Jump to content



Препоръчани коментари

Ехе, браво бе Глори. Уникални песни е композирала - особено тази за приятелите и тази със Славеев. И текстове, и музика уникални. Отличен 6 от мен. Дано ги събере и в албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Сцената обичам лудо каза:

 

 

Реално най-добрата от четирите песни е без клип.

Другите са с почти един и същ текст. Тази с Николай е хубава, но я чакаш 3 минути да започне. Това нещо е непускаемо по сватби и по събития изобщо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито една от 3-те нови не ми хареса. Равни са ми и отново доста близки до онзи кръчмаро-сватбарски фолклор, характерен например за Канарите, но с протяжните вокали на Гло още по-незапеваем става.

Дуетът с Николай може да се каже, че е попадение, но отново има много разпяване и шлагерност. Бие на стариградските песни повече, отколкото на фолклор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Нито една от 3-те нови не ми хареса. Равни са ми и отново доста близки до онзи кръчмаро-сватбарски фолклор, характерен например за Канарите, но с протяжните вокали на Гло още по-незапеваем става.

Дуетът с Николай може да се каже, че е попадение, но отново има много разпяване и шлагерност. Бие на стариградските песни повече, отколкото на фолклор.

То е ясно що ги е направила. Иска й се още 1 мегахит като Белите манастири, ама няма да я огрее. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , WindWalkerMonk каза:

То е ясно що ги е направила. Иска й се още 1 мегахит като Белите манастири, ама няма да я огрее. 

Не мисля, че изобщо й пука вече кое какъв хит е. 

Лошото е, че до някаква степен с количеството пада качеството. Например от предишните й 3 фолклорни песни, нищо не се забеляза особено и не остана. Дори "Пътеки" и "Всеки си плаща", които са брутални парчета, не станаха някакви хитове. 

Докато "Белите манастири", "Мома вода налива", "Ах, къде е мойто либе", "Назад, назад, моме Калино" успяха наистина да стигнат до хората. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DenFevgo каза:

Не мисля, че изобщо й пука вече кое какъв хит е. 

Лошото е, че до някаква степен с количеството пада качеството. Например от предишните й 3 фолклорни песни, нищо не се забеляза особено и не остана. Дори "Пътеки" и "Всеки си плаща", които са брутални парчета, не станаха някакви хитове. 

Докато "Белите манастири", "Мома вода налива", "Ах, къде е мойто либе", "Назад, назад, моме Калино" успяха наистина да стигнат до хората. 

Тя винаги е сипвала на килограм. Не мисля, че някога е пускала нещо на което да залага целогодишно. Такъв и е типа, има много други подобни Селин Дион. Пусне 20 песни и нищо не се открои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DenFevgo каза:

Не мисля, че изобщо й пука вече кое какъв хит е. 

Лошото е, че до някаква степен с количеството пада качеството. Например от предишните й 3 фолклорни песни, нищо не се забеляза особено и не остана. Дори "Пътеки" и "Всеки си плаща", които са брутални парчета, не станаха някакви хитове. 

Докато "Белите манастири", "Мома вода налива", "Ах, къде е мойто либе", "Назад, назад, моме Калино" успяха наистина да стигнат до хората. 

Васе, повярвай ми, Пътеки, Любовта не е играчка и Всеки си плаща, по кръчмите ги пеят яко. Направо вече са ми писнали, честно. Даже издирвам спешно sb на Всеки си плаща. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, DarkChild каза:

Пий, куме ми е много позната отнякъде.

Ми освен, че е песен, записвана от 120 изпълнители преди нея, не знам откъде другаде може да ти е позната. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , dj_delmundo каза:

Васе, повярвай ми, Пътеки, Любовта не е играчка и Всеки си плаща, по кръчмите ги пеят яко. Направо вече са ми писнали, честно. Даже издирвам спешно sb на Всеки си плаща. :)

Кои са тия кръчми, защото аз ходя по механи ВСЕКИ ден почти и нейна песен освен Белите манастири там не се чува. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Кои са тия кръчми, защото аз ходя по механи ВСЕКИ ден почти и нейна песен освен Белите манастири там не се чува. 

Явно навсякъде е различно. При мен песните й от Пътеки/всеки си плаща и любовта не е играчка/ и други нейни стари, заедно с на Яница/и нейната народна не минава вечер без нея/ и Емилия се пеят постоянно. Белите манастири рядко. Те са десетина песни на които веднага хората стават за хоро. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това за "Белите манастири" и за мен е нова информация.  От народните й "Катерино моме" със Славеев ми се струва, че е най-популярна както и "Каде и да одиш". 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Това за "Белите манастири" и за мен е нова информация.  От народните й "Катерино моме" със Славеев ми се струва, че е най-популярна както и "Каде и да одиш". 

Навсякъде я чувам. За мен това е най - големият й хит в нейната кариера. @Denis също може да го потвърди. На сватби, кръщенета, не знам си още къде. Катерино има друга версия (не нейна), която се пуска. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Носталгия

Ако бях се родила река

Крепост

Феникс

Не сме безгрешни

 

Според мен това е топ 5 на есенцията в дискографията й.

Много хора знаят само Циганско сърце, а дори не си го включил. :D

 

От новите песни най-много ми допадна онази Да танцуваме, празнуваме или каквото там беше, по-хороводно е. Гюра не ми е насърце във фолклора, но се справя по-добре от Рени. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Много хора знаят само Циганско сърце, а дори не си го включил. :D

Ама общувай с малко по-образовани хора, моля ти се - не е в мен проблемът! :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уморих се от теб е там и тя. Златна клетка също, но няма изявен поп фолк хит. На ретро при нея винаги е на принципа да й пуснем нещо да има. Най - често е Не сме безгрешни и по навик.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...