Jump to content



Препоръчани коментари

преди 55 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво ще направиш в името на любовта?
Глория: Според мене няма любов. Всичко е секс и пари. :ah:

 

Тук прилича на травестит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че още се дъвче това с хитовете... Изброили сте 5 песни, а тя има поне още толкова и е трудно да се определи една. Не видях да сте споменали "Откраднат миг", "За тебе, майко", "Приятелко", "Ангел с дяволска душа" и "Радост-тревога". Просто Глория с тия песни тресеше цели поколения през 90-те - то се вижда и в предаването на Тодор Колев тогава, не знам дали някоя от жанра ще изживее това усещане. Не съдете по това дали ги пускат в ретро блоковете дали са хитове... Щото мога да ви кажа, че "Дар от съдбата" и "Милиони звезди", примерно, изобщо не бяха кой знае какви хитове, като излязоха - ама после диджеите ги натрисаха и си станаха. Те и Тони Дачева не я пускат, ама има брутални парчета.

Глория си пускаше албум след албум, поне по един-два тотални хита за времето си е имала във всеки, даже и цели албуми без слабо в тях - като "Илюзия", "12 диаманта" и "Крепост", доколкото при другите - по 2-3 хубави песни в албум и останалото бози и пълнежи. Чувал съм хора, дето дори не са фенове, да се сещат за нейни песни, които въобще никой отдавна не споменава. Особен случай е тя, има си репертоар и всеки я свързва с различен период. Много повече хитове има от другите дори. Да са били 2-3 песни, да ги налага да откат, ама...

За мен лично "Носталгия", "Ако те няма", "Ако бях се родила река", "Присъда", "Феникс", "Циганско сърце" са едни от най-емблематичните, в някакви моменти дори са ги пели и по формати.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Говори за социалните мрежи, сайтове, таргети, ама къде са клиповете от 1994-1999?

Пак чупки, стойки, муцки, мятане на кичури и нищо интересно.

Имам чувството, че някой е сменил човекът Глория с киборг-двойник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория: "Аз съм човек, който много бързо се адаптира към ... нещата"
:roll1:
Ама, миличка, днес не е 1-ви Април, за да си разказваме откровени лъжи, опитвайки се да ги превърнем във вицове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязахте ли, че клипа на "Песента" от 1994 г. е с логото на Планета HD? Явно ще го качат в някои канал скоро, но едва ли варианта на Планета е с по-добро качество от вече съществуващите рипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Illyria каза:

Забелязахте ли, че клипа на "Песента" от 1994 г. е с логото на Планета HD? Явно ще го качат в някои канал скоро, но едва ли варианта на Планета е с по-добро качество от вече съществуващите рипове.

Мисля, че това е сложено от фен лого, а не е оригиналното Пайнерско.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че е фен лого. Но може и Планета да я имат. Сещам се, че през 2009 около концерта в НДК излъчваха с добро качество "За добро или зло" и "Оставете ме на мира" по Планета - ето ви още хитове. Планета обаче си имат политика да въртят неща на Глория от "Илюзия" нататък, към тия старите няма да се върнат никога вече, което е много жалко. Представете си какво ще стане, ако се направи ретро канал...

Мислил съм да ми дръпнат видеокасетите до "12 диаманта" включително на двд и да ѝ ги подаря, но реално съм убеден, че и Планета ги имат, така че ако реши, може да си ги поиска и да си качи в канала. Но е възможно да има проблем с кавърите от първите два албума. Вижте как след НДК 2015 гръцките песни не влязоха в двд-то, нито по Планета. А такъв купон стана на тях...

Но в този вид май е позволено да излизат, тя си има изпълнителското право:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Andrew Cunanan. каза:

Пак чупки, стойки, муцки, мятане на кичури и нищо интересно.

Имам чувството, че някой е сменил човекът Глория с киборг-двойник.

Много рядко давала интервюта, последния месец 3 даде. Просто не я канят, щото дося нямаше за кво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Много рядко давала интервюта, последния месец 3 даде. Просто не я канят, щото дося нямаше за кво.

Аз пък съм против да я канят, за да говори неща от семейството или за коронавируса дори.

Всеки изпълнител иска да се интересуват от музиката му, а пък накрая излиза, че най-малко за това става дума в интервютата. Аман и от журналисти, и от всички предавания - едно и също всеки път се пита.

Примерно, колкото и да ми е анти Мон Дьо, вчерашното му интервю с Рени имаше и интересен дискурс. Като захапа темата за мъжа си, вече ми призля, но после стана дума за войната между Израел и Палестина, за Хамас... - каза доста интересни неща в тая връзка. Значи можело. Ама той самият я попита.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Аз пък съм против да я канят, за да говори неща от семейството или за коронавируса дори.

Всеки изпълнител иска да се интересуват от музиката му, а пък накрая излиза, че най-малко за това става дума в интервютата. Аман и от журналисти, и от всички предавания - едно и също всеки път се пита.

Примерно, колкото и да ми е анти Мон Дьо, вчерашното му интервю с Рени имаше и интересен дискурс. Като захапа темата за мъжа си, вече ми призля, но после стана дума за войната между Израел и Палестина, за Хамас... - каза доста интересни неща в тая връзка. Значи можело. Ама той самият я попита.

Глория не става за тия неща. Няма акъл, няма желание, няма й смелост. Тя е като аутист по интервютата, дано на живо не е така.

А за музика, какво да говори там 90% от творчеството й последните 10 години е траш, а нейната личност е в игнор листата на повечето хора. Много малко се пуска тя. Не знам как ще се измъкне от блатото. Тя си стана една Кичка Бодурова номер 2 вместо Лили Иванова с която я сравняват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Глория не става за тия неща. Няма акъл, няма желание, няма й смелост. Тя е като аутист по интервютата, дано на живо не е така.

А за музика, какво да говори там 90% от творчеството й последните 10 години е траш, а нейната личност е в игнор листата на повечето хора. Много малко се пуска тя. Не знам как ще се измъкне от блатото. Тя си стана една Кичка Бодурова номер 2 вместо Лили Иванова с която я сравняват.

Определено не е аутист, говорил съм си с нея последно на Коледа. С Глория можеш да си поговориш чисто човешки за истинските неща от живота, само че в интервютата рядко ще стане дума за това. Разбери, че журналистите не ни не стават - не всички, но повечето. Примерно Светльо Иванов е изключение. Имала е и много добри интервюта през годините - примерно първото с Кеворк, където са със Загоров и Симона. Дори при Тодор Колев.

Може ли жена, пяла толкова години на едни от най-интересните хора, хора с възможности и т.н., да няма какво да каже... Има, просто би наистина е по-въздържана и не иска да се излива душата, затова понякога ви се струва, че пуска режим клишета. Ивана, като е много откровена, що не си признае каква е била, като я налагаха и от чешмата едно време... или Камелия, дето миналата година лятото на влизане в дискотеката в Созопол чак се закача такава и вика "какво пиете", пък на излизане, толкова хора искаха снимка, а тя като дявол от тамян избяга... Айде мерси от такива. Призна си и тя при Мон Дьо, че е хвърчала в облаците по едно време. Глория може да си е с настроенията, но винаги е оставала след участия.

Колкото до музиката - има един такъв момент, че когато си прекалено стойностен на общия фон, те изкарват скучен. Реално обаче хората уважават Глория като концертна певица, биха си дали парите за нея, не би ги било срам. И то съвсем нормални хора, а не тия, дето примерно се кефят на последния клип на Десислава, пък след 5 години викат "какво беше това"... И едното, и другото си има плюсове и минуси. На такива като Деса графикът е пълен с дискотеки, тя печели от това и си е ок за себе си. Глория не я кефи това вече, търси друга ниша. Дано успее, щото трябват и спонсори за по-солидни изяви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, adorable каза:

Определено не е аутист, говорил съм си с нея последно на Коледа. С Глория можеш да си поговориш чисто човешки за истинските неща от живота, само че в интервютата рядко ще стане дума за това. Разбери, че журналистите не ни не стават - не всички, но повечето. Примерно Светльо Иванов е изключение. Имала е и много добри интервюта през годините - примерно първото с Кеворк, където са със Загоров и Симона. Дори при Тодор Колев.

Може ли жена, пяла толкова години на едни от най-интересните хора, хора с възможности и т.н., да няма какво да каже... Има, просто би наистина е по-въздържана и не иска да се излива душата, затова понякога ви се струва, че пуска режим клишета. Ивана, като е много откровена, що не си признае каква е била, като я налагаха и от чешмата едно време... или Камелия, дето миналата година лятото на влизане в дискотеката в Созопол чак се закача такава и вика "какво пиете", пък на излизане, толкова хора искаха снимка, а тя като дявол от тамян избяга... Айде мерси от такива. Призна си и тя при Мон Дьо, че е хвърчала в облаците по едно време. Глория може да си е с настроенията, но винаги е оставала след участия.

Колкото до музиката - има един такъв момент, че когато си прекалено стойностен на общия фон, те изкарват скучен. Реално обаче хората уважават Глория като концертна певица, биха си дали парите за нея, не би ги било срам. И то съвсем нормални хора, а не тия, дето примерно се кефят на последния клип на Десислава, пък след 5 години викат "какво беше това"... И едното, и другото си има плюсове и минуси. На такива като Деса графикът е пълен с дискотеки, тя печели от това и си е ок за себе си. Глория не я кефи това вече, търси друга ниша. Дано успее, щото трябват и спонсори за по-солидни изяви.

България не е страна за коцнерти (изкл. Лили Иванова). Следователно Глория трябва да се адаптира за да е успешна. Камелия и Деси Слава са добър пример. Между другото Преслава може да цепи с концерти, но том умствения капацитет е като при Глория в санитарен минимум. Смешно е, че най - добрите ни изпълнители са реално тотални злетаци: едната не пее никъде и тъне в забвение (Глора), другата само си отваря устата, пуска комерси и си пилее таланта (Преса), третата е без коментар (Ана). Сичките бтв, като се нагрухаха с пари. Не е проблема в журналистите, проблема е в наще крави. Глория си е зле заради нея, интервютата са й дъно заради нея, песните й са зле защото тя си ги избира такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

България не е страна за коцнерти (изкл. Лили Иванова). Следователно Глория трябва да се адаптира за да е успешна. Камелия и Деси Слава са добър пример. Между другото Преслава може да цепи с концерти, но том умствения капацитет е като при Глория в санитарен минимум. Смешно е, че най - добрите ни изпълнители са реално тотални злетаци: едната не пее никъде и тъне в забвение (Глора), другата само си отваря устата, пуска комерси и си пилее таланта (Преса), третата е без коментар (Ана). Сичките бтв, като се нагрухаха с пари. Не е проблема в журналистите, проблема е в наще крави. Глория си е зле заради нея, интервютата са й дъно заради нея, песните й са зле защото тя си ги избира такива.

Преслава е изключително хитра и адаптивна, тя удържа 16 години в топ 3. Не смятам, че и се инвестира в концерти и за нея не са рентабилни като печалба.

 

Относно темата:
Най-добрата ЕРА в кариерата й завинаги ще си остане "Крепост":

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

България не е страна за коцнерти (изкл. Лили Иванова). Следователно Глория трябва да се адаптира за да е успешна. Камелия и Деси Слава са добър пример. Между другото Преслава може да цепи с концерти, но том умствения капацитет е като при Глория в санитарен минимум. Смешно е, че най - добрите ни изпълнители са реално тотални злетаци: едната не пее никъде и тъне в забвение (Глора), другата само си отваря устата, пуска комерси и си пилее таланта (Преса), третата е без коментар (Ана). Сичките бтв, като се нагрухаха с пари. Не е проблема в журналистите, проблема е в наще крави. Глория си е зле заради нея, интервютата са й дъно заради нея, песните й са зле защото тя си ги избира такива.

Краен си малко, но така го виждаш, така го казваш.

В България живна концертната дейност. Освен Лиляна Кубратова, Слави също кърти с концерти. Учудващо или не, Любо Киров си разпродава също бързо концертите, където и да са. Ритон се котират добре. Дори Миша Филева направи концерт в НДК, аз бях - вярно, имаше повечко дечурлига, обаче въпросът е един път да проходиш. Бетонираш ли се като концертен изпълнител, ще ти бъде по-лесно. Има си и рок фестове там по Каварна ли, къде беше, събират си се хора. Животът не е само чалга или пък естрада.

Глория може, защото освен гласа има и репертоар, който хваща различни таргети. И е професионалист. Ако си бил на концерта 2015 г., знаеш, че си имаше доста читави хора в публиката.

Преслава е интересен изпълнител - определено има глас и харизма, има си някакви хитове, но ме съмнява да събере различни хора. Липсва й широкоспектърен репертоар. В дискотеката върви, но на концерт има точно 10 песни като за света, другото са комерси - не знам как ще напълни 2 часа, освен ако не пее и фолклор. В последните години образът й е на кифла. Пуснах си последното й интервю - такъв инфантилизъм, такова простодушие... там с мъжа си как се дезинфекцирали, как странели от хората, за ваксините едни глупости... Много простовата е станала, явно така си се харесва повече - виждам, че се чувства добре в кожата си.

Ивана става за концерти, ако не ги направи по-кръчмарски - гледам, че ще пее в летните театри в Бургас и Варна. Това е готино решение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Преслава е изключително хитра и адаптивна, тя удържа 16 години в топ 3. Не смятам, че и се инвестира в концерти и за нея не са рентабилни като печалба.

 

Относно темата:
Най-добрата ЕРА в кариерата й завинаги ще си остане "Крепост":

 

Преслава каза преди няколко години, че не може да си позволи концерти. Според мен може, просто въпрос на приоритет. Защото те само за една кола дават три пъти колкото за един концерт.

Като клипове може и "Крепост" да е най-добрата ера, но като репертоар аз си имам други периоди от нейните, които считам за още по-успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не са виновни журналистите - винаги може да извърти разговора и да си приказва каквото желае да сподели. Много други го правят. При Тодор Колев и Кеворк Кеворкян е била преди 30 години - няма смисъл да се споменават толкова отдавнашни изяви, освен това при много хора се наблюдава затъпяване с годините. Коментираме представянията й сега. 

Преса не може да си позволи концерти и й вярвам - това значи да набива пари, които да не избива. Друго си е да поотваря уста един час в дискотека през ден и да прибира прясна пачка. Концерти колко ще направи, къде и пред кого? 5 успешни да реализира през годината - пак ще е много. И ще се е набутала. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, adorable каза:

 

Преслава е интересен изпълнител - определено има глас и харизма, има си някакви хитове, но ме съмнява да събере различни хора. Липсва й широкоспектърен репертоар. В дискотеката върви, но на концерт има точно 10 песни като за света, другото са комерси - не знам как ще напълни 2 часа, освен ако не пее и фолклор. В последните години образът й е на кифла. Пуснах си последното й интервю - такъв инфантилизъм, такова простодушие... там с мъжа си как се дезинфекцирали, как странели от хората, за ваксините едни глупости... Много простовата е станала, явно така си се харесва повече - виждам, че се чувства добре в кожата си.

 

Песни, които би могла да изпълни на концерт:
 Да гори в любов, Богови земльом ходе, Не се изтриваш, Обратно в играта, Тук жена му пази, С теб или с никой, На тебе не отказвам, Стига ти, Повече не питай, Пиши го неуспешно, Моето слабо място, Няма да съм друга, Разкрий ме, Хайде откажи ме, Като за финал, Право на влюбване, Феномен, Не ми пречи, Пази се от приятелки, Силните мъже, Наивница на годината, Не можеш да си влюбен, Откакто те познавам, Умирам, От добрите момичета, Последен адрес, Новата ти, Водка с утеха, Не съм ангел, Лъжа е, Уморих се, Заклевам те, Не и утре, Първи в сърцето, И когато съмне, Финални думи, Нямам право, Безразлична, Дяволско желание, Обещание, Обичам те, Молиш ме, Горчиви спомени, Дума за вярност, Раздвоени

= 45 общо песни, като съм изключил песните с неконцертен аранжимент и саунд.

Преспокойно ще си запълни 2 часа със силната си и разнообразна като звучене дискография!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Песни, които би могла да изпълни на концерт:
 Да гори в любов, Богови земльом ходе, Не се изтриваш, Обратно в играта, Тук жена му пази, С теб или с никой, На тебе не отказвам, Стига ти, Повече не питай, Пиши го неуспешно, Моето слабо място, Няма да съм друга, Разкрий ме, Хайде откажи ме, Като за финал, Право на влюбване, Феномен, Не ми пречи, Пази се от приятелки, Силните мъже, Наивница на годината, Не можеш да си влюбен, Откакто те познавам, Умирам, От добрите момичета, Последен адрес, Новата ти, Водка с утеха, Не съм ангел, Лъжа е, Уморих се, Заклевам те, Не и утре, Първи в сърцето, И когато съмне, Финални думи, Нямам право, Безразлична, Дяволско желание, Обещание, Обичам те, Молиш ме, Горчиви спомени, Дума за вярност, Раздвоени

= 45 общо песни, като съм изключил песните с неконцертен аранжимент и саунд.

Преспокойно ще си запълни 2 часа със силната си и разнообразна като звучене дискография!

Опасявам се, че доста от тия песни отдавна не трогват никого. Но може да направи нещо акустично с по-умерените и баладични, двете песни с рок звучене, някой комерс за цвят и айде... Но нещо пак не я виждам в самостоялен концерт. Тя едва едно участие си изкарва, плейбекът й е животът... Не знам. За концерт си трябва организация, тя ще иска пак да хитрува. Не става за тия неща. Мързелива е. Също като Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Опасявам се, че доста от тия песни отдавна не трогват никого. Но може да направи нещо акустично с по-умерените и баладични, двете песни с рок звучене, някой комерс за цвят и айде... Но нещо пак не я виждам в самостоялен концерт. Тя едва едно участие си изкарва, плейбекът й е животът... Не знам. За концерт си трябва организация, тя ще иска пак да хитрува. Не става за тия неща. Мързелива е. Също като Десислава.

Аз имам съмнение, че има някакви проблеми с гласът, дори отпочинала вече не може да докара високата постановка на пеене, която ползваше в първите си 3 албума. 
Не смятам, че ще направи концерт в обозримо бъдеще, оттам не капят пари, а тя е бизнес ориентирана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, adorable каза:

Защото те само за една кола дават три пъти колкото за един концерт.

Защото колата е основен консуматив в техните професии. Няма как да обикаляш страната с някаква трошка, с която не знаеш ще успееш да ли стигнеш на участие и съответно после да се прибереш жив и здрав.
Концертът е престиж, но в тези гладни години на иконимески кризи и спадове, всеки се вълнува от хляба на масата повече, отколкото от престиж, култура и т.н., което си е съвсем в реда на нещата. В подножието на пирамидата на потребностите на Маслоу са физиологични нужди, подслон и т.н., а най-отгоре е поставена потребността от самоусъвършенстване. Предвид, че демокрацията скапа образованието и сега такова в България е на най-примитивно и долнопробно ниво, не се учудвам, че не се цени изкуството и културата, и в колкото тясна ниша да са завряни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Аз имам съмнение, че има някакви проблеми с гласът, дори отпочинала вече не може да докара високата постановка на пеене, която ползваше в първите си 3 албума. 
Не смятам, че ще направи концерт в обозримо бъдеще, оттам не капят пари, а тя е бизнес ориентирана.

Зависи, от един коцерт е избила месечните пари от кръчмите за поне 15 участия, а в арената за 3 месеца. Просто я мързи щото там трябва да свърши сичко сама.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   1 Потребител

×
×
  • Create New...