Jump to content



Препоръчани коментари

качете това интервю с Вената в ютюб или доксбг

 

 

не съм в БГ и не ми отваря клипа във вбокс

Поставяш линка от вбокс тук и теглиш ;)

 

https://www.vbox7.com/play:a793761b

https://www.vbox7.com/play:84fa761d

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поставяш линка от вбокс тук и теглиш ;)

 

https://www.vbox7.com/play:a793761b

https://www.vbox7.com/play:84fa761d

Супер интелигентна певица е Глория, знае какво иска и затова е постигнала много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Надяваме се да поизлезе от дупката от последните години и да изкара нов звук, да поразчупи още визията и да експериментира. Тя е с 25 години стаж, на 44 години. Има поне още едни 20 години, в които да бъде активна, пееща и работеща. Трябва да трупа още и още.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо избухване снощи в дискотеката на "Дива нощ" . Изкефих се максималнооо :D :D
Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипа на Не сме безгрепни в канала на Планета отново е видим, но е с около 400 000 гледания по-малко, отколкото беше преди да го скрият.

Как става тоя номер?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да стане, феновете му от Малайзия, Китай и Сингапур явно не са били активни напоследък, ха-ха.

 

То си е ясно, че Азо купува гледания, не виждам нищо шокиращо. Вижте, шока ще е при хабибито и мотела , ако ги скрие и покаже, и е купувал от същото място. Голям сеир ще падне.

 

Радвайте се, че са само с 400К по-малко. Има клипове, на които ако им махнеш купения трафик ще останат с гледания, колкото на треторазрядна "певачка" в канала на Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ванча: Да ме изкараш по-млада от нея

Гло: Няма такъв шанс

Защо така и не ги чухме в дует? Колко говориха двете, че го искат, че го дължат на хората... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е много странно. Как ще изчезнат толкова гледания.

Поредната прецаквация спрямо Глория е това според мен.

 

За сметка на това, клипа им в нейния канал, за 4 месеца направи 1 000 000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е много странно. Как ще изчезнат толкова гледания.

Поредната прецаквация спрямо Глория е това според мен.

И на мен ми бие на нещо конспиративно.

Защо така и не ги чухме в дует? Колко говориха двете, че го искат, че го дължат на хората... :3fdb8960598fa63e:

Просто се разминават, но от двете мисля, че Ивана е по-несериозната. Дълго време Глория я ръчкаше, докато се наканят изобщо да търсят песен. Мисля, че не са попадали на нещо подходящо и за двете и че това не им е било приоритет, за да се стигне до дует. То тия неща са импулс, така че... да се надяваме някой ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боже, ще си призная, че Глория в нещо е по-от Ванчела... :mf_surrender: Но, да - прав си, Глория разказа, че е звъняла няколко пъти, вдигала е Стояна, казвайки, че леля спи и ще върне обаждане, което така и не е станало. Което си е минус за Ивана, надали Глория би го казала в интервю, ако не е вярно. Но аз съм чувала от почти сто процента сигурен източник, че "Цял живот" е била предложена после за дует между двете, но Глория е харесала само текста и не се е съгласила на мелодията, след което Калудова я записва сама.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо така и не ги чухме в дует? Колко говориха двете, че го искат, че го дължат на хората... :3fdb8960598fa63e:

 

Това между тези 3-те никога няма да има край. Което ще рече, че никога няма да има какъвто и да е дует. Ето официални заявки от началото на века, но... ?

 

9253147x.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално е да няма край - реално те трите имаха какво да делят. Докато драмата между Преслава и Галя не я разбирам.

Но, Фоксе, помня едно предаване на Кама, в което гостува Ванча - много бяха куртуазни двете, голяма обич демонстрираха. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...