Jump to content



Препоръчани коментари

преди 2 минути, asylum каза:

Тя и Женя се оправя сама от едно 20 години :D

Да, виж само как: 

И като коментатор в Брадърите. Жалко. Бе, в странна държава живеем. Само аз ли харесвам тая песен: 

Глория: "Няма да забравя как Максим Горанов си свали очилата и ме погледна, като му казах, че искам кларинет". 😂😂😂 Ей затова обожавам тоя албум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, adorable каза:

Да, виж само как: 

И като коментатор в Брадърите. Жалко. Бе, в странна държава живеем. Само аз ли харесвам тая песен: 

Глория: "Няма да забравя как Максим Горанов си свали очилата и ме погледна, като му казах, че искам кларинет". 😂😂😂 Ей затова обожавам тоя албум. 

Е, едва ли заради мутри е мятала яйца или е коментирала в Брадъра... И агенцията си беше доходоносна. И аз, ако днес имах яйца, щях да намяткам една кора през балкона, че се ядосах. 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Е, едва ли заради мутри е мятала яйца или е коментирала в Брадъра... И агенцията си беше доходоносна. И аз, ако днес имах яйца, щях да намяткам една кора през балкона, че се ядосах. 

 

Беше наистина доходоносна, откъдето и да я погледнеш, страхотни неща са се случвали там. :D

Ако ще мяташ яйца, мятай ги, моля, на този трак:

Това е лек гьобек, кефи ли те? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, adorable каза:

Беше наистина доходоносна, откъдето и да я погледнеш, страхотни неща са се случвали там. :D

Ако ще мяташ яйца, мятай ги, моля, на този трак:

Това е лек гьобек, кефи ли те? :D

Тъкмо тогава прослушвах чалга и я чух по Веселина и мислех, че е един от най-големите хитове на Глория. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Тъкмо тогава прослушвах чалга и я чух по Веселина и мислех, че е един от най-големите хитове на Глория. 

ЕЕ, очаквах да си прослушал чалга по-рано пък тиии... Между другото, тая "Надпревара" е жестока, никога след 2003 не я е пяла, пък е супер динамична такава, фолкаджийска. Трябваше да е хит, заслужаваше и клип. Също като "Заблуда". У-ни-кал-ни парчоци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adorable каза:

 

Глория: "Няма да забравя как Максим Горанов си свали очилата и ме погледна, като му казах, че искам кларинет". 😂😂😂 Ей затова обожавам тоя албум. 

А за “Намери си майстора” отишла и казала, че иска песен като “Джамовете”. Икона! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Runevski каза:

А за “Намери си майстора” отишла и казала, че иска песен като “Джамовете”. Икона! 

Коментар от тубата под Майстора:

"Тази песен колко ч*кии е отнесла само един господ знае .Една от най-добрите и песни ,Глория нещо съвършенно стил, визия и талант.". :D :D :D

Само един Господ знае обаче за кого от клипа точно са били ч*киите. :D

А кой да предположи, че 5 години по-късно Ивана ще нарича и някои от песните си с тази цветуща дума. :D

Не знам, но като излезе Майстора, изпитвах страхотна гордост - не за друго, ми че Глория се е разчупила. Даже долу пред блока на баба ми клюкарките обсъждаха всичко ново и коментираха: "Ми тя Глория гола да вземе да пее". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, adorable каза:

ЕЕ, очаквах да си прослушал чалга по-рано пък тиии... Между другото, тая "Надпревара" е жестока, никога след 2003 не я е пяла, пък е супер динамична такава, фолкаджийска. Трябваше да е хит, заслужаваше и клип. Също като "Заблуда". У-ни-кал-ни парчоци.

Заблуда ми е любимата Глориева по принцип!

Аз и като дете слушах за малко, но после спрях за 7-8 години, само Кати знаех! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Заблуда ми е любимата Глориева по принцип!

Аз и като дете слушах за малко, но после спрях за 7-8 години, само Кати знаех! 

И само още нещо да вметна - изкефих се и че Мтел си махнаха логото от клипа, тия подлоги. Скандализирани били от клипа... То после какви клипове се появиха, това е поезия...

Кати беше интересно явление, чийто успех и до днес не разбирам на какво се дължеше, но имаше някакъв чар и наивитет в нея, което караше децата да припадат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Заблуда ми е любимата Глориева по принцип!

Аз и като дете слушах за малко, но после спрях за 7-8 години, само Кати знаех! 

Признай си, че си почнал да слушаш явно от албума "Стюардеса", пък през 90-те тайно си гледал Верея и Топ фолк. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, adorable каза:

Не знам, но като излезе Майстора, изпитвах страхотна гордост - не за друго, ми че Глория се е разчупила. 

Явно и е харесал стила на Амет - после прави “Мръсни танци”, дори има мазничка част и в “Любов с изтекъл срок” :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Runevski каза:

Явно и е харесал стила на Амет - после прави “Мръсни танци”, дори има мазничка част и в “Любов с изтекъл срок” :D

Не знам, нещо стана тогава, много фактори на влияние се събраха - Азис на първо място, отделно Ивана тресеше държавата с мазнотии... да не забравяме и албума на Десислава от 2005 - кючек до кючек. Сякаш всички бяха в затъмнение тогава. :D Но "Влюбена в живота" е интересен експеримент. И си е бил продаван албум. Между другото, 2005 е година, за която не сме спорили тук във форума кой албум е най-продаван... та се чудех... интересни заглавия има през годината - на Камелия, Ивана, Преслава, Анелия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ма тук няма красиви жени. Има некви тетки на снимката. Явно стандарта на красота е паднал. А 6 та в света не е голяма работа. Дори не се е доресила до топ 3.

Това е снимка от около 2003-та когато още няма филъри, ботокси и напълнени джуки на всеки километър в БГ. Ако Глория и тази до нея не са хубави и не са стандарт, то покажи ми кое е, особено към днешна дата. Конски зъби, устни като полов орган и изпилени носове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух й целите албуми Носталгия и 100% жена. Ми много по добри са от всичко след Крепост. Дори песните си звучат хитово, но сега всичко е леш. Може ли през 60% от кариерата ти да изваждаш шит, при това след новобранските си години.

@adorable Влюбена в живота е най - добрата мелодия на Ганев за мен. Но е с безумен текст и това разваля целия заряд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Чух й целите албуми Носталгия и 100% жена. Ми много по добри са от всичко след Крепост. Дори песните си звучат хитово, но сега всичко е леш. Може ли през 60% от кариерата ти да изваждаш шит, при това след новобранските си години.

@adorable Влюбена в живота е най - добрата мелодия на Ганев за мен. Но е с безумен текст и това разваля целия заряд.

За мен като албуми топ са "12 диаманта" и "Илюзия". След тях "Крепост" и "Благодаря". Най-тиражен е вторият - "За добро или зло". Да минеш Лили Иванова по продажби тогава си е било уау. Иначе след ерата "Крепост" готин албум е и "Имам нужда от теб". Има парчета с Дийп зоун, хубави комерси и балади, но най-много ме е яд, че заряза дуета с Тарабунов без клип. А за Ганев - добри песни направи за нея и смятам, че и сега може, въпрос на договорка. На практика един вид тя му е откривател за жанра. Даже и преди нея имаше нещо, мисля. Добре щяха да се сработят и с Драганински, но си останаха само с "Дяволска любов". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, adorable каза:

За мен като албуми топ са "12 диаманта" и "Илюзия". След тях "Крепост" и "Благодаря". Най-тиражен е вторият - "За добро или зло". Да минеш Лили Иванова по продажби тогава си е било уау. Иначе след ерата "Крепост" готин албум е и "Имам нужда от теб". Има парчета с Дийп зоун, хубави комерси и балади, но най-много ме е яд, че заряза дуета с Тарабунов без клип. А за Ганев - добри песни направи за нея и смятам, че и сега може, въпрос на договорка. На практика един вид тя му е откривател за жанра. Даже и преди нея имаше нещо, мисля. Добре щяха да се сработят и с Драганински, но си останаха само с "Дяволска любов". 

Откривател на Ганев е Кондьо! Да си имаме уважението! :D 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DarkChild каза:

Какво е писал за него?

Мъни, мъни
музика, текст и аранжимент: Даниел Ганев
Доко, доко
музика, текст и аранжимент: Даниел Ганев

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука много ме кефи Глория - и “Дяволска любов” ми е супер любима, много по-силна за мен от “Еднопосочен път”, която толкова налагаше през 2008 година. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Тука много ме кефи Глория - и “Дяволска любов” ми е супер любима, много по-силна за мен от “Еднопосочен път”, която толкова налагаше през 2008 година. 

 

Aз тогава много се чудех. Бтв, само Дони показа уважение и колегиалност. Мария й стана неудобно, та и тя стана. Иначе трябваше да изпее:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Aз тогава много се чудех. Бтв, само Дони показа уважение и колегиалност. Мария й стана неудобно, та и тя стана. Иначе трябваше да изпее:

 

Още тогава е мутряла - марки, чанти, портмонета, очила :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...