Jump to content



Препоръчани коментари

Абе, имало си е надпревара, особено 2000. Десислава беше сърдита, че е на второ място на публиката и второ място на журито и че много колеги не я поздравили за успеха или я поздравили вяло и е плакала. Нещо такова си спомням. На Антон Стефанов е ревала. Вече 2000 се оформи сериозна конкуренция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, adorable каза:

Дойчо, не ме впечатляват минусите ти, само да ти кажа. Двамата с Печенко сте ми ясни. Спрете се вече, не сте малки деца. 

Само да не ревнеш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , omline каза:

Абсолютно! Наистина не помня да е било като надпревара или поне наградите, със сигурност се усещаше, че не бяха на преден план. Водещо беше това, че толкова изпълнители се събират на едно място в разгара на лятото, за да представят АВТОРСКА музика. 

На Калия песента беше много хубава, аз съм си я сложил в едно миксче което съм си направил за лично ползване в колата :) тя звучи и към днешна дата адекватно с този акордеон и регетон ритъм. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=HF9q4OkYXPQ

Българската Шерил Кроу 😁 Жалко, че не и се обърна внимание. Този стил музика трябваше да се развива повече/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука беше изкоментирана визията на Глория от Тракия фолк. Само да ви кажа, това й е ТОП визия, високото чело на времето се е считало за признак на аристократизъм, а към днешна дата - природна интелигентност. Има популярни личности, които си отстраняват първите редове от косата, за да са с голямо чело.

"Лабиринт" е шедьовър.

Ето, на Лепа Брена не е особено високо.😁 Но зализаното е класика от време оно.

23e09daf5a0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, тя Богиня Лия и тя пее от Пирин фолк '95-та, така че са почнали заедно, макар че Гло не припарваше до територията на Сашка Васева, а именно "Пирин фолк". Сега й дай да пее само песни с македонско звучене. Никога не е късно да участва и в конкурса.

Тука как прилича на Симона.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Е, тя Богиня Лия и тя пее от Пирин фолк '95-та, така че са почнали заедно, макар че Гло не припарваше до територията на Сашка Васева, а именно "Пирин фолк". Сега й дай да пее само песни с македонско звучене. Никога не е късно да участва и в конкурса.

Тука как прилича на Симона.

 

тук е много красива, сега прилича често на транссексуална. На втората песен, която е доста добра припява весело на плейбека. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.07.2021 г. от 21:02, pacho каза:

Е, тя Богиня Лия и тя пее от Пирин фолк '95-та, така че са почнали заедно, макар че Гло не припарваше до територията на Сашка Васева, а именно "Пирин фолк". Сега й дай да пее само песни с македонско звучене. Никога не е късно да участва и в конкурса.

Тука как прилича на Симона.

 

2000-2001 си е в топ форма, млада, с уникални идеи, настроение. Просто самите години бяха мега интензивни. Нищо чудно, че албумите на всички тогава бяха успешни - вижте само на колко места са ги презентирали... 90-те пък с програми по БНТ, всичко с концепция, режисура. Предавания като "Ах, този фолк", "Хит коктейл". Просто пръскаха от популярност, пръскаха спортните зали, летните театри и стадионите.

Аз взех билети за пловдивския концерт, дано времето е ок и да няма ексцесии с вируса.

Ако е на живо тая песен, ще бъде настръхващо. В Летния е хубава акустиката. В Античния също. Можеха там да си направят фолклорния концерт Пайнер преди време вместо в Стара Загора, но нали скапаният кмет тогава не разреши. Не че сегашният кмет е по-малко скапан, де... :D Въобще много си повярваха всички придорни шутове на Бойко в последните години, затова утре - АРИВИДЕРЧИ! Гласувайте!

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.07.2021 г. от 14:02, pacho каза:

Е, тя Богиня Лия и тя пее от Пирин фолк '95-та, така че са почнали заедно, макар че Гло не припарваше до територията на Сашка Васева, а именно "Пирин фолк". Сега й дай да пее само песни с македонско звучене. Никога не е късно да участва и в конкурса.

Тука как прилича на Симона.

 

Помня ги тези участия от бингото от Варна по Мустанг. Имаше и една шуменската ТОП ТВ и там също даваха участия пък от Шумен. Освен това имаха и предаване с поздрави. Абе други времена си бяха. После проклетата Планета сложи край на всичко това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оооо ТОП Тв наистина си беше топ за времето. Тя беше ефирна за цяла североизточна България и заедно с Делта Музика Русе бяха основните доставчици на фолк за региона.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , asylum каза:

Не знаех... или не помнех, че Топ ТВ беше шуменска. Била е хит, щом Луна Президент е от Шумен! 

Тогава Луна не беше никакъв президент, а най-обикновена шафрантия 🤭
Дори и в Б група не бих я сложил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, pacho каза:

Дето вика, че старите клипове били с лошо качество и затова не ги качва. Докога с тия комплекси? Много си е добре в периода 1994-1996-та.

 

Не мисля, че е въпрос на комплекси, старите й клипове се въртяха по време на концертите в НДК. По-скоро тя наистина има някаква странна представа за "качество".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DenFevgo каза:

Не мисля, че е въпрос на комплекси, старите й клипове се въртяха по време на концертите в НДК. По-скоро тя наистина има някаква странна представа за "качество".

От първите 2 албума никога не са се въртели.

Пускаха само малко кадри от "Ангел с дяволска душа" и "Уморих се от теб".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , pacho каза:

От първите 2 албума никога не са се въртели.

Пускаха само малко кадри от "Ангел с дяволска душа" и "Уморих се от теб".

По Планета обаче въртяха "Оставате ме на мира" и "За добро или зло" 2009-та. Приятелката също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 21.07.2021 г. от 16:37, Axel каза:

Много харесвам Глория, но съм разочарован от "турнето" й! Плейбек, скука, празна сцена, няма бенд?  Така ли се прави платен концерт с билети? 

Във физиономията й се вижда колко й е безразлично, никаква емоция. Бях убеден,че всичко ще е 1:1 със концертите й в читалищата преди няколко години. Откриване със интрото от концерта през 2009 и последвано от "Феникс" ремикс...това какво е? Толкова ли скъпо струва някой от този "екип" да раздвижи мозъчните гънки за нещо ново и интересно? Отново билборд плакат отзад със 8 прожектора и 4 броя ферми... Косата й непрекъснато една и съща, обувките й са точно 2 варианта от няколко години и то не само за сцена, а и във всякякви изяви е със тях... wtf какво й става?! Пеело й се, работило й се.. къде!? Кога? Тя е тотално забила. Аз съм шокиран от това,което виждам. Не съм си и помислял, че някога ще ме възмути дори визията й, наай-малко пък визията й. Аз няма да платя за нещо непомръднало и неподлежащо на минимална промяна от толкова много години... аз не знам тя как не видя, не чу, не разбра тва нещо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...