Jump to content



Препоръчани коментари

 

 

Някой от вас иматели изобщо представа как се прави авторски албум ? колко коства време за това и как се издава книга?

Спокойно , всичко ще има но с времето си . Всяко нещо изисква много труд , много нерви ,финансии и време техническо за да бъде

в префектния вид като продукт . Глория е доказал се професионалист през годините и тя няма как да предложи нещо ,което не става за слушане или за четене . Заредете се с търпение и престанете да мрънкате ,кога ще има албум , кога ще пуска книга . Всяко нещо с времето си , аз страшно много харесвам това което е правила и прави в момента и да така трябва ,когато нямаш правилната идея за проект , нямаш усета или музата за това по-добре нищо не прави от колкото да пуснеш нещо си там само за да кажеш ,че имаш нов музикален проект или албум!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя последните години доста песни е пуснала ей така, колкото да има нещо и без да изпипа клиповете им. Какво приказваш?

Плюс това я знаем, че има навика да казва, че нещо ще направи, а после не го прави и потъва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и тя тия песни ги е записала отдавна, просто не ги издава. Накрая ще е култово, ако пусне албум с всичките песние от последните 3-4 години плюс една нова. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен активната ѝ кариера приключи през 2007. След това нищо паметно.

2008 - Еднопосочен път - беше си популярна песен

2009 - Можеш ли да ме обичаш - супер известна песен

2010 - Почти непознати - супер тъпа песен, но си беше популярна в известна степен

2011 - Ненаситна - беше си стабилно приемана + До последната сълза ...

2013 - Пясъчни кули - не може да се каже, че е била слабо приета и незапомнена песен

2014 - Ако счупят всяка нота - донякъде известна песен, но пък силно и добре оценена

2015 - Изсвирете нещо ударно - популярна песен отвсякъде

2019 - Любовта настоява сякаш върви добре, както и бозата Не те давам ..

 

+ тук таме още готини песни, които останаха недооценени като Обичай ме такава, Не лъжи на колене, Добре дошла, скитнице, Обратно броене, Двойна игра, Вярвам в любовта, Хипноза и т.н.

 

Глория не е престанала да прави и готини песни покрай бълвочите, просто не са по вкуса на "масовия чалгар", затова и не се пускат по дискотеките (а и може би има някакви договорни отношения, които дават приоритет на дадени изпълнители да са налагани по дискотеки, други не ...) и много хора си мислят, че едва ли не Глория е "умряла", но не е така :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Изсвирете нещо ударно е много прехвалено, не познавам човек, който да го знае.

Пясъчни кули бе популярна последно.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това Изсвирете нещо ударно е много прехвалено, не познавам човек, който да го знае.

Пясъчни кули бе популярна последно.

"Цигани, свирете" е много хитово даже, на нейния концерт беше с най-яката реакция при старта още. Просто е с безумно скапан клип, който проваля цялата песен.

"Пясъчни кули" е разкошна песен, наистина.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Глория е качила във Фейс-а  live изпълнения на "Завист", "Погрешен адрес" и "Бодигард". Уникални песни, колко години назад ме върна. А и ги пее като звяр, браво! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , MrKidGSA каза:

Глория е качила във Фейс-а  live изпълнения на "Завист", "Погрешен адрес" и "Бодигард". Уникални песни, колко години назад ме върна. А и ги пее като звяр, браво! 

Снощи изгледах клипчето на "Завист". Песен, излязла преди 20 години, и сега като я пее на живо, все едно слушаш записа - гласът ѝ не е мръднал! Страхотна е! :Vishenka_05:

Десислава ми е любимка, но няма как да не кажа, че пеенето на Глория е много по-добро. Тя, Софи Маринова и Нелина, може би, са най-добре пеещите изпълнители...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , MrKidGSA каза:

Наистина и на мен ми напълни душата. А знаем ли за къде ги репетира? Дали не е предстоящ голям концерт? Дай Боже.

Според мен за участия. Имаше ретро парти в Пловдив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.05.2019 г. от 5:03, ice_hot_sm каза:

Снощи изгледах клипчето на "Завист". Песен, излязла преди 20 години, и сега като я пее на живо, все едно слушаш записа - гласът ѝ не е мръднал! Страхотна е! :Vishenka_05:

Десислава ми е любимка, но няма как да не кажа, че пеенето на Глория е много по-добро. Тя, Софи Маринова и Нелина, може би, са най-добре пеещите изпълнители...

И Емилия пее добре. Тони Дачева и Ивана също са добри освен тези, които си изброил. Просто не са толкова технични.

Иначе гласът на Глория си е феномен за мен. Не само, че пее вярно и че има невероятни възможности и орнаментика, което си го знаем. Просто има страхотна динамика, атакува тоновете със замах, има чиста и красива бленда. Такъв тембър няма как да го объркаш. Има си нейните характерни удължавания на фразата. Абе, запази си гласа. То си е и до хигиена и правилно трениране.

Някаква жена беше написала кофти коментар за "Завист" в инстаграм, бях я контрирал и Глория ми се израдва на коментара, та даже се зачудих дали да не ѝ предложа да припомни и други песни, обаче реших да не се възползвам, за да не предизвикам обратен ефект, макар че видимо си беше в добро разположение за такива неща в съответния момент. Каквото си реши тя, това е. Но се радвам, че ѝ е дошло като импулс. Супер изненада е, особено със "Завист" - не я е пяла точно от 2001-ва, поне аз не помня. Според мен е и някакъв сантимент, не е само заради участията.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.05.2019 г. от 5:03, ice_hot_sm каза:

Снощи изгледах клипчето на "Завист". Песен, излязла преди 20 години, и сега като я пее на живо, все едно слушаш записа - гласът ѝ не е мръднал! Страхотна е! :Vishenka_05:

Десислава ми е любимка, но няма как да не кажа, че пеенето на Глория е много по-добро. Тя, Софи Маринова и Нелина, може би, са най-добре пеещите изпълнители...

Наистина Глория най си запази гласа. Добре прави, че се дистанцирс и от клубния начин на живот, и от пушене и пиене и звучи непоколебимо на живо. 

Но Софка къде я слагаш. Тя си загуби потенциала повече дори и от Деса последните години. Лично аз като я гледах в капките миналата година, доста бях зачуден къде е гласището и. На много високите тонове не е като хич като преди. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.05.2019 г. от 5:44, DarkChild каза:

Завист е много трудна песен, между другото.

Наистина. В куплетите е супер ниска и трябва плътност, в припева са обертонове и трябва да вдигаш. Въобще динамика си трябва. Но на мен ми е най-любима онази част с вокалите след първия припев и онова "с песните си раздавам свойта обич голяма...". Там трябва един фалцет, който просто не го може всеки. Пяла е, гледам, и "Погрешен адрес" и "Бодигард" в студиото, но "Завист" е по-голямата изненада, защото не съм я чувал да я пее никъде. Може да я е пяла на някакви участия през 2001. А определена е интересна песен. Даже Стефка Ангелова беше казала, че е трудно да се пишат текстове по музика на Загоров, защото той прави доста задълбочени мелодии. Много искам да чуя и "Вика моята душа", "Иди си, тъга" и "Очи като звезди" - това са едни от най-трудните песни в жанра евър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много години не се бях сещал за "Иди си, тъга", каква песен само, обожавам й тези песни, жалко че не можа да ги наложи, защото това са емблематични парчета, тогава нямаше никаква конкуренция Глория. То е текст, музика, изпяване. Иначе на репетициите много радва как се кефи самата тя на старите си песни, колко жалко, че 20 години по-късно всички се превърнаха в такива консуматори и вече никой не пее такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Иди си, тъга" е велико парче. Абе, много хубави балади има. И "Не мога без теб", "Изоставени момичета", "До утре" на Щерев от този период са страхотни освен най-емблематичните.

Просто има прекалено много популярни песни тя, не само 2-3 изявени хита, които да налага до откат. Едно време просто хората купуваха и знаеха целите ѝ албуми. Почти не е имала пълнежи. 

Аз съм на мнение, че Глория трябва да работи с разнообразни автори, както го правеше до "Благодаря" и до "Имам нужда от теб".

Стефка Ангелова има интересни идеи и метафори, много хубави текстове ѝ е написала. И със Загоров могат да работят, ама явно личните отношения взимат превес. Симона скоро беше качила клипче с баща си как пеят "По навик" с китара. Хората веднага реагираха положително. Просто си умират за тая песен и за този тип песни, личи си и по гледанията на "По навик".

Хубаво е да си работи и с Митко Петров, Лобошки, Максим, Ленко. Защо не пак нещо от Ганев, Драганински... или някой поп композитор като Джери... Може пък да има изненади, ще видим. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...