Jump to content



Препоръчани коментари

Както се очертава, няма да бъдат разпродадени всички билети онлайн. Варненци имат ли практика в самия ден на даден концерт да ходят по касите и да си купуват билети на място?

 

Билети се купуват и на касите. Не всички фенове на Глория пазаруват онлайн. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Билети се купуват и на касите. Не всички фенове на Глория пазаруват онлайн. :)

Ясно. Значи залата ще е пълна :)

 

попаднах на интересно клипче, което сигурно сте забравили.

Глория и Азис в Господари на ефира

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодарности на PayneraDimitrov за снимката:

Whats_App_Image_2018-04-19_at_22.34.31.jpg

Кукла! :Vishenka_05: В тоя период и после в "Илюзия" ми е най като визия.

"12 диаманта" ми е любимият албум. Няма да забравя как на Руския пазар в Пловдив през 2000-та един чичак и една лелка пееха "Златна клетка", бяха я пуснали по радио "Ритмо" от ВЕФ-а. :1000 (29): Скандални години. Касетката на "12 диаманта" беше навсякъде с мен. С дядо ми и с негови приятели ходихме за риба по язовирите и всеки път в колата натрапвах кака Гло. :1000 (19): Зарибих ги по нея тогава. Знаеш ли колко много стойност имаха 5 лв за касетка през 2000-та или 10 лв за видеокасета/диск? Събирал съм от родата по левче до 10 лв, за да си купя видеокасетата на 12 трабанта. :1000 (29):

Беше много яко времеее. Много сме ретроградни днес. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кукла! :Vishenka_05: В тоя период и после в "Илюзия" ми е най като визия.

"12 диаманта" ми е любимият албум. Няма да забравя как на Руския пазар в Пловдив през 2000-та един чичак и една лелка пееха "Златна клетка", бяха я пуснали по радио "Ритмо" от ВЕФ-а. :1000 (29): Скандални години. Касетката на "12 диаманта" беше навсякъде с мен. С дядо ми и с негови приятели ходихме за риба по язовирите и всеки път в колата натрапвах кака Гло. :1000 (19): Зарибих ги по нея тогава. Знаеш ли колко много стойност имаха 5 лв за касетка през 2000-та или 10 лв за видеокасета/диск? Събирал съм от родата по левче до 10 лв, за да си купя видеокасетата на 12 трабанта. :1000 (29):

Беше много яко времеее. Много сме ретроградни днес. :1000 (29):

Благодарности на Ружето:

Whats_App_Image_2018-04-19_at_23.29.52.jpg

:Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Благодарности на Ружето:

Whats_App_Image_2018-04-19_at_23.29.52.jpg

:Vishenka_05:

Как е могла, ще й дърпам ушите! :gun_bandana: Пази си ги, да не ги хвърлиш и ти като Сашо някъде!

 

Вижте човекът какво прави, много яко :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как е могла, ще й дарпам ушите! :gun_bandana: Пази си ги, да не ги хвърлиш и ти като Сашо някъде!

Вижте човекът какво прави, много се изкефих :Vishenka_05:

Тя още 2015-та беше пуснала запитване във форума, още тогава примирах по "Влюбена в живота" и ми го взеха под носа! Абсурд да изхърля подарък, моля ти сА, даже са ми в София - да ми носят късмет! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че "12 диаманта" има видеокасета, той ли е последният й албум с такава или и "Илюзия" има?

Промоцията на "Крепост" в НДК и първото двд с клипове имат видеокасети последно, от 2003-та. После йок. "Илюзия" е на аудиокасета и диск.

Не съм си в Пловдив да снимам целия склад. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Промоцията на "Крепост" в НДК и първото двд с клипове имат видеокасети, от 2003-та. После йок. "Илюзия" е на аудиокасета и диск.

Не съм си в Пловдив да снимам целия склад. :1000 (29):

Въпросните две ДВД-та съм си ги изтеглил. Колко яко би било да пусне плоча или видеокасета СЕГА. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

АКО БЯХ СЕ РОДИЛ ГЛОРИЯ

 

Ако бях се родил Глория

щях да бъда аз прима на поп-фолка.

Ледена кралица и чалга Кралица

на Сими, на леля Стефче, на Марги Лозанова.

 

Ако бях се...

Ако бях се родил Глория...(x2)

 

Припев:

Но родих се аз просто жена,

бедна от народа, светеща с отразена светлина.

Ти Глория си повече от Галина на мама Стефче

ми прошепва в зной сърцето. (x2)

Ах, ако бях се родил Глория..

 

Ако бях се родил в Две могили

щях да пея за реки, пътеки, навеки,

и да замятам коси,

да правя стойки, муцки, джучки на утринна роса.

 

Ако бях се...

Ако бях се родил Глория... (x2)

 

Припев:

Но родих се аз просто урупчанка,

крещяща, злобна, с меки китки.

Ти дива котка си по душа,

ми прошепна по време на "Присъда" сърцето. (x2)

Ако бях се родил ГЛОРИЯ...

 

"джучки" -> duck face.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекрасен концерт снощи във Варна! :)

 

И след 25 години на сцена, Глория още вълнува!

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=102...524388970920442

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз посетих концерта на Глория снощи,много ми хареса!

По едно време дойде до нашия ред да пее,снимаше се с нас и беше много усмихната.

Евала й правя за труда,който полага с организирането на тези концерти.Емоцията определено е по-различна от тази на участия по дискотеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз посетих концерта на Глория снощи,много ми хареса!

По едно време дойде до нашия ред да пее,снимаше се с нас и беше много усмихната.

Евала й правя за труда,който полага с организирането на тези концерти.Емоцията определено е по-различна от тази на участия по дискотеки.

Разкажи кои песни пя, как бяха приети? :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкажи кои песни пя, как бяха приети? :Vishenka_05:

Ами основно беше заложила на старите си хитове,подобен беше подбора като този от 20 години на сцена.

За целия концерт направи точно една почивка и то през това време излезе Симона да пее своите песни.

Имаше проблеми с озвучаването и тя по едно време се ядоса и каза да го спрат и си пя без музика,истинска кралица :3fdb8960598fa63e:

Жалко,че другите попфолк певици не залагат на такъв тип участия,преживяването определено си струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами основно беше заложила на старите си хитове,подобен беше подбора като този от 20 години на сцена.

За целия концерт направи точно една почивка и то през това време излезе Симона да пее своите песни.

Имаше проблеми с озвучаването и тя по едно време се ядоса и каза да го спрат и си пя без музика,истинска кралица :3fdb8960598fa63e:

Жалко,че другите попфолк певици не залагат на такъв тип участия,преживяването определено си струва.

Уау, да разбирам ли, че се е опомнила и е пренебрегнала по-новите си еднакви неща, за сметка на прекрасните "Сбогом, адиос", "Златна клетка", "На неверен да съм вярна", "Очакване", "Оставете ме намира" и т.н.?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ти се получи този път. :1000 (29):

Получи ми се, получи ми се. Ама ходете, ходете като ви се слушат новите комерси на плейбек и "Циганско сърце" и "Любовен дъжд".

На Калория програмата й е еднаква, чак се чудя заклетите фенове как имат нерви да търпят всеки път едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нека е еднаква и да са й пълни залите. Хората в Бургас и Варна тая програма не са я слушали.

И каква да й е програмата, пее си хитовете, пее си фолклорните, танцьори е поканила, Симона е там. Какви очаквания имаш?

На фона на това, че никоя не прави такива концерти в зали с билети, програмата й е последният дефект.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя нека е еднаква и да са й пълни залите. Хората в Бургас и Варна тая програма не са я слушали.

И каква да й е програмата, пее си хитовете, пее си фолклорните, танцьори е поканила, Симона е там. Какви очаквания имаш?

На фона на това, че никоя не прави такива концерти в зали с билети, програмата й е последният дефект.

Очаквам Глория да си заслужи титлата "Прима" на поп-фолка към 2018-та, а не да лежи на стари лаври.

Това, че не са я гледали - не я прави по-малко еднаква от останалите й. Скучна и изтъркана е, да се отказва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...