога дори и хора с такива черти могат да нацелят концепцията. Та именно тези песни и други от същата ера я направиха най-голямата звезда... Не е далеч от ума, че те са били любимите на народа и може да й е от полза да останат във времето.

преди 15 часа , DenFevgo каза:

Тези двете ги пее на всяко участие. 

Участия, каквито почти няма.

А и да ги пее днес... няма голяма полза. Трябваше да ги наложи здраво на концертите и турнетата след 2002. А тя дори не присъстваше на много от тях, което тогава на някои ни се струваше като умен ход на една класна Прима. Днес разбираме, че не е било баш така.😆

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, kalpazanin каза:

Глория си е вечна, колкото и да я плюят ! 

 

И хлябът с бяло брашно е вечен, но ние консумираме само кето хляб. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Andrew Cunanan. каза:

И хлябът с бяло брашно е вечен, но ние консумираме само кето хляб. :3fdb8960598fa63e:

Мода ... бял хляб и наопаки да го четеш пак си е бял хляб ... Всичко е преходно, Глория вечна ! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, kalpazanin каза:

Мода ... бял хляб и наопаки да го четеш пак си е бял хляб ... Всичко е преходно, Глория вечна ! 

 

Само след 5 години аудиторията й ще е намаляла наполовина вследствие на естествения подбор и последвалите вълни на корона вируса. Ето дори след първите две вълни има проблем със запълването на намаления капацитет на залите. Да, изказването ми е изключително ценично и грозно, но Глори трябва да помисли как да привлече младата аудитория, защото гейките над 30 и дъртите пергиши няма да я хранят до края на живота й, предвид, че тя е далеч по-млада. В политически план виждаме и отлива от БСП, просто електоратът на въпросната партия е измрял. :aw:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, kalpazanin каза:

То това важи и за днешните еднодневки, които сега са на гребена на вълната . Просто кръговрат  ...

  

 

Нашите любимки са най-следваните в социалните мрежи, правещи хит след хит, а вашата - на дъното и в музикален и в персонален план.:naked:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Andrew Cunanan. каза:

Нашите любимки са най-следваните в социалните мрежи, правещи хит след хит, а вашата - на дъното и в музикален и в персонален план.:naked:

Времето ще покаже ...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, omline каза:

@asylum За теб специално.... :D

 

 

Мале, мале! А те на Анна я водеха "народна" :D

На Глория е по-яка, или за втори път я чувам, или за първи! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Мале, мале! А те на Анна я водеха "народна" :D

На Глория е по-яка, или за втори път я чувам, или за първи! 

Една тайна - аз днес сефте чух на Анна песента, въпреки че ми е известна от години като заглавие - иначе точно тази на Глория аз също я чувам 4 или 5-ти път изобщо.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, omline каза:

Една тайна - аз днес сефте чух на Анна песента, въпреки че ми е известна от години като заглавие - иначе точно тази на Глория аз също я чувам 4 или 5-ти път изобщо.

Аз съм сигурен, че съм си я пускал по времето на Кречетало, Емил.бол.бг и т.н., понеже ми беше интересно да чуя всички версии на една и съща песен, но изобщо не ми бе останала в съзнанието. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, stereoto_ каза:

Майко била... цигани ли е чудо ли е..

Дали Глото е дала на Рашия да излезе на сцената? :D

Рашия до 15.09 е в Слънчев бряг! Миячка

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, omline каза:

...не и според екипа на Драгана...освен ако този Brajovic не е с индийски корени....

tempsnip.png

Алжирска е песента. И няма да е за сефте сърби или българи да си припишат нещо :D Леко е променена, за да пасне на балканския темперамент, но пак си личи ясно. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Алжирска е песента. И няма да е за сефте сърби или българи да си припишат нещо :D Леко е променена, за да пасне на балканския темперамент, но пак си личи ясно. 

Добре...тролна ме готино, че обърках индийско с алжирско звучене... :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Добре...тролна ме готино, че обърках индийско с алжирско звучене... :D

Ами не те тролнах. Ако не знаех, че певецът е алжирец, и аз бих се подвел. Дори арабите не му разбират какво пее и... слочаенос?, песента е била огромен хит в Индия! :)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.09.2021 г. от 0:43, asylum каза:

Продължават да ни подслушват и качват съобразно

 

Чак пък да ви подслушват... Аз лягам и ставам с кака ти Гло, нямам нужда от подсещане 😁 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...