Jump to content



Препоръчани коментари

Така и не ми хареса чак толкова "Вярвам в любовта"!

На мен ми напомня края на 12-ти клас, пролетта. Просто като излезе, гледах клипа в захлас. Червената рокля напомня клипа на "Феникс", но като цяло играта на Макавеева и момчето е много сполучлива, както и операторската работа. Въздейства ми. Глория е царица на баладите. Предната година "Можеш ли да ме обичаш" беше в топ 3 на баладите на 2009 според Сигнал. Нея също доста хора я харесаха, но тя пак не я представи никъде освен на 15 г. в НДК. Тях двете плюс "До последната сълза" трябваше да ги пее и на 20 години, "Откраднат миг" също знаем защо доста я пропуска освен акапелно... Тя пък е любима на цели поколения, ама е на - това е да не осъзнаваш каква дискография имаш. Не знам какво да кажа, болна тема ми е. И ми писна да ми пее "Бедни и богати", "Бяла роза", та дори и естрадни и световни евъргрийни - освен ако не е тематично участие, каквито също обожавам, просто може да ни го спести и да се сети за някои от редовно пренебрегваните от самата нея класики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От баладите на Глория харесах "Пясъчни кули", макар и много след премиерата. :3fdb8960598fa63e:

Не мога да слушам "Ако те няма", която също е хвалена много! Виж, "На мъжете, които не обичах" от този албум, мога цял ден! И "Сто карата любов", че и "На чисто"!

 

"Откраднат миг" е супер, както и "Свири Виолина" - късно ги открих, заради предишната си неприязън към ледената кралица. :1000 (29):

"Как бързо времето лети" ме кефи, "Добре дошъл", "Отвори се, земьо"... Май все песни, които и тя е забравила! :1000 (10):

Като започне да пее "Уморих се от теб", ми иде да се гръмна!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не ми хареса чак толкова "Вярвам в любовта"!

На мен ми харесва много. Клипа също ми е много красив. То и тази песен остана малко незабелязана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо върви за сега! Те от самото начало по средата местата са заети...не бяха пуснати в продажба!

Абе, какво става в тая Варна... Ще кажеш, че са пренаситени от концерти или нямат пари за един билет ли...

Концертът на Драгана отпадна там, на Цеца беше с неособено голяма посещаемост, сега на Глория мислех да ходя... ама сигурно ли е, че ще се състои, ако вървят така продажбите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, какво става в тая Варна... Ще кажеш, че са пренаситени от концерти или нямат пари за един билет ли...

Концертът на Драгана отпадна там, на Цеца беше с неособено голяма посещаемост, сега на Глория мислех да ходя... ама сигурно ли е, че ще се състои, ако вървят така продажбите...

Да. А Глория агитира в инстаграм, че местата били ограничени! :whistling:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, какво става в тая Варна... Ще кажеш, че са пренаситени от концерти или нямат пари за един билет ли...

Концертът на Драгана отпадна там, на Цеца беше с неособено голяма посещаемост, сега на Глория мислех да ходя... ама сигурно ли е, че ще се състои, ако вървят така продажбите...

Концертът все пак е края на април месец. С 0-лева реклама (1 пост във facebook, който даже не е спонсориран) към момента какво очаквате? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът все пак е края на април месец. С 0-лева реклама (1 пост във facebook, който даже не е спонсориран) към момента какво очаквате? :D

Очакваме да се запознае с елементарните базисни мениджмънт умения. :1000 (29): :gun_bandana:

И да вземе да издаде някоя нова песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме да се запознае с елементарните базисни мениджмънт умения. :1000 (29): :gun_bandana:

Зависи каква й е стратегията :) Очевидно е, че Глория не би предизвикала фурор, какъвто предизвика Слави с първия си концерт в Арена Армеец. Но Глория ще продаде залата и без да влага много пари за реклама. Трябват й точно 3 - 4 платени публикации във facebook с правилно зададен таргет на рекламата и 15 - 20 дни преди концерта й трябват плакати из града (ако не е разпродала залата от fb рекламата) + че винаги има хора, които в последния момент разчитат, че на място ще успеят да си купят билети.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зависи каква й е стратегията :) Очевидно е, че Глория не би предизвикала фурор, какъвто предизвика Слави с първия си концерт в Арена Армеец. Но Глория ще продаде залата и без да влага много пари за реклама. Трябват й точно 3 - 4 платени публикации във facebook с правилно зададен таргет на рекламата и 15 - 20 дни преди концерта й трябват плакати из града (ако не е разпродала залата от fb рекламата) + че винаги има хора, които в последния момент разчитат, че на място ще успеят да си купят билети.

Има плакати из града вече! Но това не е достатъчно естествено! :girl_witch:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има плакати из града вече! Но това не е достатъчно естествено! :girl_witch:

Еми браво ... освен платени постове, добре ще е да пусне цялостна фб кампания, не само постове. Но това пак не е голяма инвестиция :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Четвъртък, 8 март 2018 г., „Нещо лично“ Шоуто на Слави с гост Глория

Идеята за тази рубрика на мен ми харесва, но Слави е уникално неадекватен и досаден водещ. МНого гнусно се държи и иска цялото внимание върху себе си и плоските си шеги. Дано все пак остави Глория да приказва повече.

Сто процента ще звучат уитни Хюстън, Цеца и Георги Христов според мен

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, какво става в тая Варна... Ще кажеш, че са пренаситени от концерти или нямат пари за един билет ли...

Концертът на Драгана отпадна там, на Цеца беше с неособено голяма посещаемост, сега на Глория мислех да ходя... ама сигурно ли е, че ще се състои, ако вървят така продажбите...

 

Концертът е в края на април, а до момента са продадени почти половината места и то почти без реклама. Сто про залата ще е пълна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът е в края на април, а до момента са продадени почти половината места и то почти без реклама. Сто про залата ще е пълна.

Това Глория го умее много добре даже. Както се вижда пълни залите без проблем. Името вече си е нейната най-голяма реклама попринцип. Интересна е на хората все още, ако беше залязла, както тук обичат да казват, нямаше да има този интерес и концерти. То в клубовете с плейбека всеки може. От доста време Глория си държи на концертната дейност, което е чудесно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обръщам се към някой хора които не спряха да критикуват ГЛОРИЯ престанете с тази безскрайна критика от сорта "Направи такава песен " , "Направи това , не прави онова " . Тя е достатъчно мъдра можеща и знаеща много по-добре от нас какво и как се прави .

Нека се радваме на успехите й , нека си слушаме песните й лошо няма . Прекаленото хленчене на някой хора ми идва вече в повече и честно казано я подкрепям за това да не допуска феновете си толкова близо до себе си до допустимото .

Все пак края на крайщата тя сама преценява кое е добре за нея и кое не . Тя е професионалист доказал се с времето и с натрупания опит които има !

 

Радвам се ,че има хора които я подкрепят и харесват такава каквато е !

Link to comment
Сподели в други сайтове

А аз се обръщам към теб. Думи в множ. число НЕ окончават на "Й".

И всеки се нуждае от съвети, идеи и чуждо мислене, дори и най-големите световни звезди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...