Jump to content



Препоръчани коментари

Няма значение кога ще излезе. Важното е да е разказала интересни неща. Не очаквам скандални разкрития, а и тя самата не е някаква скандална личност. Но просто през годините има достатъчно, предполагам, неразказани истории. Много искам да прочета за първите концерти, които ѝ водеше Иван Балсамажиев - всъщност и за него може да разкаже, лека му пръст. Малко повече подробности за умуването на "Фолктон" дали да издадат "Щастието е магия", как са се намерили с Максим Горанов и Продан Йорданов - собственикът на "Перфект видео", и оттам свързването с Пайнера и жена му в Търново. Ако говори за вариететния период, може да разкаже много неща - и за репертоара, и за самите барове, градовете. Въпрос на гледна точка и да не повтаря обичайните неща.

 

Предполагам, че ще са взети мнения на нейни колеги. Смятам, че няма да напомня или повтаря специалните броеве на НФ и Стори. Все пак е книга. За да е дръзнала да напише такава, е била сигурна, че макар и на тази средна възраст има какво да каже. Най ще съм доволен, ако вътре има подробности за тиражите, непубликувани снимки от концерти, някакви статистики, повече за трудностите, за мнението за жанра към момента, за заслугите, за успехи, неуспехи, обиди, хвалби... За да хване широк таргет читатели. И рекламата е от значение.

 

От едно стори в инстаграм, с което загатна, се виждаше някакъв щрих за диетите едно време и за отслабването, което на мен също ми е крайно банална тема вече.

Пак казвам, самият ракурс е важен, дори по вече експлоатирана тема - детайлите са важни. Надявам се на по-тексуална книга, не толкова снимкова тип "Бионсеграфика" и подобни. Дано и албумът излезе, не знам дали е ок да се разпространява с книгата, ако ще е такава концепцията. Чакаме и това е. То сигурно е почти готова вече, само се редактира.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е нещо смислено, едва ли ще е до края на годината. Честно казано, не го и очаквам.

 

Ако ще е специален "брой" в който ще ни обясняват други хора колко е велика, ми е интересно що вече не е пазара, дано включи плакат 8 страници (че и с две лица) за да максимизира продажбите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако е нещо смислено, едва ли ще е до края на годината. Честно казано, не го и очаквам.

 

Ако ще е специален "брой" в който ще ни обясняват други хора колко е велика, ми е интересно що вече не е пазара, дано включи плакат 8 страници (че и с две лица) за да максимизира продажбите.

Направила си е сметката сигурно. Ако е това издателство, което си мисля, ще е ок. Със сигурност не си е разказала целия живот, де, но предусещам интересни неща.

Иначе, сетих се колко красива щеше да е една корица с някой от последните фотоси на Вълканов от снимките на баладата.

Бил съм в книгоиздателския бранш и знам как всяко отношение прави впечатление, дори ръбчето на книгата, шрифтът, анотацията. Корицата като цяло първа се възприема. Другите компоненти, които всъщност са фундаменталните, са съдържанието и рекламата. Доста добри биографии имаше в последно време, има цели поредици. Аз например съм впечатлен от тази на Одри Хепбърн, но това са хора с история, нормално. Преди време Глория беше снимала как чете тази на Мерил Стрийп, която също е разкошна. Може би от там се е вдъхновила. Действително тя си има наблюдения от самото начало на жанра и има какво да каже най-вече за него.

 

Едно е сигурно - че няма да обижда никого вътре, защото в официални биографии на Лила Иванова е имало доста подобни изявления, затова аз си мисля, че човек трябва да напише биография едно когато има достатъчно бекграунд и стаж... друго - да не е прекалено възрастен и съответно изперкал, обиден и с изветряла памет, за да звучи скептично-носталгично.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издателството е на Марга Лозанова и нейния син.

Да - дето издадоха и на Стоянка Мутафова биографията, която всъщност не съм чел, но поне на вид е ок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издателството е на Марга Лозанова и нейния син.

 

Значи достатъчно близко съм бил, като напарвих аналог със специалните издания на Нов фолк за нея и предстоящата книга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глорче догодина прави четвърт век на сцена. Идеален момент за издаването на книгата.

Но имам и още очаквания от нея. Искам още един голям самостоятелен концерт, на който този път ще се опитам да отида. Също се надявам и на хит най-накрая.

Вие какво очаквате?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издателството е на Марга Лозанова и нейния син.

Аз пък си мислех, че Маргото е на хляб и кисело мляко след кончината на онова гимназиално списание, пък тя цяло издателство имала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глорче догодина прави четвърт век на сцена. Идеален момент за издаването на книгата.

Но имам и още очаквания от нея. Искам още един голям самостоятелен концерт, на който този път ще се опитам да отида. Също се надявам и на хит най-накрая.

Вие какво очаквате?

 

Аз на хит не се надявам толкова. Искам да направи концерт за годишнината. Ако има, наистина трябва да отидеш, нямат нищо общо с концертите на Пайнер, заслужава си определено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че "новите" песни на Глория не стават масови хитачки не означава, че са лоши песни или пък че си нямат своите слушатели. А и знаем, че Глория не плаща за реклама в Youtube и все пак с organic reach успява да прави прилични гледания, както "Обичай ме такава", която регистрира 1 000 000 :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че "новите" песни на Глория не стават масови хитачки не означава, че са лоши песни или пък че си нямат своите слушатели. А и знаем, че Глория не плаща за реклама в Youtube и все пак с organic reach успява да прави прилични гледания, както "Обичай ме такава", която регистрира 1 000 000 :)

 

Тази баш си е много добра, особено в куплетите.

 

Чак сега забелязах, че този модел го е снимала и преди (от последното й видео).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във връзка с пост в съседната тема - значи, все пак статуетките не седят в килера като бутилки за вторични суровини, а правят в момента коледни концерти и подаряват ЕМОЦИЯ на голямата публика с платени билетчета.
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Можем само да гадаем какво ни е подготвила тази година . Нищо не се знае все още се пази в тайна от всички какво смята да издаде на първо време .

Глория според мен ще направи добър подбор за пореден път на песните в албума си , ще включи и нови песни ,които до момента не са чути от никого .

А относно книгата и Маргарита Лозанова , Г-а Лозанова е доказала своето искрено и чисто приятелство към Глория през годините в които се издаваше списание "Нов Фолк" и да защо пък да не е редактор на книгата й все пак тя я познава като личност и като човек не виждам нищо лошо и негативно в това.

И да защо пък да не й е давала заслужените награди на нея все пак Глория е име голямо име и една от най-известните в този жанр музика .

Надвям се скоро да излезе поне албума и да ни зарадва за коледа , за да можем да си направим един страхотен коледен подарък !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко ѝ е било заслужено на Глория и до ден днешен това се доказва с времето. Не чети какво се пише тук!

Сега е важно с книгата и албума да даде тежест на медийния си образ, с повече интервюта, статии, реклама и присъствие в социалните мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...