Jump to content



Препоръчани коментари

Това е голям комплимент за Галина.

Потвърждавам! Клеа знае какви песни да прави в 21 век, на прага на третото му десетилетие.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста истина има в поста ми, поднесена по леко агресивен начин. А ти очевидно си от лизачите. Дерзайте в лизането и да видим до къде ще я докара.

 

Защо след като ми харесва нещо, то задължително трябва да съм от "лизачите"?!? Еб*ти плиткоумното мислене. А ти от кои си? От духачите? Животът ми не е само поп-фолк, за разлика явно от твоят. :P ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо след като ми харесва нещо, то задължително трябва да съм от "лизачите"?!? Еб*ти плиткоумното мислене. А ти от кои си? От духачите? Животът ми не е само поп-фолк, за разлика явно от твоят. :P ;)

Защото настояваш да ни харесват и на нас тези песни. Не сме длъжни. Имаме мнение и вкус.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото настояваш да ни харесват и на нас тези песни. Не сме длъжни. Имаме мнение и вкус.

Кога съм задължил някой, камо ли пък теб ?! Не, вие настоявате вашето мнение да е правилното(даже не знам кои сте вие, в случая ти). А всъщност всеки си има мнение.

Точно ти си човекът с вкусът. Алоо животът ми е Екстра Нина, по-полека...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога съм задължил някой, камо ли пък теб ?! Не, вие настоявате вашето мнение да е правилното(даже не знам кои сте вие, в случая ти). А всъщност всеки си има мнение.

Точно ти си човекът с вкусът. Алоо животът ми е Екстра Нина, по-полека...

Ти моя вкус няма как да знаеш какъв е. Не съм темата на разговор, освен това. Добронамерен съм, не ме карай да съсипя темата на Глория.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти моя вкус няма как да знаеш какъв е. Не съм темата на разговор, освен това. Добронамерен съм, не ме карай да съсипя темата на Глория.

Така е, прав си! :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, прав си! :1000 (19):

Естествено! Аз винаги съм прав! Защото вече не ме кефи Пепеляшка, а истинската Шефка! А ти няма какво да кажеш, така или иначе.

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено! Аз винаги съм прав! Защото вече не ме кефи Пепеляшка, а истинската Шефка! А ти няма какво да кажеш, така или иначе.

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не ми се спори. Приеми, че наистина няма какво да кажа. ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Не ми се спори. Приеми, че наистина няма какво да кажа. ;)

Кой е казал, че се очаква спор. Казах, че няма какво да кажеш, ти го потвърди. С мен не може да се спори и без това.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо след като ми харесва нещо, то задължително трябва да съм от "лизачите"?!? Еб*ти плиткоумното мислене. А ти от кои си? От духачите? Животът ми не е само поп-фолк, за разлика явно от твоят. :P ;)

 

Защото всичко, което казах в предния пост, дето цитира, беше самата истина, макар й казана малко остро. А ти подскочи като отхвърлена от някой готин пич, махаща с ръце швестерка.

 

Очевидно е за всички, че последните песни на Глория нямат успеха, който тази изпълнителка заслужава и е способна да постигне. Срещу тъпченето на едно място и зациклянето в творческо отношение роптаем повечето тук. Ти обаче защитаваш тези явления, нормално е човек да си помисли, че си лизач.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото всичко, което казах в предния пост, дето цитира, беше самата истина, макар й казана малко остро. А ти подскочи като отхвърлена от някой готин пич, махаща с ръце швестерка.

 

Очевидно е за всички, че последните песни на Глория нямат успеха, който тази изпълнителка заслужава и е способна да постигне. Срещу тъпченето на едно място и зациклянето в творческо отношение роптаем повечето тук. Ти обаче защитаваш тези явления, нормално е човек да си помисли, че си лизач.

 

Ти нещо не си в ред май?! Къде съм казал, че песните са хитови, че имат успеха на старите й песни и т.н..? Споменах, че ми харесват и нищо повече. А това, че начинът ти на изразяване е плиткоумен, целящ да засегне някой, е факт. Защитавам тези явления?!?! WTF???? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Глория е пуснала снимка от плаж е Египет. Изглежда доста добре. А снощи в Папараци даваха кадри от сватбата на Софка - Симона изглежда като майка на Глория, а не обратното. Дори гласа й е мутирал. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория е пуснала снимка от плаж е Египет. Изглежда доста добре. А снощи в Папараци даваха кадри от сватбата на Софка - Симона изглежда като майка на Глория, а не обратното. Дори гласа й е мутирал. :mf_surrender:

Всички са в Египет в момента :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...