Jump to content



Препоръчани коментари

Според вас Глория има ли материален успех от тези нейни концерти, или всичко се прави за престиж и лично удоволствие?

 

Разбира се, че има. Наемите на много от салоните са символични, а големите зали се избиват с билетите. А и Пайнер нямат общо с концертите й, така че...

Link to comment
Сподели в други сайтове

НА мен ми беше станало любопитно. КОлко места има една зала например и на какви цени са билетите? Като си покрие разходите по балет, наем, път и тн всъщност изкарва ли един хонорар, който би изкарала в дискотека? Иначе ѝ се радвам, че успя да пребори по някакъв начин матрицата. На нея такъв тип изяви повече ѝ отиват и си личи, че са ѝ по на сърце също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

НА мен ми беше станало любопитно. КОлко места има една зала например и на какви цени са билетите? Като си покрие разходите по балет, наем, път и тн всъщност изкарва ли един хонорар, който би изкарала в дискотека? Иначе ѝ се радвам, че успя да пребори по някакъв начин матрицата. На нея такъв тип изяви повече ѝ отиват и си личи, че са ѝ по на сърце също.

 

Канев център в Русе има 800 места, с билети средно по 12 лв. = 9,600. Квото и да раздаде на озвучител, балет, танцов състав - за нея си остава много повече, отколкото остава на някоя в чалготеката с уредно участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Канев център в Русе има 800 места, с билети средно по 12 лв. = 9,600. Квото и да раздаде на озвучител, балет, танцов състав - за нея си остава много повече, отколкото остава на някоя в чалготеката с уредно участие.

 

Добре звучи иначе. КАкво ще пее ГЛория на концерта? Симона там ли ще е ? Ще издава ли книга наистина? А за тия концерти има ли спонсори?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре звучи иначе. КАкво ще пее ГЛория на концерта? Симона там ли ще е ? Ще издава ли книга наистина? А за тия концерти има ли спонсори?

Книгата да. За тези концерти в провинцията мисля, че няма спонсори.

Какво ще пее... Малко по-концертен репертоар като цяло. Но моето желание е по-често да си разнообразява програмата и по възможност да не пее песни като "Кралица" и още 2-3 - просто има по-важни, по-концертни и такива, които пренебрегва отдавна. Симона ще е и тя там, да. Пеят си на живо като цяло. Минава си прилично.

Ето да видиш как минава.

 

После кажи какво мислиш за тази песен на Симона, с нея взе награда:

Питам те, защото знам, че си музикално грамотен. Интересно ми е мнението ти. :)

И какво мислиш за бъдещето на Симона като певица?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Книгата да. За тези концерти в провинцията мисля, че няма спонсори.

Какво ще пее... Малко по-концертен репертоар като цяло. Но моето желание е по-често да си разнообразява програмата и по възможност да не пее песни като "Кралица" и още 2-3 - просто има по-важни, по-концертни и такива, които пренебрегва отдавна. Симона ще е и тя там, да. Пеят си на живо като цяло. Минава си прилично.

Ето да видиш как минава.

 

После кажи какво мислиш за тази песен на Симона, с нея взе награда:

Питам те, защото знам, че си музикално грамотен. Интересно ми е мнението ти. :)

И какво мислиш за бъдещето на Симона като певица?

 

Аз не се изразих съвсем правилно. За тези концерти съм гледал материали, питах за концерта на Планета дали се знае дали ще излезе със Симона.

ИНаче ми харесва песента , момичето има много приятен тембър, но все още не е попаднала на песента си.

Тя доста се лута в стиловете, а и ѝ се е паднало да се развива в едни много пошли времена, в които ако не се прави нещо в стил Криско, Тита и Гери-Никол, просто нямаш шанс.

Тя се и опита с Горе горе, но смятам, че нейният стил трябва да е друг. Дано има късмет за нещо повече, отколкото това, което кариерата ѝ в момента представлява, защото гледам, че си има участия в пианобарове и тн, но смяптам, че би стояла и добре на по-голяма сцена. Колко бездаерници направиха успешни парчета, вероятно и на нея предстои.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според вас Глория има ли материален успех от тези нейни концерти, или всичко се прави за престиж и лично удоволствие?

Естествено, че има изгода. За престиж и лично удоволствие се прави 1-2 пъти, а не постоянно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пиша го тук, защото няма да го напиша в инстаграма ѝ - пределно ми е ясно как ще реагира.

Глория за мен се изложи на концерта на Планета. Да си певицата с най-дълъг стаж в тая фирма и тоя жанр и да са те поканили като един от малкото останали ветерани там, а ти да ми изпееш "Добре дошла, скитнице" и "Нюанси сиво", и то на плейбек. Да беше пяла поне "Не те давам" - повече гледания има, по-динамична е. Видя се и в пианобара, където пак си пя каквото си знае, пак едно и също при двеста песни репертоар.

Да, красива Глория - това го знаем. Знаем и че е безумно талантлива и пееща - защо не пя на живо?! Да, масово се пя на плейбек, не е единствената, но имаше и изпълнители на живо. Оправдания за озвучаването в залата не щем да слушаме. Лила Иванова пя 3 часа в тая зала през 2012, Драгана пя 4 часа през 2016, Слави пя и той доста миналата година.

 

След като цяла година нямаш участия - дали щото си ги спряла, за да се наспиваш, или нещо друго - си ДЛЪЖНА, когато отидеш на концерта на скапаната ти фирма, да пееш НА ЖИВО. Това е за 5 минути работа. Не да сложиш семплото рокле, да си изправиш косицата и да се разходиш по сцената. Не получи никакъв прием, а когато е пяла правилните песни на сборен концерт, е получавала и бис.

 

Десислава пя и ретро хит - значи може. Глория също има с какво да вдигне хората, но не иска. Това е да си дебил, дано е горда със себе си. Как веднъж не се сети за една "Намери си майстора"... Ми като са се събрали мангали и жадни за чалга в тая зала - дай им го, ма, начукай го на колежките ти, да те видят, че и ти можеш. Не, ние сме класни, с Нюансите.

 

Съжалявам, че отидох на тоя концерт. Дори коледният концерт на Веселин Маринов в НДК снощи е бил класи по-качествен.

 

Със здраве! Башфеновете могат да ме нападат спокойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да те нападат, само да посмеят... Аз направо останах поразен, чак ме е яд, че се дразня щом на драгата госпожа не й пука, щом на няколко, които мислех за различни (тази от подписа ми също), реално не им пука. Нагли!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, бил съм доволен много пъти - мога да ти ги изброя, ако искаш. Ти имаш очи само за случаите, в които не съм. Защо така избирателно - не знам.

Мисля, че все още мога да различавам плейбек от синбек, но да кажем, че съм се объркал.

Не това беше проблемът, колкото подборът на песни, но...

 

Лека и на теб!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро представяне - излезе жената втора, изпя си както трябва 2 от песните тази година, които пусна и това е. Не знам на кой трябва да се доказва на тия сборни концерти и на кой не трябва, но от уважение е отишла. Да си гледа нейните самостоятелни концерти в БГ и като цяло няма работа на тея масовки - тя просто не е в матрицата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че се шегувате, че е изпяла "Нюанси сиво" и това за скитницата...

 

Тази жена защо не излезе от паралелната вселена със статуетките в стъклена витринка, белите кученца и котенца и Калин Димитров/ Мариета Ангелова?

 

Че това са едни от най-слабите песни в цялата кариера, която е имала... При наличието на "Не те давам" и "Любовта настоява", да избереш това? При положение, че винаги можеш просто да предложиш "Не сме безгрешни" и да се докажеш като легенда за пореден път. Защо изобщо отиде? Не се ли интересува от гледанията на "Нюанси сиво" и "Скитнице" - все пак някакво сверяване на часовника с приема на публиката и начина, по който се приема от аудиторията това, което пее и предлага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добро представяне - излезе жената втора, изпя си както трябва 2 от песните тази година, които пусна и това е. Не знам на кой трябва да се доказва на тия сборни концерти и на кой не трябва, но от уважение е отишла. Да си гледа нейните самостоятелни концерти в БГ и като цяло няма работа на тея масовки - тя просто не е в матрицата.

 

тази година има три несъстояли се концерта, които преди това е обявила.

Слави пя 2-3 часа на силен дъжд миналата година и публиката не се повлия от това...

 

Не и правите услуга с подобни коментари... Дори една Татяна се прие по радушно. Може би нейния прием беше най слабия за вечерта изобщо, а беше водещо име в анкетата на пайнер

 

Иначе и аз си мисля, че гло беше на плейбек. Но те с Борко Дали буквално не се различават от записа.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, бил съм доволен много пъти - мога да ти ги изброя, ако искаш. Ти имаш очи само за случаите, в които не съм. Защо така избирателно - не знам.

Мисля, че все още мога да различавам плейбек от синбек, но да кажем, че съм се объркал.

Не това беше проблемът, колкото подборът на песни, но...

 

Лека и на теб!

 

Докато има лизачи, които нямат трезва преценка и хвалят и най-големите и издънки ще е на тоя хал. Примата на фолка минава на плейбек/синбек по-вяло от Татяна. Как не и трепна нещо на тая жена като вижда нулевата реакция от публиката и липсата на всякакви овации? Аз съм в шок, не съм вярвал, че Глория ще се докара до тук. Толкова ме е яд! Ми изпей “Любовта настоява” и “Не те давам” като ще пееш нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато има лизачи, които нямат трезва преценка и хвалят и най-големите и издънки ще е на тоя хал. Примата на фолка минава на плейбек/синбек по-вяло от Татяна. Как не и трепна нещо на тая жена като вижда нулевата реакция от публиката и липсата на всякакви овации? Аз съм в шок, не съм вярвал, че Глория ще се докара до тук. Толкова ме е яд! Ми изпей “Любовта настоява” и “Не те давам” като ще пееш нови песни.

И с тях щеше да е същото. Трябва и нещо ретро или нещо мазно. Просто такава беше публиката. Имаше и много нормални хора, но те повече спяха. Докато онези с горещата кръв чуят ли нещо кръшно викат та се дерат. Няма значение коя пее. Важно е да влиза мазничко

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами малко ли песни е изпяла през годините, като хората искат мазно - излез с един микс от "Намери си майстора", "Златна клетка" и "Не сме безгрешни".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, била на живо... Абсолютно съм сигурен, че беше на плейбек. Бях в сектор, сравнително близо до сцената, имах що-годе добра видимост. И на няколко пъти, докато вметваше някоя реплика към публиката, тя се застъпваше със самия текст, който все така си вървеше, докато тя казва нещо на хората. Пълно разочарование е това ѝ участие. Знам че не е приятно за почитателите ѝ. И на мен не ми е приятно за представянето на Десислава, която също беше на плейбек и само малко на живо "Две сърца", но това са фактите. И докато истинските почитатели не ги подпукаме малко тия тъпачки да се вземат в ръце, не виждам да им дойде акълът от само себе си. И докато нашата поне е склонна да се опитва да приема критика, то Глория е страшен темерут в това отношение. Но ако повече верни почитатели го направят, съм сигурен, че накрая ще се чукне в главата и може да промени някои неща...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори на някакъв лайв от фейса се чу, че й върви плейбекът отзад.

Пълна неадекватност и незаинтересованотст от нейна страна, сякая се самолинчува и иска да си прави лошо и да трупа неуспехи.

Имаш хит "Не те давам" с почти милион гледания, но пееш най-нехитовата си песен на такава голяма масовка.... абсурдно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е тотално неадекватна и недобре с главата... Заслужава да бъде втора и никой да не я отразява. Нито има трезва преценка какво да пее, нито има хъс да направи нещо. Най-добре да се отдаде на почивки и да спре да се излага по този начин.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е голямо име в поп фолка , но последните години се случва нещо с нея. Пуска една след друга от тъпа по тъпа песен. Всяка еднаква с предната. Трябва да се вземе в ръце и да направи нещо различно и стойностно. Не е задължително да е пошло или комерсиално но поне да става за слушане. От старите имена-Глория, Ивана и Камелия само последната е адекватна . За две години два стабилни хита. От трите само тя е актуална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това участие беше излишно, напомня ми на откриването и с пейбека на "Еднопосочен път" и "Усещане за мъж". Какво да коментирам за подбора и на песни... тя 9 от 10 пъти пее каквото на нея и е кеф и избягва старите хитове, да не си помисли някой че е "ретро певица". Ми това е, на жената не и пука как ще я приемат, защо на нас да ни пука?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...