Jump to content



Препоръчани коментари

Gloria

Вчера в 19:25 ·

Време за традиции и равносметки - любимият ми период от годината! Имам семейството си, приятелите, музиката и феновете ми - богата съм с всичкото това и признателна за нещата, които ми се случват!🙏🏻 Любовта винаги се връща! Да си добър е велика сила! В никакъв случай не бъркайте добротата с наивността ...🙃 Отминаващата 2017-та посветих на себе си! Тя беше моята щура година. Имах нужда да направя нещо за себе си - така прецених.... Пътувах много! 🌴Разбрах, че балансът и хармонията са най-важното! Нищо не трябва да се прави на всяка цена! Така си щастлив! Работата никога няма да свърши - всеки винаги ще изисква и никога няма да му стига! Важно е какво искаш ти! Ще си позволя да мечтая още по-безразсъдно - така ми харесва, а и ми се получава! Обичам да живея отвъд правилата! Животът е за смелите!!! Благодаря на приятели и колеги, че ме харесват такава, каквато съм! Някои от новоодошлите в живота ми се доказаха и останаха, други си тръгнаха - явно са имали други цели! На някои простих , на други не можах ! Всеки идва, за да те научи на нещо, да ти покаже къде грешиш...!❤️ Благодаря на публиката ми за радостните моменти и вдъхновението !🤗😍 Весело посрещане на коледните и новогодишни празници и не забравяйте, че мноооого ви обичам! ....А догодина, живот и здраве, ни очакват нови проекти и още хубава музика! ☺️💋❤️🎁🎼

Глория

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко нелепо звучи обръщението на Венета към Глория с "Вие" в началото. :3fdb8960598fa63e:

Глория е на 25 в това интервю, а не мога да я възприема като 25 годишна... :helpsmilie:

 

https://www.vbox7.com/play:a793761b

Тя е Венета е на 24. И повече не са имали интервю :3fdb8960598fa63e:

 

А Глория винаги е изглеждала по-възрастна за годините си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Аз не съм грандоманка.... мЕстото ми е 700 квадрата, просто, естествено, няма да сея картофи вътре, нормално е да си направя един малък басейн, малък басейн...." :1000 (29):

Пълно е с бисери и с "просто".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто, просто, просто, всичко явно при нея е просто. На всяка втора дума - "просто".

Иначе е много отпусната и пекана в това интервю, не като сега - една стегната, официална такава,назидателна,студена а тука е много свежа и готина. Едва вярвам, че това е тя - коренно различно поведение. Страшен пич е била.

 

Обаче ме изкефи това с картофите :D 700 квадрата, на 2 етажа по 100 на етаж, такова бе, нормално, скромно...с едно малко басейнче, ма така миниатюрно, само 400 квадрата...

 

Плюс това, забележете страста и - сателитната телевизия , маниачка била на тази тема.

 

Не, интервюто кърти :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми, тогава баш навлизаше - сателити, кабелни оператори. 90-те имаше само Канал 1 и Ефир 2, а в София и Варна по 1-2 местни кабеларки.

Аз 98-ма седях по 2 часа да гледам реклами на някакъв италиански канал. :1000 (29): Беше си такова времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз гледах чуждестранни реклами, направо се чувствах горд :D :D :D Едно такова западно чувство ти даваше, модерно такова... :D :D

 

Обаче каква е освободена и готина в интервюто, непринудена, супер много ме кефи, сефте гледам това и интервю , за разлика от сегашните , в които се държи като назидателна студена лелка, някаква отрицателна такава. Тука к'ва е готина.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ние имахме кабелна още 95-та :P

В Русе в нашия блок прекараха Кис 13 на 20.02.1996г., наскоро случайно намерих договора. :3fdb8960598fa63e: :lol: Казваше се така, понеже първоначално имахме 13 канала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ГЛОРИЯ един от малкото доказани изспълнители , тя си има свой поглед върху нещата . Тя може да не е пуснала много сингли през изминалата вече година ,но подготвя нов музикален подарък за всички фенове ,които я обожават!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Разбра ли се защо Пайнер я скриха/изтриха от техния канал? Нещо ги хвана яд за гледанията ли?

Със сигурност това е може би най-гледаната песен, която е излязла толкова отдавна и продължава да трупа толкова много гледания ... заедно с клипа, който изтриха/скриха и който беше стигнал за 1 година 3 500 000 гледания, сумарно всички клипове на песента в Youtube, са над 9 000 000. А представете си, ако 2004 хората ползваха Youtube колко гледания можеше да има сега песента. Тогава просто изригнаха и разбиха отвсякъде цялата чалга за 1 вечер.

 

Клипа от канала на Глория, за 3 месеца и половина е направил 700 000.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност това е може би най-гледаната песен, която е излязла толкова отдавна и продължава да трупа толкова много гледания ... заедно с клипа, който изтриха/скриха и който беше стигнал за 1 година 3 500 000 гледания, сумарно всички клипове на песента в Youtube, са над 9 000 000. А представете си, ако 2004 хората ползваха Youtube колко гледания можеше да има сега песента. Тогава просто изригнаха и разбиха отвсякъде цялата чалга за 1 вечер.

 

Клипа от канала на Глория, за 3 месеца и половина е направил 700 000.

Ефектът с "Присъда" също беше поразителен, си спомням. Въобще 2004 Глория мачкаше, ама наградените бяха други. "Тежка диагноза" за Дует на годината няма да го коментирам. Ама то всичко се връща. "Не сме безгрешни" все още е национален хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста песни изтриха така, не е само тази.

Няма логика при Глория, защото песните са авторски и ако има проблем с авторите, те са българи и Глория като продуцент трябва да си го разреши.

Точно с екипа на "Не сме безгрешни" не вярвам да е имало проблем. Просто се правят мръсотии, както на Камелия... Представете си, ако напусне фирмата, няма да им мигне окото и ще я изтрият от историята. Митьо не признава сантименти и заслуги вече, затова е на тоя хал. Хиляди пъти съм казвал, че ако бизнесът надделява, той затрива останалото и спира да бъде и такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ефектът с "Присъда" също беше поразителен, си спомням. Въобще 2004 Глория мачкаше, ама наградените бяха други. "Тежка диагноза" за Дует на годината няма да го коментирам. Ама то всичко се връща. "Не сме безгрешни" все още е национален хит.

"Присъда" и "Намери си масйстора" също пръснаха. А клипа към Намери си майстора беше скандален за Глория, със сигурност щеше сега да има доста милиони. "Тежка диагноза" също беше силен и неочакван дует, но далеч не може да се мери с Не сме безгрешни, прав си.

 

Клипа на "Присъда" с 1,1 млн. гледания също липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Присъда" и "Намери си масйстора" също пръснаха. А клипа към Намери си майстора беше скандален за Глория, със сигурност щеше сега да има доста милиони. "Тежка диагноза" също беше силен и неочакван дует, но далеч не може да се мери с Не сме безгрешни, прав си.

 

Клипа на "Присъда" с 1,1 млн. гледания също липсва.

"Намери си майстора" имаше над милион гледания в YouTube преди доста години (по времето, когато vbox беше по-популярен сайт за видеосподеляне в България).

 

Кога ще пуска нова песен, някой знае ли нещо? :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...