Jump to content



Препоръчани коментари

  • 3 weeks later...
Тия дни, по Нова Година - дано! :D

Да, чакай сега първо да си тръгнем от Франция, после ще се отбием в Холандия, а сетне и малко у Гърцията, ако има циганско лято.

После може и на някои планина тука да отдъхнем от другите почивки, че то не е лесно. :1000 (29):

 

Майтапът настрана, ама не е смешно вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, чакай сега първо да си тръгнем от Франция, после ще се отбием в Холандия, а сетне и малко у Гърцията, ако има циганско лято.

После може и на някои планина тука да отдъхнем от другите почивки, че то не е лесно. :1000 (29):

 

Майтапът настрана, ама не е смешно вече.

Сякаш и за Емилова няма време от толкова натоварена ваканционна програма! :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бях чела статия, че книгата скоро ще бъде пусната за печат. Може би е готова.

Дано да я съчетае с албум и още инициативи.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да я съчетае с албум и още инициативи.

 

Аз имам съмнения колко ще е интересна тази книга, като знам Глория как от години дрънка едно и също. И сега остава да го прочетем и в книгата й. :1000 (29):

Въпреки това ще си я купя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не бързаме с изводите. Може пък да изненада с нещо. Все пак книга е. И аз мернах статията.

По ми е интересно какво я е накарало точно сега да си пусне мемоарите... Силно се надявам да не се приеме като бенефис.

Обикновено хората пускат биографии в по-зрели години, преклонни, хайде да кажем. Със сигурност има много какво да каже и със сигурност ще звучи разумно, въпросът е да не четем и там историите със импресарките, вариететата, запознанството със Слави и Митко Димитров, турнето в Сърбия с оркестър "Извор" и подобни до болка познати неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност ще ги спомене, но дано да има и друго. Може би бърза да издаде мемоари, преди да ги е забравила, хаха. Може да е първа част, след 20 години да пусне втора.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно, още няма коментари. А до сега като се пусне песен на Глория първо тук влизам да чета мнения. Този път нищо...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най- хубавия The Best в дискографията на Глория .

Този бестов албум е най-хубавия бестов сборен албум спроед мене първо защото песните са презаписани от първите два албума "Щастието е магия " и "За добро или зло " .

Невероятната модерна за времето си обложка на която прилича на световно известната певица Шер , уникалните текстове които сама си е писала и музика през последните първи пет успешни години от музикалната си кариера .

Песента "Нека останем приятели" която не е влезнала в първия албум поред причини намира място в този албум а и който е успял да си купи диска в диска има бонус оригинален инструментал на хита "Сто процентова жена ".

Ех, какви албуми на времето се правеха а сега чакаме за албум през две три години при някой и повече !

 

Споделям с вас корицата на албума на Глория "The Best" издаден през май 1999 - та година

Фотограф : Иван Неделчев и Христо Димитров

Дизайн : Denon Color гр.Русе

Дрехи : "Хрисмил" - фирма за платове и облекла гр. Русе

Грим : Силвия Начева

Коса : Константин Йорданов - Салон за красота " Принцес " гр.Русе

 

res_b086367ea843fc8cf71e3af6cefd7bce_fullJRFemDZAvU0KDi9qHDpZ1539511918.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нека не бързаме с изводите. Може пък да изненада с нещо. Все пак книга е. И аз мернах статията.

По ми е интересно какво я е накарало точно сега да си пусне мемоарите... Силно се надявам да не се приеме като бенефис.

Обикновено хората пускат биографии в по-зрели години, преклонни, хайде да кажем. Със сигурност има много какво да каже и със сигурност ще звучи разумно, въпросът е да не четем и там историите със импресарките, вариететата, запознанството със Слави и Митко Димитров, турнето в Сърбия с оркестър "Извор" и подобни до болка познати неща.

 

 

ха-ха-ха

Дано надявам се да разказва за живота си , да разкзва историй покрай създаването на най-големите си хитове в музикалната кариера , най-после да сподели какво се е случило с Илия че са се разделили по такъв начин и да поразкаже за това , как баба недка и дядо георги са я възпитавали , разкази и спомени от детството , забавни ситуаций в първите години на кариерата й . Но ако е хит калекшан от "Нов Фолк" интервюта ще вдигнем ръце! ха-ха

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от баладата. Точно такава не е имала, по-интересна е. Не знам защо винаги казва, че предпочитала бързите песни, а баладите ѝ са най-големите нейни хитове. Да, най-големите са, но защо да предпочита бързите песни - то си личи, че е в баладите е себе си, минават през нея, подбира ги. Аз съм ЗА една компилация с балади.

Кой ви е топ 5 от нейните балади?

На мен ми е:

1. Ангел с дяволска душа

2. Не остарявай, мамо

3. Носталгия

4. До последната сълза

5. Очи като звезди/Иди си, тъга/За добро или зло/Откраднат миг

 

Даже "Иди си, тъга", "Вика моята душа", "Очи като звезди" и някои други по-тежки за изпълнение съм сигурен, че само тя може да ги изпълни с тоя диапазон.

Просто за мен Глория е с най-добрия глас в чалгата, но все още не е показала максимума, на който е способна.

 

А за книгата и албума... Ще е яко до края на годината да има нещо налице, но явно тя си следва някаква своя схема. С пришпорване не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от баладата. Точно такава не е имала, по-интересна е. Не знам защо винаги казва, че предпочитала бързите песни, а баладите ѝ са най-големите нейни хитове. Да, най-големите са, но защо да предпочита бързите песни - то си личи, че е в баладите е себе си, минават през нея, подбира ги. Аз съм ЗА една компилация с балади.

Кой ви е топ 5 от нейните балади?

На мен ми е:

1. Ангел с дяволска душа

2. Не остарявай, мамо

3. Носталгия

4. До последната сълза

5. Очи като звезди/Иди си, тъга/За добро или зло/Откраднат миг

 

Даже "Иди си, тъга", "Вика моята душа", "Очи като звезди" и някои други по-тежки за изпълнение съм сигурен, че само тя може да ги изпълни с тоя диапазон.

Просто за мен Глория е с най-добрия глас в чалгата, но все още не е показала максимума, на който е способна.

 

А за книгата и албума... Ще е яко до края на годината да има нещо налице, но явно тя си следва някаква своя схема. С пришпорване не става.

Дано не се окаже, че вече сме чули почти всичките песни - все пак тази година пусна 7, от последните години има още няколко и май са към 14-15 общо... Току-виж пусне един клип до края на годината, и/или някое слайдшоу и това да е за тоя албум :D

 

От баладите й сякаш само Ако те няма ми се е отличила и ми е допадала. Повече ми въздействат умерените й песни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм много доволен от баладата. Точно такава не е имала, по-интересна е. Не знам защо винаги казва, че предпочитала бързите песни, а баладите ѝ са най-големите нейни хитове. Да, най-големите са, но защо да предпочита бързите песни - то си личи, че е в баладите е себе си, минават през нея, подбира ги. Аз съм ЗА една компилация с балади.

Кой ви е топ 5 от нейните балади?

На мен ми е:

1. Ангел с дяволска душа

2. Не остарявай, мамо

3. Носталгия

4. До последната сълза

5. Очи като звезди/Иди си, тъга/За добро или зло/Откраднат миг

 

Даже "Иди си, тъга", "Вика моята душа", "Очи като звезди" и някои други по-тежки за изпълнение съм сигурен, че само тя може да ги изпълни с тоя диапазон.

Просто за мен Глория е с най-добрия глас в чалгата, но все още не е показала максимума, на който е способна.

 

А за книгата и албума... Ще е яко до края на годината да има нещо налице, но явно тя си следва някаква своя схема. С пришпорване не става.

 

"Любовта настоява " е песен която може да те докосне , всеки е искал след раздяла да има още един миг красив споделен с човека на които е държал малко или много и обичал . Песента е уникална и тя лично е писала текста в емоционален момент за нея . Най-хубавите песни са изстраданите !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да преиздаване на специален брой за нея, плюс дописване относно последните години.

Азис първи издаде книга, но май беше някаква научна фантастика

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...