Jump to content



Препоръчани коментари

Русе е нейният град и според мен главно заради сантименти прави ежегодни концерти там. От 2007 насам почти всяка година е там и билетите се разпродават.

Мисля, че вече трябва да поостави Симона и да си прави сама концертите. Отделно, има и други градове. Покрай "Илюзия" беше правила концерти и в Ямбол, Пазарджик и други такива градове, които сега ги подминава, и то в големи спортни зали. Защо и в Пловдив не направи, пълно е със зали с всякакъв капацитет - може да си избере.

 

Всъщност не е ясно как точно протича уговорката къде да се изяви. Факт е и че лятото два от концертите не се случиха - във Влас и Обзор, но пък в Бургас беше супер успешен. Много е важен моментът, мястото и рекламата. Продължавам да недоумявам защо спря интервютата. Не може да разчита, че всяка зала във всеки град автоматично ще се пълни само защото е тя. Плюс това хората съвсем не отиват заради новите песни, колкото и да са хубави. Някакъв ренесанс ѝ трябва на Глория.

Понеже Кондомчо попита - ми не, не сменя репертоара. Аз години чакам концерт на интересно място, с подновена програма, разчупена постановка и тогава ще отида. За някои неща не трябват пари.

 

По същия начин се зачудих и на стотния концерт на Лили Иванова, на който бях наскоро, и заклевам се да ми е последен на тоя етап - едно и също и от нея. Ами като излезеш и чуеш, че никой не ти реагира на новите песни, ми осъзнай се малко и не ги пей всичките, не само за свой кеф. Другия път разнообрази - изпей стари хитове, които не си пяла, промени аранжиментите. Вдигни хората с нещо живо. Огромна част от артистите в България имат нужда някой да ги съветва. Много са малко тези, които имат нюх да са и талантливи, да разбират от маркетинг, бизнес, менажиране на концерти, да са самонаблюдателни, дисциплинирани и да експериментират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеф, за Обзор билетите са били почти продадени, заради времето не е се състоял концерта, а във Влас, още с обявяването на концерта във фейсбук, е отпаднал поради изникнали ангажименти - той за това и не беше рекламиран. Така че стига с тези глупости за провалени два концерта поради липса на интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеф, за Обзор билетите са били почти продадени, заради времето не е се състоял концерта, а във Влас, още с обявяването на концерта във фейсбук, е отпаднал поради изникнали ангажименти - той за това и не беше рекламиран. Така че стига с тези глупости за провалени два концерта поради липса на интерес.

А в Хасково отпреди година или когато там щеше да бъде?

Коментирахме го това с теб, не отричам изброените причини... просто излиза и казва. Прогнозата се знае отдавна - датата може да се премести, нали? Личните причини също - тя дори не написа, че концерт няма да има, директно изтри публикации. Има си начини в такива ситуации как се излиза от положение. Планирах да взема билети за родителите ми като подарък за годишнината им - нито с Обзор се случи, нито с Влас. Концертите не бяха отложени, а направо отменени.

Все тая - както и да стоят нещата, трудно е да се организират концерти, факт, така че аз имам уважението и като фен за разлика от някои, дето осмиват читалища и т.н., а истината е, че е пяла и в много хубави и модерни зали. Както казах, концертът в Бургас беше супер успешен. Ако някой ден имам възможност и контакти, бих допринесъл и аз някак тя да има повече концерти. За съжаление и тя страда от общото мнение за чалгата напоследък и изкуственото отдръпване, което ГЕРБ наложиха незнайно защо - защото и на нея е отказван концерт с мотива, че е "чалгаджийка". Живеем в ужасна държава и е подвиг някой да тръгне сам да си менажира нещата. Не знам Веселин Маринов как успява.

Но съгласи се с мен, трябва си реклама и стратегия. Покрай "Илюзия", чийто период споменах, си правеше цяла кампания. Сега сякаш си мисли, че инерцията от тогава я държи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А в Хасково отпреди година или когато там щеше да бъде?

Коментирахме го това с теб, не отричам изброените причини... просто излиза и казва. Прогнозата се знае отдавна - датата може да се премести, нали? Личните причини също - тя дори не написа, че концерт няма да има, директно изтри публикации. Има си начини в такива ситуации как се излиза от положение. Планирах да взема билети за родителите ми като подарък за годишнината им - нито с Обзор се случи, нито с Влас. Концертите не бяха отложени, а направо отменени.

Все тая - както и да стоят нещата, трудно е да се организират концерти, факт, така че аз имам уважението и като фен за разлика от някои, дето осмиват читалища и т.н., а истината е, че е пяла и в много хубави и модерни зали. Както казах, концертът в Бургас беше супер успешен. Ако някой ден имам възможност и контакти, бих допринесъл и аз някак тя да има повече концерти. За съжаление и тя страда от общото мнение за чалгата напоследък и изкуственото отдръпване, което ГЕРБ наложиха незнайно защо - защото и на нея е отказван концерт с мотива, че е "чалгаджийка". Живеем в ужасна държава и е подвиг някой да тръгне сам да си менажира нещата. Не знам Веселин Маринов как успява.

Но съгласи се с мен, трябва си реклама и стратегия. Покрай "Илюзия", чийто период споменах, си правеше цяла кампания. Сега сякаш си мисли, че инерцията от тогава я държи.

Охх тука все обяснения искате, все някоя певица трябва да е длъжна да ви дава лични обяснения, за нещо което дори не е рекламирано. А относно Хасково помня , че фейсът й беше заринат от коментари защо няма да има концерт, така че не е от липса на интерес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Охх тука все обяснения искате, все някоя певица трябва да е длъжна да ви дава лични обяснения, за нещо което дори не е рекламирано. А относно Хасково помня , че фейсът й беше заринат от коментари защо няма да има концерт, така че не е от липса на интерес.

Ми добре, бе Милене - дай да спрем да пишем, да се скрием, и само хубаво да се пише, та съвсем да скъсат връзка с реалността изпълнителите... Ама как те задоволява това положение?

Аз не искам на мен лично да ми дава обяснения, а на хората като цяло, а и това обяснение ли са...

Теб ако те пита човек, Глория грешки не прави.

Ми разбери, че има хора с по-високи критерии, които не изискваме така само от нея, а от себе си първо и за всичко. Лошо ли е?

И не, не съм недоволен, защото аз съм човекът, който най-много я е защитавал дори... Мога да си позволя да кажа каквото си поискам!

Уважавам те много като човек, ама на тема "Глория 2018" нека не спорим... Безпредметно е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам Веселин Маринов как успява.

Веселин Маринов успява, защото е пръв другар с Цветанов, който пък покрай ГЕРБ осигурява спонсори на Веско, което пък допринася за финансовото и техническото обезпечение на концертите му, които като организация, хореография, сценични тоалети на танцьорите и т.н. са наистина на доста добро ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми добре, бе Милене - дай да спрем да пишем, да се скрием, и само хубаво да се пише, та съвсем да скъсат връзка с реалността изпълнителите... Ама как те задоволява това положение?

Аз не искам на мен лично да ми дава обяснения, а на хората като цяло, а и това обяснение ли са...

Теб ако те пита човек, Глория грешки не прави.

Ми разбери, че има хора с по-високи критерии, които не изискваме така само от нея, а от себе си първо и за всичко. Лошо ли е?

И не, не съм недоволен, защото аз съм човекът, който най-много я е защитавал дори... Мога да си позволя да кажа каквото си поискам!

Уважавам те много като човек, ама на тема "Глория 2018" нека не спорим... Безпредметно е.

 

Ама на кого са нужни обяснения за незначителни неща, които дори не са стигнали до хората, като информации?! Плюс това ти не знаеш какви са критериите ми, че да ми казваш какви хора има и какви няма. Глория ми е любим изпълнител, но някак си не мога да си представя да изисквам информация от нея в детайли, да я съветвам и да й давам идеи, и така нататак. Чакай малко, говорим за любим изпълнител и ние в качеството на фенове. Малко границата се губи. На тема Глория мога да споря не само 2018, а и 1994.

И аз те уважавам, но по различен начин разбираме думата "фен", явно. Прав си, безпредметно е, защото до един и същи извод ще стигнем накрая. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами аз бях в Обзор в деня на концерта - през деня беше облачно, да. По обед мноого леко преваля. Но от следобед натам времето се оправи и всичко си беше нормално. Не е причината в метеорологичните условия. Това е зле скалъпено Глориево извинение.

 

Обзор е малък град от селски тип, дори с всичките си новопостроени хотели - пак остава малък. А сигурно 50-60% от пребиваващите бяха чужденци. Изобщо не съм изненадан от липсата на интерес към концерта. Това е селско градче. Същото важи и за Влас - въпреки че там в близост са курортни мастодонти като Слънчака и Несебър.

 

Стефимир е много прав за липсата на всякакъв усет относно смяната на програмата, песните, които се пеят. От 2007 всяка година имала концерт в Русе? Боже мой, тези хора склероза ли имат, че слушат едно и също, поднесено по един и същ начин всеки път? Глория е гранд дама с високи критерии, не изпитва ли неудобство от самата себе си при тази липса на развитие?

 

И липсата на реакция на новите й песни.....doesn't this ring a bell? Алооооо! Осъзнай се! Коя беше, в какво се превърна! Добре, че са концертите и стария ти твърд електорат, защото нови фенове нямаш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен й е любима, неслучайно така почва и "Свят чудесен" :1000 (29): .

Ако се включи - само да не пее чужди песни, че си плюе на кариерата, има толкова подходящи.

А това intro трябва да е музата за "Децата". Или просто тези акорди са стандартни за много песни, не знам, но след рефрените и тази песен, и нейната имат еднакво звучене. Максим ги е обработил все пак много яко.

 

Редно е да си ги качи. Нито е грозна, нито са с лошо качество.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен й е любима, неслучайно така почва и "Свят чудесен" :1000 (29): .

Ако се включи - само да не пее чужди песни, че си плюе на кариерата, има толкова подходящи.

А това intro трябва да е музата за "Децата". Или просто тези акорди са стандартни за много песни, не знам, но след рефрените и тази песен и нейната имат еднакво звучене. Максим ги е обработил все пак много яко.

Да, "Децата", "Исусе", "До утре", "Щастието е магия", Нотата дори, и много други... някои от които може да презапише и така да ги барне, че да станат неузнаваеми и да заживеят нов живот, но ако ни чете, сигурно ни се смее на догадките и желанията... Смятам, че тя тия песни всячески ги изолира от ума си, което не е много ок, ама... тя си знае.

С Максим правиха страхотни неща, бяха супер иновативни - поп, рок и фолк в едно, никой нямаше такива албуми. Добре, че беше тя, щото ерата на "Три кила банани" нямаше да е приключила. Мойте дълбоки почитания към Тони Дачева все пак, нали, ама... това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано или късно щеше да приключи, например формация "Фаворит" имаха съвсем различно звучене.

Глория просто уцели момента и хората - да се появи сама, да изглежда безупречно, да има 4-5 хита и грабна публиката.

 

Сега например се замислям, че никога не е говорила за участието си в клипа на "Фаворит", не е разказвала за това време и за тях, все пак и те са били в Пайнер. Ще е интересно.

Тя не смее да спомене име на колежка. Хич не се отпуска по интервюта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рано или късно щеше да приключи, например формация "Фаворит" имаха съвсем различно звучене.

Глория просто уцели момента и хората - да се появи сама, да изглежда безупречно, да има 4-5 хита и грабна публиката.

 

Сега например се замислям, че никога не е говорила за участието си в клипа на "Фаворит", не е разказвала за това време и за тях, все пак и те са били в Пайнер. Ще е интересно.

Тя не смее да спомене име на колежка. Хич не се отпуска по интервюта.

Може да има нещичко в книгата.

 

Иначе, не е случайност или късмет всичко. Самата тя почти всеки път даваше този пример преди, дето Пайнера в началото се е съмнявал и ѝ казвал: "Какви са тия песни за майката, бащата, децата"... той както винаги - ограничен до безобразие, ама хората я обикнаха заради тия песни, заради гласа, заради вида... и така се започна, обаче по-късно в НФ в "Неудобен въпрос" на въпрос ми е отговаряла, че ѝ се пее на социални теми, но не знае кой ще иска да ги слуша.

Не знам - вижда се, че търси баланс, да опита то всичко, в същото време да си е в стила и да е нещо хитово, а то е супер трудно. А понякога хит става супер елементарна песен, по принцип.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стефимир е много прав за липсата на всякакъв усет относно смяната на програмата, песните, които се пеят. От 2007 всяка година имала концерт в Русе? Боже мой, тези хора склероза ли имат, че слушат едно и също, поднесено по един и същ начин всеки път? Глория е гранд дама с високи критерии, не изпитва ли неудобство от самата себе си при тази липса на развитие?

Като пеят през седмица в една и съща кръчма няма никакъв проблем, а веднъж годишно концерт е липса на развитие? :mf_surrender: Освентова кой ти каза, че ходят едни и същи хора постоянно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като пеят през седмица в една и съща кръчма няма никакъв проблем, а веднъж годишно концерт е липса на развитие? :mf_surrender: Освентова кой ти каза, че ходят едни и същи хора постоянно?

Защо сравняваш? За другите ли говорим или за Глория?

Не си разбрал идеята.

Тя и Лили Иванова прави концерти, за което евала, ама по отношение на програмата, сценографията, аранжиментите, визията - също никакво развитие и разнообразие. Последния път, като бях на нея, след концерта даже и хората започнаха да го коментират. Всеки един концерт е отговорност.

И дай да се кланяме само защото са концерти. Но хората в по-малките населени места нямат кой знае какви развлечения и се радват на всичко, за което ги разбирам.

Всъщност ти в България ли си и кога за последно беше на концерт?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като пеят през седмица в една и съща кръчма няма никакъв проблем, а веднъж годишно концерт е липса на развитие? :mf_surrender: Освентова кой ти каза, че ходят едни и същи хора постоянно?

 

Не горовим за клубни участия, тотално различно е. В дискотеката се пие, пуши, хората се свалят и беснеят. Половината са там по default. Освен това изпълнителите сменят програмата си, може би не всяка седмица, но на 5-6 месеца поне. Вкарват различни песни от дискографията си, издават нови, пеят парчета на колеги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си фен не означава да си винаги доволен от изпълнителя и да харесваш всичко което прави. Не може винаги да й сваляме шапка защото сме нейни почитатели. А тя трябва да се научи да приема и критика. От тези похвали и премълчаване е стигнала до това положение. Значи може знайни и незнайни бездарнички да правят хитове и да трупат поне по 3-4 милиона гледания на песните си, а наша Глория да прави по 400-600К и да е доволна от това....Ами на мен не ми се връзва. Знам какви възможности има, а ме дразни факта, че е като кон с капаци. Виждаш, че не се възприемат нещата, които правиш и нищо не променяш. Едни и същи клипове, една и съща визия, винаги познатите до болка маниери и стойки. Преди години не беше такава. Самата тя твърди, че обича да е различна и обича провокациите. Кого провокираш и с какво? Дразня се за жена като нея, която знам, че може да ги наслага в малкия си джоб, а не с дава грам зор. Ами жена, дай си го за феновете си, но за всички, не за тези които те хвалят за всичко. Да направи така, че да привлече и нови фенове, повечето от младите днес не я сушат. Да вкара разнообразие, нека си има силни песни, но да пуска и веселяшки, да влезе в клубовете. Имам усещането, че дори не умее вече да налага продукцията си, толкова я мързи.

 

Концертите й се посещават, правя й евала, че се занимава с тази дейност, но и там тъпче на едно място. Ако аз примерно реша да посетя няколко концерта ще гледам една и съща програма, ами то е все едно съм на повторение на предния концерт. И това си продължава с години примерно. С участията е същата работа. Отиваш да пееш в дискотека, където има предимно младежи, които пият и са отишли да се вихрят цяла нощ и си пееш шлагерите, които пееш и на концерти - що за неадекватно поведение? Ами разнообрази репертоара, пей си бързите песни предимно, вдигай хората. Тя пее песни на Цеца върти и там едни и същи от години.

 

Знам, че ще скочите и на мен за тези думи, но аз не мога да си затварям очите и въпреки, че обичам Глория от малка, предпочитам да си кажа какво мисля. Времето със заслепеното фенство мина отдавна. Кондомчо и Стефимир са абсолютно прави за нещата които казаха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...