Jump to content



Препоръчани коментари

Да не се ослушва за новата боза, а да вземе да качи новите песни първа в канала си, за да могат първоначалните гледания да се насочат натам. Какво се бави не ми е ясно. Всеки момент ще се появят из нета и съвсем ще се разводнят гледанията им.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Амброжка. каза:

Да не се ослушва за новата боза, а да вземе да качи новите песни първа в канала си, за да могат първоначалните гледания да се насочат натам. Какво се бави не ми е ясно. Всеки момент ще се появят из нета и съвсем ще се разводнят гледанията им.

Качва ги бе любов, тя те чете.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Тъпа и залязла си е. От 100 години е в 9та глуха, много често на абсолютното дъно по прием. Коя голяма звезда сте виждали да е толко зле във всяко отношение. 

От години не съм писал тук, но този пост ме провокира да драсна няколко реда. Скъпо , " ТО " ти не си съществото и критерият , което да определя, кое е в нафталина и кой бил аут едва ли не. Глория е институция и това е факт, Глория вълнува , Глория има своята публика, която никоя друга изпълнителка няма . Дали песните й са комерсиални или не това не е твой проблем,! Ние нейните фенове купуваме продукцията й и бас хващам, че албума й ще е най-продаваният на Пайнер за последните години, защото тя има н-ти брой почитатели, които държат и ценят да притежават нейните продукти. Като не ти харесва подмини и не плюй !

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, rum_bum каза:

От години не съм писал тук, но този пост ме провокира да драсна няколко реда. Скъпо , " ТО " ти не си съществото и критерият , което да определя, кое е в нафталина и кой бил аут едва ли не. Глория е институция и това е факт, Глория вълнува , Глория има своята публика, която никоя друга изпълнителка няма . Дали песните й са комерсиални или не това не е твой проблем,! Ние нейните фенове купуваме продукцията й и бас хващам, че албума й ще е най-продаваният на Пайнер за последните години, защото тя има н-ти брой почитатели, които държат и ценят да притежават нейните продукти. Като не ти харесва подмини и не плюй !

Мило, нямам никакво намерение да подминавам каквото и да е. Ти си никой за да ми каже, а и темата е публична. Като си има публика да бяхте ходили по концертите й, не да ги отмени половината и да съска онлайн. И понеже аз не съм съществото, а ти си, те съветвам да погледнеш реално на нещата. Никва институция не е, масово хората не й знаят песните, масово не я харесват, има 2 000 човека дето ви събира веднъж на 10 години като бабите от естрадата и тва. Сори ако не ти изнася, ма и мене ми не дреме. Нищо не й остана, освен евтината продукция и 5 участия годишно. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи след няколко преслушвания, мога да кажа че "Скъпи купи ми нещо" е страшно добра. Трябва да клипира, за да събере повече популярност. Много и отива да пее нахакани песни.

Бладичната "Гост не си" е на replay, което не се е случвало с нейна песен от доста време на сам.

Другата песен дори не си спомням името и, така че да уволнява Калин от студиото си и да престане да рабти с него, защото не им се получава.

Редактирано от Mira21
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, сега чух "Гост не си", никой не я споменава в скандалите, та тя е великолепна, толкова ми хареса. Уау, каква музика и видео, колко е красива и с каква емоция я пее, няма нищо общо с една "Любима" например. Това се иска от нея, направо ме разби. Новата версия на "Скъпи, купи ми нещо" също е мноооого добра, само другата нова не ми допадна особено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Born to Die каза:

Оле, сега чух "Гост не си", никой не я споменава в скандалите, та тя е великолепна, толкова ми хареса. Уау, каква музика и видео, колко е красива и с каква емоция я пее, няма нищо общо с една "Любима" например. Това се иска от нея, направо ме разби. Новата версия на "Скъпи, купи ми нещо" също е мноооого добра, само другата нова не ми допадна особено.

Защо да я споменават - скучна им е. Прехласват се по новата на Деса, дето прилича на разни други от Ганев за Цура и Галена и омръзва на третия път. Всеки се повтаря с всеки и жанрът е в творческа и всякаква стагнация, само Глория е проблем, ако направи нещо в свой стил, дори да не е лошо. На мен ми харесват новите предложения, но ако всеки път сравняваме с "Феникс", угодия няма да има. То и "Пясъчни кули" беше зор, докато се наложи, пак имаше подценяване в началото. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пясъчни кули" мисля че се наложи от раз. Перфектно си спомням как я чувах надута от общежитие в Студентски град на рипийт. Така се наложи и "Ако не няма" - звучеше от много нетипични места.

"Очите не лъжат" ми е най-приятната от новите 3 песни. Много обичам такова звучене в акомпанимент на мелодичния глас на Глория.

"Скъпи, купи ми нещо" трудно я възприемам в този вид, иначе музиката са я барнали. Само че Илия беше вкарал drum and bass и парчето звучеше много по-тежкарско какъвто му е бил и замисълът. Като цяло Устата е един от най-противните рапъри за дует.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наложи се, да, ама се разгърна постепенно през годината, то тя излезе септември, де. В смисъл не гръмна рязко и да угасне моментално. Имаше живот и не е била натрапвана. Докато Цура взе награда за балада, дето никой не помни. А тука пак имаше плювни. Чак като стана хит я признаха, то се чува и в НДК как скачат на сборен концерт при първите акорди на "Пясъчни кули", но фирмата бе заета да налага депесарски държанки, които не се трогнаха от освирквания. Докато ако Глория бе взела незаслужена награда, тук щеше да стане революция, нито пък на живо щеше да й се размине просто така. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.12.2019 г. от 11:31, WindWalkerMonk каза:

Не напротив, нямам нужда някой да ме забележи. Дори и само мое мнение да беше това ( а то е на 90% от форума) си остава истината, че тя е невменяем нафталин. Тъпометър би било да я величая, че е се е дръпнала, че е над нещата. Аз казвам нещата каквито са:

1. Албума й няма нито 1 хит
2. Албума й няма никаква концепция
3. Песните са абсолютно еднакви

Истината е, че сере албуми на кило и никой не помни нищо за тях след 1 месец. Репертоара ми е, че Глория няма нито 1 хит който да е масово разпознаваем (освен Не сме безгрешни). Другата част е, че беше абсолютно най - зле приетия изпълнител на пред последния голям концерт:

Може да попиташ който и да е присъстващ там. Изглеждаше жалко и ИЗГЛЕЖДА ЖАЛКО. Всеки новобранец получава повече внимание на проектите си от нея. Има 10 (условни) години на върха и скоро 20 в падание. Ако това е успешна кариера за книга евала. 

И за финал нека се запитаме, защо Камелия, Деси Слава, Ивана имат песни за всяка аудитория, за всяка публика, а Глория не ? Колко участия имат Камелия/Деса и колко Глория ?

Ако за теб това да не харесваш невменяеми хора, които не само не разбират какво ги питат, но отговарят с "На майка ти" или "Казах няма да говоря за това" е признак на тъпота, тогава нека го счупя тъпометъра. Да, нямам търпение да я соля, защото е едно нищо. За последните 15 години единствено последния й концерт е голям плюс. Всичко друго е посредствено, претупано, абсолютно клиширано. 

 

От 5.12.2019 г. от 12:56, WindWalkerMonk каза:

Няма нужда. Зает си и не е нужно да се хабиш. А и едва ли ще чуя нещо дето не знам. 

Хич и не бери грижа, че ще се втелявам толкова заради тая локва дето си изписал - много наивен трябва да си, ако мислиш, че си казал нещо оригинално.

 

 

 

      Виждаш ли този клип - аз съм го правил. От концерт на Ерос Рамацоти е. Виждаш ли пълната зала с хора - това са българи на възраст между 25 и 60 години които са дали между 50 и 120 лв за билет, за да присъстват. А сега да направим една равносметка колко гледания има Ерос Рамацоти на последните си песни. И Галена, и Преса, и Теда от Лом може да се каже, че го попиляват на този терен. В същото време на територия, на която се предполага, че те властват, онзи обира парите и овациите на уж тяхната публика и то без много, много фойерверки.

    Ето още един клип ЦЪК - пак аз съм го правил - от концерта на Деси Добрева - една велика терминаторка в дискотеките в Студентски - целия партер и странични балкони бяха пълни с млади хора предимно и пак бяха дали между 25 и 50 лв за билети.

    А сега си представи поне за момент, че ти си умен човек с музикален талант - в кой от двата типа публика ще се целиш - тази на Ерос Рамацоти или тази на Преса, Галка и Теда Александрова?

    Кой е този средноинтелигентен човек, който ще е наясно, че под носа му има злато, а той ще предпочете да копа въглищна мина, защото така е свикнал?  Попфолк музиката е миньорска среда от край време и изпълнителите в нея са черноработници и в пряк и в преносен смисъл.

   Няма един,  който да ме трогне като каже "Глория е посредствена, защото няма хитове последните 10 години", още по-малко ще тръгвам да го оборвам. Средата е враждебна за изпълнители като нея, които държат на името си и супер толерантна към играчи на дребно. Тя има право (както и всеки друг впрочем) да стои далече от нея по всякакви начини, без от това да следва, че е посредствена, още по-малко тъпа.  

А сега към почитателите й:

   За последното десетилетие, Глория почти няма година, в която да не е създала поне една страхотна песен в репертоара си - Можеш ли да ме обичаш, Ненаситна, Двойна игра, Пясъчни кули, Прегърни ме, Полудяваш по мен, Любовта настоява - всичките са от различни години и всяка от тях може би тотално не кореспондира на фона и времето, в които са създадени (и до немалка степен Слава Богу), но пък стоят съвсем логично в репертоара й. Това, нейните почитатели, които участвате активно в дискусиите тук, не го ли виждате?

     Тя се намира в най-тъпата ситуация да бъде добър пример в бранш с много лоша слава. Младите, работещи и изкарващи добри доходи хора не искат да имат общо с нищо, което дори минимално мирише на попфолк. От друга страна фенчетата, дето трупат гледания и пълнят дискотеките, изпростяват с всяка година. От едната страна чук, от другата наковалня. Всичките ви велики идеи за развитие на кариерата й вземат ли предвид това?

     Да, няма спор, че е обградена от  ласкатели, на които тя най-много се радва и е ясно че има за какво да бъде критикувана. Ама пък трябва ли да изпадаме в другата крайност всеки татунчо, жаден за внимание да бъде оставян да се изказва толкова повърхностно и да търси провокации в серия от постове една седмица? И то в тази тема.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

 

Хич и не бери грижа, че ще се втелявам толкова заради тая локва дето си изписал - много наивен трябва да си, ако мислиш, че си казал нещо оригинално.

 

 

 

      Виждаш ли този клип - аз съм го правил. От концерт на Ерос Рамацоти е. Виждаш ли пълната зала с хора - това са българи на възраст между 25 и 60 години които са дали между 50 и 120 лв за билет, за да присъстват. А сега да направим една равносметка колко гледания има Ерос Рамацоти на последните си песни. И Галена, и Преса, и Теда от Лом може да се каже, че го попиляват на този терен. В същото време на територия, на която се предполага, че те властват, онзи обира парите и овациите на уж тяхната публика и то без много, много фойерверки.

    Ето още един клип ЦЪК - пак аз съм го правил - от концерта на Деси Добрева - една велика терминаторка в дискотеките в Студентски - целия партер и странични балкони бяха пълни с млади хора предимно и пак бяха дали между 25 и 50 лв за билети.

    А сега си представи поне за момент, че ти си умен човек с музикален талант - в кой от двата типа публика ще се целиш - тази на Ерос Рамацоти или тази на Преса, Галка и Теда Александрова?

    Кой е този средноинтелигентен човек, който ще е наясно, че под носа му има злато, а той ще предпочете да копа въглищна мина, защото така е свикнал?  Попфолк музиката е миньорска среда от край време и изпълнителите в нея са черноработници и в пряк и в преносен смисъл.

   Няма един,  който да ме трогне като каже "Глория е посредствена, защото няма хитове последните 10 години", още по-малко ще тръгвам да го оборвам. Средата е враждебна за изпълнители като нея, които държат на името си и супер толерантна към играчи на дребно. Тя има право (както и всеки друг впрочем) да стои далече от нея по всякакви начини, без от това да следва, че е посредствена, още по-малко тъпа.  

А сега към почитателите й:

   За последното десетилетие, Глория почти няма година, в която да не е създала поне една страхотна песен в репертоара си - Можеш ли да ме обичаш, Ненаситна, Двойна игра, Пясъчни кули, Прегърни ме, Полудяваш по мен, Любовта настоява - всичките са от различни години и всяка от тях може би тотално не кореспондира на фона и времето, в които са създадени (и до немалка степен Слава Богу), но пък стоят съвсем логично в репертоара й. Това, нейните почитатели, които участвате активно в дискусиите тук, не го ли виждате?

     Тя се намира в най-тъпата ситуация да бъде добър пример в бранш с много лоша слава. Младите, работещи и изкарващи добри доходи хора не искат да имат общо с нищо, което дори минимално мирише на попфолк. От друга страна фенчетата, дето трупат гледания и пълнят дискотеките, изпростяват с всяка година. От едната страна чук, от другата наковалня. Всичките ви велики идеи за развитие на кариерата й вземат ли предвид това?

     Да, няма спор, че е обградена от  ласкатели, на които тя най-много се радва и е ясно че има за какво да бъде критикувана. Ама пък трябва ли да изпадаме в другата крайност всеки татунчо, жаден за внимание да бъде оставян да се изказва толкова повърхностно и да търси провокации в серия от постове една седмица? И то в тази тема.

Прочетох повърнатото. Пълни глупости, ама пълни и то няма грам връзка с реалността. Имам чувството, че бабуна все такива ги привлича. Била за пример, целела се в публиката на Ерос Рамацоти, направо в тази на Марая Кери и Селин Дион се цели. Гледам я баба ти тръгнала да пълно 02 арена.

Не търся провокация драги, и не, свали розовия мозък и сам виж: една Ивана има песни за малки и големи. Уважавана и харесвана, популярна във всички възрастови групи. Деси Слава също няма особени проблеми да изпее във всяко събитие нещо. Баба ти обаче има, и НЕ ЗАЩОТО ТЪРСИ ПУБЛИКАТА НА ЕРОС, а защото:

1. Няма популярна песен освен Не сме безгрешни, която да е известна на аудиторията (15-25). Да, може да е прост контингента, но другите проблеми нямат. Защо пеят "Луда по тебе" или "Не сме безгрешни", а не пеят "Любима" ?
2. Масово не е харесвана от Дж-ите в страната и затова ротацията й по ретро партитата е сведена до минимум, а в малкото пъти в които се пусне минава средно.
3. Няма голяма аудитория и тя все повече намалява. Това е и причината да има липсва на интерес към концертните й изяви. Не може от 15 години да не си актуален и да нямаш големи хитове и да разчиташ на голяма аудитория. НДК 1 е 2000 човека, големите дискотеки побират толкова. 
4. Не се развива - тя пее всички песни еднакво. Песните и екипа й са възможно най - евтиния и непрофесионален. 
5. Не търпи критика - няма как човек да се развие ако не търпи критика. Просто няма. 
 И РЕЗУЛТАТА:

https://www.vbox7.com/play:d1628f59

И не знам какво ми се хвалиш с Деси Добрева и Ерос Рамацици. Между 20/50, между 100/200. Душа, аз ходих на Адел (дебалата, свинята) в Роял, ходих на Ариана в 02, ходих на Бионсе и Селин във Вегас. Ходих на Туца в Уембли. Скрий се по - добре. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

 

Ще ти отговоря по списък, щото явно само така протича някаква мисъл при теб.

1. Обръщения от типа "коте", "писе", "мило" и производните му ще ползваш навсякъде другаде и с всекиго другиго, но с мен не.

2. Малко от малко да беше проумял поста, щеше да ти стане ясно защо пускам тези клипчета и какво ти казвам и показвам, но тиквицата ти го изтълкува като "Виж де бях!". На твое място бих направил спешна ревизия на горния етаж, щото аз лично подозирам, че оттам са се изнесли барабар с покъщнината.

Ще се опитам да обобщя като за теб - аршина за успех не е този, който ти прилагаш и целите,които според теб тя трябва да покрие, всъщност изобщо не са целите, които трябва да покрие. 

3. Определено търсиш провокация и внимание и нервашкия тон на гореизписаното от теб го доказва. 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, omline каза:

Ще ти отговоря по списък, щото явно само така протича някаква мисъл при теб.

1. Обръщения от типа "коте", "писе", "мило" и производните му ще ползваш навсякъде другаде и с всекиго другиго, но с мен не.

2. Малко от малко да беше проумял поста, щеше да ти стане ясно защо пускам тези клипчета и какво ти казвам и показвам, но тиквицата ти го изтълкува като "Виж де бях!". На твое място бих направил спешна ревизия на горния етаж, щото аз лично подозирам, че оттам са се изнесли барабар с покъщнината.

Ще се опитам да обобщя като за теб - аршина за успех не е този, който ти прилагаш и целите,които според теб тя трябва да покрие, всъщност изобщо не са целите, които трябва да покрие. 

3. Определено търсиш провокация и внимание и нервашкия тон на гореизписаното от теб го доказва. 

Добре. Слушай нафталина ти и другите пепридворни дами и не ме занимавай. Хора дето слушат баба да говорят за интелект е, като баба да види хит и аплодисменти- невъзможно.

И самият факт, че говориш основно за мен, а не зазалязлата говори, че дори ти дълбоко в себе си знаеш, че е пълен резил въпросната. Тва чудо няма пукнат хит, няма друга толкова орезилена пред толкова хора,  никоя от големите не е била приемана толко вяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде чил и мир и любов, бе хора, празници идват!

Нека тропнем едно криво-право в чест на кака и новия албум. Добре се продава, ми казаха. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, толкова махленско и просташко отговаряш, че всичко, което си изхейтил нагоре и назад в темата губи смисъл и не би ангажирало нито един потребител във форума.

Само се прочети - "баба", "нафталин". Звучиш доста първично и крайно тъпо.

 

Днес си отиде една жена и икона в българската култура на 97г. И както тя казва "по-добре да съм ги направила тези години, отколкото да не бях". Възрастта в земния живот е достолепност и абсолютен дар и е абсурдно да ѝ лепваш подобни думи, явно с неясно значение за теб. Всеки човек, творящ и трудещ се поначало е достоен за уважение.

Смешно е да критикуваш точно по този лапешки начин звезда от нейния ранг, заради това, че някакви  12 годишни не я слушали. Глория си има публика и ти не бери грижа, брои си я на всеки 5 години с билети и концерт, нещо, което никоя друга не може да направи, не че не иска, а не може, въпреки огромните си успехи през годината.

Всеки си има трески за дялане, само че аз не виждам точно в тази тема да има безброй страници и падащи хвалебствия от фенове. Та тя е най-критикуваната певица по форумите. Излишен ти е хейта, търсиш си май сцена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ремикса на ''Скъпи купи ми нещо'' звучи доста адекватно. Може би от ''Ненаситна'' не е имала толкова ударно парче. 

Албума за мен е много слаб. Харесват ми точно четири песни а именно ''Не лъжи на колене'', ''Скъпи купи ми нещо'', ''Гост не си'' и донякъде ''Добре дошла, скитнице''. Кардинално трябва да смени концепцията. Никой не иска от нея да пее за кучки и т.н. но да предлага различни албуми като ''Благодаря'', ''Крепост'' и ''Имам нужда от теб''.

Успех.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че до "Имам нужда от теб" все още имаше албуми с поне по 6 нови песни, всъщност тя остана единствената и последната тогава, която все още го правеше като реверанс, а и човек, като си отвори обложката на "Имам нужда от теб", вижда колко много автори е включила, въобще колко разнообразен като концепция албум е. Глория си беше творец. Може да няма музикално образование, но ги усеща нещата и имаше нюх да музицира. Според мен и сега не се е изгубил, просто с годините... и гледайки положението в държавата и жанра по-специално... не знам, да не звуча, сякаш я оправдавам, не знам на нейно място какво би било. Пак е по на ниво от другите, на нейното си ниво всъщност.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разцепва всякакви медийни стереотипи.😀 Явно е поставила условия.

То, Венета и аз нямаше да позволя да ми вземе интервю, каквато е подмолна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Книгата вече си я получиха още вчера доста хора. Аз бях до Спиди, като реших, че не са ми пратили съобщение, обаче нямаше пратка, така че си я чакам утре вече.

Амброж, я каж как ти се струва, какво интересно прочете?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...