Jump to content



Препоръчани коментари

Между другото, казала е, че книгата ще излиза до края на годината, което не виждам как ще стане, но... добре, и албумът също скоро.

 

Оле тва е страхотно, нямам търпение!!! Егати яката новина! :a040: И да не е до края на годината, значи ще е скоро...

Дано да издаде и аудио вариант на книгата, да може да си я слушам, защото знаеш.... под нивото ми е да чета книги. 1000%20(29).gif

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле тва е страхотно, нямам търпение!!! Егати яката новина! :a040: И да не е до края на годината, значи ще е скоро...

Дано да издаде и аудио вариант на книгата, да може да си я слушам, защото знаеш.... под нивото ми е да чета книги. 1000%20(29).gif

Тя като каже добър ден, гледай слънцето къде е. Не бързай да се радваш за книгата. :Д Дано ни изненада приятно, защото втори специален брой на НФ не ни се чете, а с Маргарита са способни да го направят. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя като каже добър ден, гледай слънцето къде е. Не бързай да се радваш за книгата. :Д Дано ни изненада приятно, защото втори специален брой на НФ не ни се чете, а с Маргарита са способни да го направят. :1000 (29):

 

Чакай малко, не ми казвай, че Ем Ло ще е автор на очакваната книга? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакай малко, не ми казвай, че Ем Ло ще е автор на очакваната книга? :mf_surrender:

Издателството е "Кеч а стори", дето издаде на Стояна Мутафова биографията, а Марго работи там. :1000 (34):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Издателството е "Кеч а стори", дето издаде на Стояна Мутафова биографията, а Марго работи там. :1000 (34):

 

Ясно. <_< Ще четем напудрени приказки за добрата фея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и не ми става ясно. Тая книга Глория ли ще я пише или някой ще пише книга за Глория?

Ако е биография написана от някой друг за нея, колко и да е участвала Глория в писането й, не ми се чете. Предпочитам тя да я пише и от първо лице да разказва какво се е случвало. Напудрени истини, пречупени през призмата на еди кой, не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен без нейния контрол не е минало, така че просто издателството си я издава и редактира преди това, за друга намеса се съмнявам.

Абе, ще се разбере. Надявам се да ни изненада приятно. Все пак книга не се издава всеки ден.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Илюзия" на плейбек - никога не я изпя на живо тая песен.

Май е една от единствените й песни с аутотюн и се съмнява в уменията си да я пее на живо, но си я харесва, за това я включва, макар и на плейбек. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Май е една от единствените й песни с аутотюн и се съмнява в уменията си да я пее на живо, но си я харесва, за това я включва, макар и на плейбек. :3fdb8960598fa63e:

Ми не знам дали е от това, щото и "Не заслужаваш" не сме я чували на живо. "Любовен дъжд" 3 пъти - при Слави първия път, в НДК 2015 и в Арена. Има си някои песни, които си ги кара на плейбек - почива ли си, какво прави, не знам. Не са много, но ги има.

А новите защо ги е подкарала и тях на плейбек, не зная... Баладата пяла ли е в Русе?

Този хубав глас трябва да се показва по-често и под различни форми. Толкова хубаво пее и без съпровод. Може да си направи такива акустични изпълнения или само тя и едно пиано. Тя си знае. Знам, че направи един баладичен и един латино микс иначе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Честито рождество христово!

 

Бъдете живи и здрави и много щастливи .

Оставете злото на страни , оставете тъгата на страни и бъдете щастливи и благодарни на това ,което имате тук и сега!

Наздраве!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито рождество христово!

 

Бъдете живи и здрави и много щастливи .

Оставете злото на страни , оставете тъгата на страни и бъдете щастливи и благодарни на това ,което имате тук и сега!

Наздраве!

 

Честито и на теб, както и на всички останали! На първо място живи и здрави да сте. Бъдете искрени помежду си и не на последно мястото бъдете по-добри и по-щастливи от всякога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво е станало със Симона? Напълняла, остаряла, гласът ѝ един дрезгав. Леле, изобщо няма вид на 22-годишна.

 

Ти остави това. Това е най-малкият проблем. Само на мен ли ми се струва, че на поп-фолк звездите вече всички интервюта са еднакви и не казват почти нищо ново? Не само при Глория, при повечето. Журналистите ли се изчерпаха с въпроси към тях, самите изпълнители ли вече нямат какво да кажат... Преди като че ли повече се "отваряха" и нямаше толкова заучени фрази и очаквани отговори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един единствен интересен въпрос зададе водещия към края на това интервю, и сам си го заличи като не й остави шанс да отговори "От кои от твойте песни се срамуваш или не би върнала" или нещо такова беше. Глория като че ли щеше да отговори искрено, но тоя веднага смени темата. Тъпотия! :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Аз пак да си задам въпроса, защо не са качени клиповете от първите два албума, както и някои от следващите албуми в канали ѝ? Има ли причина?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пак да си задам въпроса, защо не са качени клиповете от първите два албума, както и някои от следващите албуми в канали ѝ? Има ли причина?

Тя не си е качила и едни от първите клипове айде да не са едни от първите но поне тези от албума носталгия ги няма явно защото се срамува как е изглеждала преди а аз лично и харесвах клиповете и песните в албума Носталгия!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя не си е качила и едни от първите клипове айде да не са едни от първите но поне тези от албума носталгия ги няма явно защото се срамува как е изглеждала преди а аз лично и харесвах клиповете и песните в албума Носталгия!

Няма логика, защото "Ангел с дяволска душа" е качен, а е по-стар клип от изброените от теб! Просто най-вероятно ги няма в добро качество или няма кой да ги обработи и да ги качи. :3fdb8960598fa63e:

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...