Jump to content



Препоръчани коментари

Ще си я взема със сигурност. Любопитно ми е какви ги е приказвала, а и искам да си припомня статиите от Нов Фолк. Очаквам нещо в нейния стил. Скандални неща не ми се вярва да прочетем. 

Можеше да се постараят повече за корицата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Роско каза:

 

 

В биографичната си книга „До последната усмивка“ Глория разкрива както силата на характера си, така и своите слабости, съмнения, страхове. Животът я е закалил в не една и две битки, от които тя е излязла с достойнство и е научила своите уроци.

do-poslednata-usmivka-30.jpg

Главен редактор:  Маргарита Лозанова 🤣

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Slavi каза:

Главен редактор:  Маргарита Лозанова 🤣

Ох, това ще е голяма шутовщина! Моля, някой да преразкаже, след като прочете! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Ох, това ще е голяма шутовщина! Моля, някой да преразкаже, след като прочете! 

Още от сега е ясно, че ще пиша колко е силна, как сърцето и е като кубче лед и обичайния репертоар... Ще драматизира как Фильо не се грижил за Симона, въпреки, че са в перфектни отношения двамата... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Slavi каза:

Още от сега е ясно, че ще пиша колко е силна, как сърцето и е като кубче лед и обичайния репертоар... Ще драматизира как Фильо не се грижил за Симона, въпреки, че са в перфектни отношения двамата... 

Ще има една глава за доктор Емилова, две за Симона, една за Лозанова, една за Тони Дачева и Славка Калчева, една за детството в Две могили, цялата родал Нещо за вариетета ще се спомене, турне в Америка... 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само искам да кажа, че има защо Загоров да е изневерявал на Глория. Днес я споменаха като нещо повече от Андреа. Ами не, и двете са самонадеяни. Глория можеше да е над всички ако гледаме статистиката като хитове, можеше да е на ниво Цеца, а Андреа да е вечен клубен терминатор. Но и двете са невменяеми психопатки, едната биеше за нищо пиарката си пред всички и я наказваше. Другата пък унижаваше мъжа си пред всички, хвърляше предмети по него (както и Андреа по ПР-а си). Не, сори, това не е приемливо и между другото и за двете не се намери поприще, щели да направят това, онова. Имахте кариери като слънце, видяхме точно какво направихте с тях. Сега сте на мястото си, точно колкото струвате. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Книгата е доста страници, гледам - силно се надявам да не преобладават снимките и да има по-малко неща за диетите, вариететата, Русе и подобни. Няколко пъти загатваше на истории в инстаграм интересни глави, теми - така че съм сигурен, че ще е нещо повече от специалните броеве на Нов фолк и Стори, все пак е книга.

И да има нещо за другите мъже освен Фильо, ще е завоалирано, според мен. 

Като цяло тази книга излиза в много един такъв междинен период от нейната кариера, който нито е начало, нито край, нито пик, нито нещо особено се случва. Но пък може би е по-добре така, в една такава средна възраст - хем има опит, хем спомените са по-пресни, хем да е като заявка за бъдещето. В заглавието ми харесва препратката към "До последната сълза", макар че първоначално ми дойде малко мелодраматично и все едно бенефисно. Надявам се, че са се постарали - доста време се подготвя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.11.2019 г. от 15:33, Illyria каза:

392 страници, 20 лв + доставка. Не е зле. Коя дата излиза?

https://www.book.store.bg/p269131/gloria-do-poslednata-usmivka.html

😳 майко мила. Дано е плюла по колежки както Лила в нейната книга 🤭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много против тези автобиографични книги, а особено след като станаха много модерни и хора с по 3 години в които са били популярни си пишат такава. Глория ако все пак е имала толкова голямо желание да беше избрала по-удачен момент да я издаде. 1-во че кариерата й в много заспало положение от няколко години и второ както вече казах тази година куцо и сакато си написа биография и Глорината ще се слее с масовата. Познавайки скъпата ни прима, предварително знаем че няма да се пречупи да вземе да каже нещо интересно, което не сме чували. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

 

Истовремено, нејзините проекти не запираат тука. Како што најавивме пред извесно време, Глорија подготвува нов музички албум, за кој ексклузивно ви откриваме дека ќе содржи 17 песни и ќе се појави на музичкиот пазар наскоро. Дали тоа ќе се случи во текот на месец декември како божиќен подарок за нејзините обожователи или пак во почетокот на идната година, останува да видиме.
 
Дотогаш на  поставениот линк може да ја порачате книгата онлајн пред да излези во продажба, како и да ги најдите сите потребни информации околу порачувањето

 

 

https://estradaworld.blogspot.com/2019/11/blog-post_22.html?fbclid=IwAR0KS5G-Sx6Fk3CD8h2fKuxBIheh-_PjMqzIsaAPjU4bohrW-2LJDewei5A

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя няма ли да ходи по книжарниците, да разписва книгите, среща с почитателите тъкмо и така малко шум да има? Почти всички така правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pacho каза:

Тя няма ли да ходи по книжарниците, да разписва книгите, среща с почитателите тъкмо и така малко шум да има? Почти всички така правят.

Чакай да излезе де, сигурно ще иде :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Роско каза:

Нека предположенията за брой нови песни да започнат СЕГА :D

3 (или 2, ако дотогава не пусне още някой плажен клип :D)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , WindWalkerMonk каза:

Ох тая жена ще ме убие. Има 500 албума и само 5 от тях са хитови. Другите след 2003 ги дава на кило. Много песни, 0 хитове.

5 друг път. Нещо друго знаеш ли да търкаляш? То и кеф да ти прави, все ще ти писне някога...

"Благодаря" сигурно е на кило албум? Спомни си кои взимаха Албуми на годината - на Андреа чекиите в края на годината и на Ивана сбирщайните... айде сега ги сравни с на Глория "Благодаря", "Имам нужда от теб", "Пътеки" и си помисли кой колко струва. 2015 г. продаде повече от Галенче с "Пясъчни кули", но накрая две фльорци се скараха за наградите и те взеха, че пропаднаха... За какво говорим изобщо? Простотия българска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Книга, албум и нов клип ще пуска. Бая се е потрудила жената, евала й!

Клипа вероятно ще е тоя с жълтата рокля на плажа, къде сподели една снимка в инстарам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , adorable каза:

5 друг път. Нещо друго знаеш ли да търкаляш? То и кеф да ти прави, все ще ти писне някога...

"Благодаря" сигурно е на кило албум? Спомни си кои взимаха Албуми на годината - на Андреа чекиите в края на годината и на Ивана сбирщайните... айде сега ги сравни с на Глория "Благодаря", "Имам нужда от теб", "Пътеки" и си помисли кой колко струва. 2015 г. продаде повече от Галенче с "Пясъчни кули", но накрая две фльорци се скараха за наградите и те взеха, че пропаднаха... За какво говорим изобщо? Простотия българска.

Я да не ми важничиш. Кво за Благодаря албума, един среден хит - шит "Ако те няма" и тва е. От "Пясъчни кули" само кулите е хит, останалото шит. Ква простотия ? Простотии са песните на баба ти, дето ги слушаш ти, две царици около нея и пенсионерските от две могили. Я марш от тук, ще ми чете морал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази е една от най-качествените песни, които Глория е пускала от новите. Кефи ме. Да й беше сторила едно хубаво видео, вместо ТВ Версия щеше да е супер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...