Jump to content



Препоръчани коментари

От 11.12.2019 г. от 21:07, pacho каза:

Разцепва всякакви медийни стереотипи.😀 Явно е поставила условия.

То, Венета и аз нямаше да позволя да ми вземе интервю, каквато е подмолна.

В случая си е права Глория - и точно за това нещо много я уважавам. Просто си знае какво да споделя и какво да не - никога не е ходила да проси съжаление по медиите, да привлича внимание със скандали, да намесва хора и да участва в интриги. Докато Райкова е точно такъв тип журналист и ще се опита да извлече това от нея. Когато Тони Дачева ѝ беше на гости, непосредствено след рака, който ѝ е бил открит, Венета я изнуди да говори по темата - а Тони е толкова позитивен човек, отклони темата и това е. Но оная не спира... Почти не е имало певица или манекенка от 90-те при нея, която да не е попитана нещо за онова време, за мутрите, за тоя бос, оня бос. Личи ѝ колко е комплексирана на тая тема и как е искала да е в нещата тогава. А не е като да е без потенциал. Просто аз това наричам ман-та-ли-тет. 

Така че права е Глория да не ходи при нея. Между другото, Венета е била почетен гост на промоцията на "Илюзия" през 2001-ва - тя имаше преди доста добри интервюта с Глория в Евроком. Да, обаче точно след тази промоция Албена Вулева и Венета се скарват - те работят заедно тогава, защото Албена я е карала да направят материала от промоцията във вид на нещо като "Сигнално жълто", те оттам са се скарали, напуснали телевизията и всяка си хваща по пътя. Но докато в "Горещо" ѝ се получаваше на моменти, сега просто ми е като застаряваща сервилна провинциална клюкарка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, THE IIconic каза:

Пише след 13.12, а още не е дошла. Ще се оплача на Глора

Ми на мен вчера ми дойде. Гледам книга и викам, верно че поръчах на баба ти книгата да видя кви глупости пише. Ама поне е неква родна звезда и трябва да помагаме. Нема само чуждите да четем я. И родните са мастии и курволетки, ма са си наши. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Mira21 каза:

Дайде още нещо пикантно  де. Има ли нещо за Жоро Илиев?

Недей, че нали Марго Лозанова има регистрация във форума, да не вземе да ни подпука, че нарушаваме авторските и права. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми на мен вчера ми дойде. Гледам книга и викам, верно че поръчах на баба ти книгата да видя кви глупости пише. Ама поне е неква родна звезда и трябва да помагаме. Нема само чуждите да четем я. И родните са мастии и курволетки, ма са си наши. 

Да ти имам и бабата. Глория е прекрасна и много красива жена. Още от самото начало е интересна книгата. 

Комплекта е пълен. :P

80254434_2689230777795460_2286209103090941952_o.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не се спрете да ровите като къртици в личния живот на Глория? Ако сте и истински фенове, трябва да ви вълнува творчеството и, не с кого спи. Още повече, че Глория е умна и внимава да не се забърка в неприятности.

На мен единствено не ми хареса това, че си пипна лицето и сега изглежда ужасно. Както, и че позволява на Симона да се облича и държи като кифла!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Защо не се спрете да ровите като къртици в личния живот на Глория? Ако сте и истински фенове, трябва да ви вълнува творчеството и, не с кого спи. Още повече, че Глория е умна и внимава да не се забърка в неприятности.

На мен единствено не ми хареса това, че си пипна лицето и сега изглежда ужасно. Както, и че позволява на Симона да се облича и държи като кифла!

Жената е написала 300+ страници автобиография и накрая идва Кити да се кара защо й се ровим в личния живот.:dontgetit:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Жената е написала 300+ страници автобиография и накрая идва Кити да се кара защо й се ровим в личния живот.:dontgetit:

Жената хубаво написала книга, ама вие очаквате тя да си разкаже едва ли не сексуалното ежедневие, че и мутренското такова, дето го няма.

Хубаво, ходила е с Жоро Илиев, но това не я прави престъпница или мутра.

Държите се като жълтурите, вас ви интересуват точно глупостите, вместо нормалните неща. В тоя форум повече обсъждате личния живот на певиците, отколкото проектите им! Пълно падение, в сравнение с форума на "Планета". Там поне обсъждахме сериозни, не просташки и долни неща.

Не правите разлика между възмушение и караница!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kitty каза:

Жената хубаво написала книга, ама вие очаквате тя да си разкаже едва ли не сексуалното ежедневие, че и мутренското такова, дето го няма.

Хубаво, ходила е с Жоро Илиев, но това не я прави престъпница или мутра.

Държите се като жълтурите, вас ви интересуват точно глупостите, вместо нормалните неща. В тоя форум повече обсъждате личния живот на певиците, отколкото проектите им! Пълно падение, в сравнение с форума на "Планета". Там поне обсъждахме сериозни, не просташки и долни неща.

Не правите разлика между възмушение и караница!

Не виждам нищо лошо, че книгата провокира дискусии и догатки. За какво я пише иначе? Щеше да е зле, ако хората не намираха нищо интересно, което да си струва да се изкоментира. Не вярвам някой да пише на Глория и да й държи сметка, просто си обсъждаме тук във форума.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само ви чета постовете  и коментарите и честно казано от някой хора ми се гади .

Има фенове ,които ще оценят всичко което прави , има и такива които ще бъдат вечно недоволни от самата нея . Маргарита Лозанова не зная дали има тук регистрация , но това което повечето "изливате" е само злобата си и неблагодарността си към един артист , човек, жена ,която с труда си дълги години успява да съхрани себе си и своите принципи .

Относно поста за поканата на интервюто , понякога човек има нужда да помисли преди да приеме всякакъв вид предложение за участие в дадена медия . Нещата  тук не стоят както в чужбина , нещата тук са коренно различни . С времето се променят регламенти , договорни отношения и тн. Не можем да стоим на едно място трябва и да се развиваме и да мислим преди да вземаме важни решения , било то за работа , интервю или тем подобни .

Харесва ми този път, някой хора как са се изказали тук ясно точно кратко и изчерпателно , Венета прекалява и аз да съм на нейно място и аз няма да пожелая да ми прави тя интервю! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , PayneraDimitrov каза:

Само ви чета постовете  и коментарите и честно казано от някой хора ми се гади .

Има фенове ,които ще оценят всичко което прави , има и такива които ще бъдат вечно недоволни от самата нея . Маргарита Лозанова не зная дали има тук регистрация , но това което повечето "изливате" е само злобата си и неблагодарността си към един артист , човек, жена ,която с труда си дълги години успява да съхрани себе си и своите принципи .

Относно поста за поканата на интервюто , понякога човек има нужда да помисли преди да приеме всякакъв вид предложение за участие в дадена медия . Нещата  тук не стоят както в чужбина , нещата тук са коренно различни . С времето се променят регламенти , договорни отношения и тн. Не можем да стоим на едно място трябва и да се развиваме и да мислим преди да вземаме важни решения , било то за работа , интервю или тем подобни .

Харесва ми този път, някой хора как са се изказали тук ясно точно кратко и изчерпателно , Венета прекалява и аз да съм на нейно място и аз няма да пожелая да ми прави тя интервю! 

giphy.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като получих книгата :

Тук виждам една по различна жена , нежна , искрена ,ранима , емоционална и сантиментална .

В книгата няма заучени фрази , в книгата има ужасно много изповед от личния живот на една популярна певица ,доказала се във времето ,че е достойна за уважение !

Глория е просто един артистичен псеводним , които е различен от лицето на Галина Иванова Пенева от Русе . В книгата почувствах всеки ред  , всяка история , всеки миг ,всеки момент на болка , страдание и това как може да съхраниш себе си след толкова много удари на съдбата !

Глория е невероятен професионалист, тя е невероятен човек и личност която ще бъде обичана от онези ,които я приемат такава каквато е самата тя като човек .Другите си пишете каквото искате , изливайте си негативизъма и един личен съвет от мен , никога не проявявайте злоба защото тя е болест нелечима ! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз свърших книгата. Честно казано, това не мога да го нарека книга, а по - скоро разширено интервю на списание "Нов Фолк". Начина на разказване е на ниво пети клас, много повторение, много противоречия. Отделно липсва конкретика и има откровени спестявания на истината. 

Това което можем да заключим обаче е, че Глория се е отказала от фикс идеята на бъде като Цура Сръбска и дори се опитва да се разграничи от Георги Илиев. Не може да се отрече, че има израстване на мутресата и метресата от 2003 година. Но много грозно излъга за албума Крепост, като дори по клиповете имаше лога от подземния свят. 

1/2 от книгата е разказана от бабче, другата е интервюта от тоя/оня. Общо взето са се чудили как от интервю да направят книга. Слабичко четиво. 

И за финал, ще я подаря на някоя нейна фенка от форума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.12.2019 г. от 12:48, WindWalkerMonk каза:

И аз свърших книгата. Честно казано, това не мога да го нарека книга, а по - скоро разширено интервю на списание "Нов Фолк".

Абсолютно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 24.12.2019 г. от 11:48, WindWalkerMonk каза:

И аз свърших книгата. Честно казано, това не мога да го нарека книга, а по - скоро разширено интервю на списание "Нов Фолк". Начина на разказване е на ниво пети клас, много повторение, много противоречия. Отделно липсва конкретика и има откровени спестявания на истината. 

Това което можем да заключим обаче е, че Глория се е отказала от фикс идеята на бъде като Цура Сръбска и дори се опитва да се разграничи от Георги Илиев. Не може да се отрече, че има израстване на мутресата и метресата от 2003 година. Но много грозно излъга за албума Крепост, като дори по клиповете имаше лога от подземния свят. 

1/2 от книгата е разказана от бабче, другата е интервюта от тоя/оня. Общо взето са се чудили как от интервю да направят книга. Слабичко четиво. 

И за финал, ще я подаря на някоя нейна фенка от форума. 

Какви лога от подземния свят по клиповете й? 😂

Излъгала за албума Крепост...ти по-добре знаеш сигурно ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...