Jump to content



Препоръчани коментари

преди 7 минути, Illyria каза:

Хахахах В какъв контекст е било това? Всеки неин коментар онлайн е сензация и бисер за историята. Много ме кефи!

 

- Един и то какъв!

- Здр. на майка ти! 

- Ще си правиш каквото си искаш!

- Емилия счетоводителката, или певицата?

- Имам втори номер копита

- Ако ти забия един шамар!

 

Абе кефи жената, няма какво да се заблуждаваме.

Тва е, няма контекст.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Любим ми е един отговор в Неудобен въпрос на Нов Фолк - Ралица от Самоков я пита дали ще си признае, че има силикон, а Глория отговаря “На тебе ли да го признавам, точно на Ралица от Самоков? Ако искам ще си сложа и крила!” :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Runevski каза:

Любим ми е един отговор в Неудобен въпрос на Нов Фолк - Ралица от Самоков я пита дали ще си признае, че има силикон, а Глория отговаря “На тебе ли да го признавам, точно на Ралица от Самоков? Ако искам ще си сложа и крила!” :D

Голяма драма му беше на българина, че "не си признавала"... Все едно човек е убила и трябва обяснения да дава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DenFevgo каза:

Голяма драма му беше на българина, че "не си признавала"... Все едно човек е убила и трябва обяснения да дава.

Най-голямата драма е, че не си изпълни анганжимента и не се обади на победителя от рубриката "Неудобен въпрос" в едно от изданията на фалиралия "Нов фолк".

Иначе такава е народо-психологията на българина, той иска всичко да знае. на всичко да се присмее и да го принизи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Runevski каза:

Любим ми е един отговор в Неудобен въпрос на Нов Фолк - Ралица от Самоков я пита дали ще си признае, че има силикон, а Глория отговаря “На тебе ли да го признавам, точно на Ралица от Самоков? Ако искам ще си сложа и крила!” :D

Оле, помня го това :D 

Иначе няма нищо лошо в силикона - всичките певици имат и не го крият, то няма и как да се скрие. :D Ама Гюра трябва да се заяде. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Фъска до фъска! 1.34 @WindWalkerMonk

Глория от Пазарджиик

 

То да беше само тя. Всичките там които показват са копирали идолката, ама то не са жестикулации, не са леко забавени префърцунени движения. Като видиш толкова кралици на едно място, виждаш какво влияние е имало творчеството й. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, WindWalkerMonk каза:

То да беше само тя. Всичките там които показват са копирали идолката, ама то не са жестикулации, не са леко забавени префърцунени движения. Като видиш толкова кралици на едно място, виждаш какво влияние е имало творчеството й. 

Гледах специално и без звук, понеже ненавиждам точно тая песен, но не са толкова скандални, колкото очаквах :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Гледах специално и без звук, понеже ненавиждам точно тая песен, но не са толкова скандални, колкото очаквах :D

Цялата армия е там! Не предават кралицата майка (баба).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

 

Другата май е по - яка. Иначе и за двама ви, Глоряните са по - обрани защото са живели тийн годините си в по консервативно време. Тия на Галена са баш скандалните. :D Иначе баба май утре има участие. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Другата май е по - яка. Иначе и за двама ви, Глоряните са по - обрани защото са живели тийн годините си в по консервативно време. Тия на Галена са баш скандалните. :D Иначе баба май утре има участие. 

Последната Гюрина песен, която скъсвах от слушане!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Последната Гюрина песен, която скъсвах от слушане!

 

Това е една от най - гадните й песни евър и в чалгата изобщо. Не знам как се е навила да я пусне, сериозно това крещи флоп. Не знам какво ти харесва в нея. Иначе чакай да видя youtube за песните й, че не ги знам.

Tва горе долу. Преди 6 години :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Това е една от най - гадните й песни евър и в чалгата изобщо. Не знам как се е навила да я пусне, сериозно това крещи флоп. Не знам какво ти харесва в нея. Иначе чакай да видя youtube за песните й, че не ги знам.

Tва горе долу. Преди 6 години :D 

Е, аз се насилих да харесам леко и Нюанси сиво и Добре дошла, броднице, но и в момента не мога да се сетя за какво се пееше в тях. Приятни са за фон, докато чешеш СВ-та примерно... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Е, аз се насилих да харесам леко и Нюанси сиво и Добре дошла, броднице, но и в момента не мога да се сетя за какво се пееше в тях. Приятни са за фон, докато чешеш СВ-та примерно... 

Дори не ги знам, добре дошла бивнице, само видях заглавието и знаех, че трябва да пропусна. За другата също. Аз сега слушам старите й албуми, да видя кво толкова е направила. Имам си й любима песен "До утре". Топ проект и мелодия е, щом я сложих в плейлистите ми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Е, аз се насилих да харесам леко и Нюанси сиво и Добре дошла, броднице, но и в момента не мога да се сетя за какво се пееше в тях. Приятни са за фон, докато чешеш СВ-та примерно... 

Последните 2 песни който ме кефят са "Любовта настоява" и "Като буря" !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

Дори не ги знам, добре дошла бивнице, само видях заглавието и знаех, че трябва да пропусна. За другата също. Аз сега слушам старите й албуми, да видя кво толкова е направила. Имам си й любима песен "До утре". Топ проект и мелодия е, щом я сложих в плейлистите ми. 

Чуй Пепеляшка и танцувай пред огледалото!

 Як аранжимент има! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, WindWalkerMonk каза:

Дори не ги знам, добре дошла бивнице, само видях заглавието и знаех, че трябва да пропусна. За другата също. Аз сега слушам старите й албуми, да видя кво толкова е направила.

Тоест досега си давал мнения без идея за какво точно говориш? 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Тоест досега си давал мнения без идея за какво точно говориш? 

Може и да преувеличава, но след поредицата от еднообразни песни, доста хора просто пропускат новите песни и не им дават шанс. То и реклама им липсва сякаш. Нещо, което да те накара да чуеш това, което поради някаква приничина си изпуснал... 

Поздрав с хитов хит!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Тоест досега си давал мнения без идея за какво точно говориш? 

Е знам й албумите Крепост, Феникс, Илюзия. В смисъл аз й гледам и присъствам на концерти (когато имаше). Но да ги слушам отделно - НЕ! Освен подлудяваш по мен. Сега даже си я пуснах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Може и да преувеличава, но след поредицата от еднообразни песни, доста хора просто пропускат новите песни и не им дават шанс. То и реклама им липсва сякаш. Нещо, което да те накара да чуеш това, което поради някаква приничина си изпуснал... 

Поздрав с хитов хит!

 

Ама какъв шанс, пускаш и на 20 та секунда спираш особено хриле и тем подобни лайна. Всъщност това любима ставаше като за фон, но другите не ги помня дори. Хем си направих труда да чуя последния й албум. Но както казах не ги слушам, не ме топлят. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Ама какъв шанс, пускаш и на 20 та секунда спираш особено хриле и тем подобни лайна. Всъщност това любима ставаше като за фон, но другите не ги помня дори. Хем си направих труда да чуя последния й албум. Но както казах не ги слушам, не ме топлят. 

То аз и първите й три албума не знам, но това не й е попречило да тресе държавата и да се обкичи с прозвището Прима. От първите три албума знам само, сега проверих - Докторе, на помощ, Оставете ме на мира и Уморих се от теб. 

От Стопроцентова жена до Благодаря включително ми беше любимка. Всъщност покрай Крепост и Влюбена в живота й потърсих и по-старите песни и се образовах, де, та разбрах, че 12 диаманта и Илюзия са трепач също. По-старите ми идваха твърде ретро, но са били оценени от публиката. Сега не знам дали някой слуша и цени новите песни, или от носталгия по старото време я подкрепя по подразбиране. В което няма лошо, де. Но тя може повече. 

Кеф!

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, omline каза:

"Можел и да преувеличава!" :laughing:

Та той разбира това, което дрънка колкото медуза висша математика. 

Е разбирам го повече от феновете й в тази папка. Аз имам поглед на това реално колко са добри песните й и колко се слушат (главно семейно) от една шепа хора. Разликата е, че вие само дрънкате (феновете й), аз давам мнение защото го виждам с очите си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...