Jump to content



Препоръчани коментари

Sasa Todorovic

Bravo Glorija ) lepa negovana i divan glas 🙋 VOLIM.te slusati i pozdrav iz Beograda 💝

Sasa Todorovic

Bravo GLOROJA KISS 🙋

Veroljub Janic

Gloria dodji u Srbiju, obožavamo te!

Za mene najveća bugarska zvezda!

 

 

sakis timou

Sweet Home Nea Iraklitsa 🏩

Nea Iraklitsa, Kavala, Greece.

български:

Глория, е чудесен изпълнител от България, които са избрали Нова Ираклица Кавала, за да включите видео клип на новия успех NE TE Давам на

English :

Gloria is a great singer from Bulgaria that chose

Nea Iraklitsa, Kavala, to turn the video clip of her new success NE TE DAVAM

 

Around The World

Gloria j'ai tellement aimé ta chanson 😍

 

Samia Ben Daoud

Gloria has a wonderful songs.she has also a prefect character and Carizma.but most of Bulgarians dont support her.i see this in views member

Am an Algerian but i sing all her songs.especially i loved her last two songs of today.

 

Đuro Ceranić

Pozdrav iz Cacka za Gloriu

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЛОРИЯ е еталон за качество , поведение и стил . Тя е невероятна и скоро ще ни зарадва с нов музикален албум ,които ще оправдае очакванията ни !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големият проблем е закостенялото ѝ мислене. Като кон с капаци. Все едно е 80-годишна баба. Не възприема нищо ново или различно. Освен това е и страшно комплексирана. Личи си от интервютата, които са като клизма. Еднообразие и скука.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория снощи е направила страхотно участие във Видин - на клипчетата, заснети от екипът й, на повечето песни всички пеят, дерат се. Супер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големият проблем е закостенялото ѝ мислене. Като кон с капаци. Все едно е 80-годишна баба. Не възприема нищо ново или различно. Освен това е и страшно комплексирана. Личи си от интервютата, които са като клизма. Еднообразие и скука.

Ще кажеш ли някога нещо добро за някого? Преди години не е била такава. Може пък да се е отегчила от интервюта жената. Виж, че не ходи на никакви напоследък - едва ли е от липса на покани. От "Двойна игра" насам не е говорила с някаква жар за свои проекти. Има едно интервю за ФМ - там обяснява надълго и нашироко за текста, музиката, клипа и посланията. Моите наблюдения са, и ще ги каже за стотен път, че след Денсинг старс и "Пясъчни кули" и "Пътеки" на Глория не ѝ се занимава и затова дръпна ръчната с интервюта, участия и такива неща. По-добре така - и без това фалшът в тия среди е голям. Поне не се излага като някои, жадни да си върнат славата от едно време.

По-добре да е консервативна и кон с капаци, но да казват, че си има стил, отколкото да е разпиляна и отнесена от вихъра.

 

Глория снощи е направила страхотно участие във Видин - на клипчетата, заснети от екипът й, на повечето песни всички пеят, дерат се. Супер!

Уникално е минало. https://www.facebook.com/Gloria.Bulgaria/vi...43089435744728/

Още някой да ми каже, че "Носталгия" не е хит или е забравена? Хората сами си я искат. Ето, млади хора знаят и помнят. И там в онзи регион не са пренаситени от участия и появи, както са тука в София, и не стоят като дървета.

Какъв глас, какво нещо... Евала, и в страхотно настроение е била, ама и хората ѝ подават. Фокси ще разкаже допълнително.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще кажеш ли някога нещо добро за някого? Преди години не е била такава. Може пък да се е отегчила от интервюта жената. Виж, че не ходи на никакви напоследък - едва ли е от липса на покани. От "Двойна игра" насам не е говорила с някаква жар за свои проекти. Има едно интервю за ФМ - там обяснява надълго и нашироко за текста, музиката, клипа и посланията. Моите наблюдения са, и ще ги каже за стотен път, че след Денсинг старс и "Пясъчни кули" и "Пътеки" на Глория не ѝ се занимава и затова дръпна ръчната с интервюта, участия и такива неща. По-добре така - и без това фалшът в тия среди е голям. Поне не се излага като някои, жадни да си върнат славата от едно време.

По-добре да е консервативна и кон с капаци, но да казват, че си има стил, отколкото да е разпиляна и отнесена от вихъра.

Уникално е минало. https://www.facebook.com/Gloria.Bulgaria/vi...43089435744728/

Още някой да ми каже, че "Носталгия" не е хит или е забравена? Хората сами си я искат. Ето, млади хора знаят и помнят. И там в онзи регион не са пренаситени от участия и появи, както са тука в София, и не стоят като дървета.

Какъв глас, какво нещо... Евала, и в страхотно настроение е била, ама и хората ѝ подават. Фокси ще разкаже допълнително.

 

Ееее това си е стилът на Darkchild.. :)

А за песните никой нищо не може да каже, защото хората ги харесват - всичките. А относно младите хора - винаги на концертите на Глория, са преобладавали млади хора или поне са 50/50.

Ааа освен, че чакаме Фокси да коментира, също така Петър, като част от екипът й, може да разкаже как е минало. Май е пяла и сръбско. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория пее ли песните от ''Крепост'' ? Съвсем сериозно я питам. Веднъж не съм видял live на ''Крепост'', ''Не заслужаваш'', ''Присъда'', '' Очакване'' ''Феникс'' и други. Виж на ''Уморих се от теб'', ''Приятелко ти моя, най-добра'' и ''Любовен дъжд'' никога не отсъстват. ''Намери си майстора'' сигурно не я пее защото се срамува от нея или нещо подобно. Глория има добри песни за избухване. Лично за мен най-успешните и песни са именно тези от ''Крепост'' (поне между младата аудитория), но тя си залага винаги на едно и също или така изглежда.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория пее ли песните от ''Крепост'' ? Съвсем сериозно я питам. Веднъж не съм видял live на ''Крепост'', ''Не заслужаваш'', ''Присъда'', '' Очакване'' ''Феникс'' и други. Виж на ''Уморих се от теб'', ''Приятелко ти моя, най-добра'' и ''Любовен дъжд'' никога не отсъстват. ''Намери си майстора'' сигурно не я пее защото се срамува от нея или нещо подобно. Глория има добри песни за избухване. Лично за мен най-успешните и песни са именно тези от ''Крепост'' (поне между младата аудитория), но тя си залага винаги на едно и също или така изглежда.

 

При нас като беше в механа "Мерак", миналата година, ги пя, без Присъда, но пя и още доста стари освен Уморих се от теб и другите, които винаги ги пее...тя тогава изкара 3 часа и половина. Май като цяло от време на време ги пее по участията. А на концертите май почти винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория пее ли песните от ''Крепост'' ? Съвсем сериозно я питам. Веднъж не съм видял live на ''Крепост'', ''Не заслужаваш'', ''Присъда'', '' Очакване'' ''Феникс'' и други. Виж на ''Уморих се от теб'', ''Приятелко ти моя, най-добра'' и ''Любовен дъжд'' никога не отсъстват. ''Намери си майстора'' сигурно не я пее защото се срамува от нея или нещо подобно. Глория има добри песни за избухване. Лично за мен най-успешните и песни са именно тези от ''Крепост'' (поне между младата аудитория), но тя си залага винаги на едно и също или така изглежда.

Пее ги, да, не ги пропуска, има ги и навързани в микс, който даже вече е банален. По-добре да си ги пее целите и да пее оригинала на "Феникс", щото той си носи истинската емоция. Така че, точно 2003-та година си присъства винаги в програмата, по-скоро други песни са ощетявани, например тези от "12 диаманта" много взе да ги пренебрегва.

Ама то всеки си има любим период и си иска от него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа освен, че чакаме Фокси да коментира, също така Петър, като част от екипът й, може да разкаже как е минало. Май е пяла и сръбско. :)

 

Фокси може да коментира до 00:30ч. далеч преди Глория да излезе. Виж съпругата на Фокси може да разкаже всичко останало. Причината тривиална, но Фокси работи в полицията и по закона на Мърфи, като е отишъл в 23:00ч. седнал си е и е поръчал бутилките главно с приятелки на жената и си пийва като пич.... телефонът звъни и след 20 минути вместо да гледа Глория се оказа на Дунав мост 2, да работи 25 талибанина, хванати в някакъв бус. Някъде в 05:00ч. успях да си отворя телефона и да разменим някоя приказка с Пешо, но те вече бяха отпрашили към София. Такъв му бил късмета на Фокси, но мога да кажа едно нещо за клуба и присъствието. Да, имаше по-малко хора от на Гери-Никол и Криско, но от чалгарите това е топ-посещението за сезона. А като видях клиентелата, която в сепаретата беше почти навсякъде с такива като мен, помъкнали жените и цялата рода, със сигурност може да се каже, че това ще е топ оборота за сезона на "Импулса". Дори циганите бяха от немските ни гастарбайдери и масите им бяха претрупани.

 

Аз лично съм изненадан от посещаемостта на Емилия и Глория. Ако е така другата седмица и при Анелия вече ще мога да говоря със сигурност за един нов феномен в този бизнес, за който досега не се е говорило. Радвам се, че този процес започва от Видин и специално тази лятна дискотека е пример как във всеки град в България има ниша за такива летни турове, в които завърналите се гастарбайдери за лятото да имат възможност да отпуснат и да харчат като луди. От фейсбук страниците на приятели работещи в чужбина съм забелязал, че дойдат ли лятото за месец тук всяка вечер когато има изпълнител в клубове се тагват от тях. Някаква лудница е и забележете, предимно ходят на изпълнители с име и кариера. Щом няма разлика в посещаемостта на Глория и Фики, а само като погледнеш какво има по масите и каква е клиентелата няма нужда да си голям специалист, за да пресметнеш, че имаш повече далавера от Глория, отколкото от Фики. Такива места са шансът на старата генерация да си попълни пооределият график и трябва само мъничко желание от страна на продуцента, поне да погледне хилядите снимки в профила на този клуб, след всяко участие. Утре сигурно ще ги качат и от Глория, за да видите сами.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Как пък не снима веднъж нещо по-различно от косата и муцунките си?

Иначе версията е хубава, има топъл глас и беквокалите са пипнати, всичко 6, само видеото е зле, да не говорим и за костюмите на танцуващите. Пред българската носия да облечеш това....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много красива Глория, много пееща както винаги. Добър вариант на песента, по-игрив. Но защо на места мелодията в инструментала ми идва като аналогична на тази на "Ти си ме чекала", или това идва от аранжимента? В смисъл, как звучи оригиналната мелодия? Щото специално на "Лудо-младо" толкова вариации има вече, че се обърквам...

Приятна е тв версията. Добри са и тоалетите, поне няма бални рокли и разголвания, а и са заснети прекрасни места.

Още пролетта, като видях, че е снимала на Батак, се зарадвах много.

Очаквам и другите песни, те са авторски и ми е още по-интересно. Нашата си я бива във фолклора. Трябва да залага на него и на баладите главно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми въздейства никак с това изпълнение. Не мога да възприема Глория в народната музика и това е.

Не ти ли харесват песни като "Пуста хубост", "Врано конче", "Пътеки"?

 

Между другото, на все повече места чувам нейните песни от фолклорния албум. Не се е минала година да не чуя поне на няколко места дуетите със Славеев, "Белите манастири", "Мома вода налива". Хората я предпочитат.

 

Преди години два пъти беше пяла "Хубава Мина" на Славка. Мале, направо разби. Това е супер трудна тракийска песен, май е бавна безмензурна. Трябва да поиска от Славка да я запише за следващия народен албум. И "Ако умра ил загина" също ме кефи много в нейно изпълнение, особено както си е с аранжимента от инструментала на Славеев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много съм доволен от версията на "Лудо младо", а "Любовта не е играчка" и тя много ми хареса. Много рядко следя кой - какво прави във фолклора от поп-фолк изпълнителите, но Глория нали си ми е любимка и забелязвам колко добре й се получава! А и много песни ми харесват!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лудо Младо и Любовта не е играчка, са страхотни песни. Ангеле-Дяволе също, но по не ми допада. Глория е страхотна. Поздравления за яките песни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникални са и другите две песни, авторските. "Ангеле-дяволе" е изпята майсторски.

Но "Любовта не е играчка" вече ми е любима, има някаква меланхолия в тази песен въпреки игривия ритъм, супер въздействаща ми е.

Очертава се разнообразен албум, ако фолклорните ще влизат в него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...