Jump to content



Препоръчани коментари

Ооооо, "Тихо"-то го забравих, да! Задължително да я изпее на следващ концерт на Пайнер!

Последно я изпя на турнето през 2014 год. А колко още стари хитове не е припомняла през годините - на прима виста се сещам за Сама, Душата ми крещи, Намерих те. А "Неудобни въпроси" минава 3,5 милиона в канала на Планета, а даже по участия не я изпълнява. Да не говорим за баладите, които е пренебрегвала през годините.Още ме е яд, че не наложи "Неплатена сметка" , която е уникална. Трудно се вмъкват старите хитове в програмата, когато имаше и много актуални, но трябва да се намира време за тях, за да ги запазиш във времето.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно я изпя на турнето през 2014 год. А колко още стари хитове не е припомняла през годините - на прима виста се сещам за Сама, Душата ми крещи, Намерих те. А "Неудобни въпроси" минава 3,5 милиона в канала на Планета, а даже по участия не я изпълнява. Да не говорим за баладите, които е пренебрегвала през годините.Още ме е яд, че не наложи "Неплатена сметка" , която е уникална. Трудно се вмъкват старите хитове в програмата, когато имаше и много актуални, но трябва да се намира време за тях, за да ги запазиш във времето.
"Сама" надали ще се приеме кой знае как към днешна дата, беше си хитче за сезона. "Душата ми крещи" може би трябва да бъде пята повечко, има потенциал, но тя я заряза през годините.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лош подбора, но е грехота да не изпее Спри ме и Тихо ми пази. Ще го излъчат ли по тв-то?

Да. Доста камери имаше, а и интервюта са взели от всички Вип гости и изпълнителите на сцената. Хари Янакиев също е бил и е снимал нещо.

Аз после ще запиша целия лайв на Галена и ще се опитам да го кача някъде. Да няма после пак свободни съчинения какво е било на живо и как ще бъде на записа.Всички пяха изцяло на живо с бенда без синбеци.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Моро му е много добре дори. Не съм очаквал. Утешителна награда по зле, но то май самия запис е с гадно аудио. Браво. Постарала се е. Има и какво още да изчисти в пеенето си. Много претрупва с орнаментика. Но е на едно неочаквано Добро ниво :1000 (6):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моро му е много добре дори. Не съм очаквал. Утешителна награда по зле, но то май самия запис е с гадно аудио. Браво. Постарала се е. Има и какво още да изчисти в пеенето си. Много претрупва с орнаментика. Но е на едно неочаквано Добро ниво :1000 (6):

Еее как да не си очаквал, като на концерта на Платета видяхме колко добре се справи. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно слушаме по различен начин :1000 (29):

Друго обяснение аз лично не намирам.

Не може да изпее цяла песен без да подвиква, да кара публиката да пее, не ѝ достига въздух и има някакви невероятни фалшиви моменти.

Ако това ви харесва, значи имаме коренно различна представа за добро и приятно за ухото пеене и нищо не може да бъде направено :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно слушаме по различен начин :1000 (29):

Друго обяснение аз лично не намирам.

Не може да изпее цяла песен без да подвиква, да кара публиката да пее, не ѝ достига въздух и има някакви невероятни фалшиви моменти.

Ако това ви харесва, значи имаме коренно различна представа за добро и приятно за ухото пеене и нищо не може да бъде направено :1000 (30):

сравнена с деса може да я хейтнем всички, но в сравнение с другата паплач е на добро нИво. Да разбира се че има какво да се желае, но като знам как е грачела по участия, тук не е толкова фалшива. Дори има няколко много добре изпяти фрази.

 

ИНа че и аз отчетох че разчита твърде много на публиката

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

сравнена с деса може да я хейтнем всички, но в сравнение с другата паплач е на добро нИво. Да разбира се че има какво да се желае, но като знам как е грачела по участия, тук не е толкова фалшива. Дори има няколко много добре изпяти фрази.

 

ИНа че и аз отчетох че разчита твърде много на публиката

 

Не я сравнявам с никого, само с нея си.

Какво значи не е толоква фалшива? Ти би ли слушал това на живо доброволно? Ти би ли платил за да гледаш жена пълна с претенции и комплекси да бъде номер едно, която не може да изпее една своя собствена песен на живо като хората? Защото аз не. Но всичко е въпрос на избор.

Не мисля да пиша повече в тази тема, изказах достатъчно красноречиво неприятната си изненада :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно слушаме по различен начин :1000 (29):

Друго обяснение аз лично не намирам.

Не може да изпее цяла песен без да подвиква, да кара публиката да пее, не ѝ достига въздух и има някакви невероятни фалшиви моменти.

Ако това ви харесва, значи имаме коренно различна представа за добро и приятно за ухото пеене и нищо не може да бъде направено :1000 (30):

 

И аз сега проверявам ушите си. 1000%20(29).gif

За мен е ужасно и нетърпимо. А някои от феновете и казваха, че вече е време за самостоятелен концерт от нея. Не ми се мисли на какво ще прилича. 1000%20(21).gif

Егати късите и смешни крачета, мале.....1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я сравнявам с никого, само с нея си.

Какво значи не е толоква фалшива? Ти би ли слушал това на живо доброволно? Ти би ли платил за да гледаш жена пълна с претенции и комплекси да бъде номер едно, която не може да изпее една своя собствена песен на живо като хората? Защото аз не. Но всичко е въпрос на избор.

Не мисля да пиша повече в тази тема, изказах достатъчно красноречиво неприятната си изненада :1000 (29):

Щом не съм бил там и не съм я слушал, значи не бих. Но Десовите сме друга кръв. Критериите ни са много високи. Обичаме по музикантски неща. Усещаме кой може и кой не. Свикнали сме на качество издържало във времето. Иначе всяка амбиция е до време. И на галена ще и минат мераците . Само времето ще покаже ще я бъде ли или не. Щом милиони ходят на концерти на Мадона и други със ограничени вокални възможности, защо и Галена да не може. Просто Десови не сме нейния таргет и няма как да бъдем. Но щом Деса уважава труда на подобни изпълнители и пее рамо до рамо с тях, не трябва да сме толкова крайни. Има и по големи беди в чалгата :р

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрахте: #TheBo$$ на Галена е "Видеоклип 2017"

#TheBo$$ на Галена е Видеоклип 2017. Потребителите на Signal.bg дадоха най-силна подкрепа за видеоклипа, който е дело на Добромир Киряков и Павлин Иванов - Bashmotion.

Сингълът е по музика и аранжимент на Даниел Ганев, текст на Анастасия Мавродиева и Росен Димитров.

Един от най-актуалните модни дизайнери - Philipp Plein отвори вратите на своeто имение в Кан за снимките на #TheBo$$. Музикалната лента е заснета на Френската ривиера и съвпадна с две важни събития на Лазурния бряг – 70-ия юбилеен кинофестивал в Кан и финала на Grand Prix 2017 в Монако и Монте Карло.

Снимките на клипа са направени по време на грандиозното модно шоу по представяне на колекцията Philipp Plein Resort 2018, в имението на дизайнера в Кан.

Присъстващи на ревюто бяха 250 лично отбрани гости, сред които Парис Хилтън, Ева Лонгория, София Ричи, Джереми Мийкс, Флойд Мейуедъри и много други представители на световния елит.

Сюжетът се доразвива по време на афтър партито, в което главни действащи лица са Галена, самият Philipp Plein, известният графити художник Alec Monopoly, Akon и много други известни гости на култовия клуб Jimmy’z, намираща се в “Рая на богатите”, а именно Монако.

В клипа Галена е облечена изцяло от ектравагантния дизайнер Philipp Plein.

Ето Топ 10 на видеоклиповете за 2017-а година:

01. Галена - #TheBo$$ - 2120 гласа
02. Преслава - Не се изтриваш - 1978 гласа
03. Азис - Мотел - 1967 гласа
04. Яница - Изкушение - 1875 гласа
05. Галена - #ПростоШоу - 1409 гласа
06. Галин - #MeGusta - 1356 гласа
07. Райна - Сафари - 1184 гласа
08. Екстра Нина и Kristis Kesaras - Мистър Президент - 1098 гласа
09. Мария - Червеният картон - 1073 гласа
10. Галин и Емануела - 5,6,7,8 - 955 гласа
Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито! С две награда и за двата си клипа, които са и най-добрите за годината. Аз си мислех, че гласовете в Сигнал ще се разпръснат между двата клипа и накрая някой друг ще грабне приза.Да продължава да вдига нивото и тази година! :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

След големият успех на #Простошоу, очаквам и искам, един истински и типичен поп-фолк проект. Харесвам много експериментите на Галена, справя се страхотно, но искам нещо тип "Пак ли", "Спри ме", "Моро му". Имам чувството, че точно нещо подобно се задава. След подобни различни проекти, мисля че е време за един здрав поп-фолк хит.

А това за слуховете, че ще има дует с Цвети дали е вярно? Ако е, ще не радвам да има подобен мегахит като "Пей, сърце". ❤

Май не е вярно за дуета между двете. Янева нали подготвя самостоятелна за април.

Мен адски ме радват различните проекти на Галена. Тя затова ме спечели така силно като фен. Да, време й е за типично попфолк парче. Аз преди #ПростоШоу чух припева на друга нейна предстояща песен, която е попфолк и звучеше брутално. Даже мислех, че нея ще пусне първа. Дано само не я остави за някоя новогодишна програма на Планета. :1000 (29):

Обаче не искам да спира и с нахъсаните поп песни. Може да ги ограничи до една на година, но в никакъв случай да не ги загърби. От серията с хаштага всички са различни една от друга като музика и изпяване. Най-важното е, че са и успешни.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Май не е вярно за дуета между двете. Янева нали подготвя самостоятелна за април.

Мен адски ме радват различните проекти на Галена. Тя затова ме спечели така силно като фен. Да, време й е за типично попфолк парче. Аз преди #ПростоШоу чух припева на друга нейна предстояща песен, която е попфолк и звучеше брутално. Даже мислех, че нея ще пусне първа. Дано само не я остави за някоя новогодишна програма на Планета. :1000 (29):

Обаче не искам да спира и с нахъсаните поп песни. Може да ги ограничи до една на година, но в никакъв случай да не ги загърби. От серията с хаштага всички са различни една от друга като музика и изпяване. Най-важното е, че са и успешни.

 

Обожавам линията с "#", всичките ѝ са ТОП. Даже любимата ми е последната, адски нахъсано пеене, нахакан текст, брутален клип, много добър аранжимент. Ако продължава с подобни експерименти, за феновете ѝ е добре дошло, защото ние я харесваме, това че е хамелеон и непредсказуема.

Един от най-добрите ѝ клипове. Вече не знам какво да очаквам от нея. Тъкмо си казвам, какво ли толкова различно може да направи, успява..Как да не съм ѝ фен?

Една от малкото причини да продължавам да слушам поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавам линията с "#", всичките ѝ са ТОП. Даже любимата ми е последната, адски нахъсано пеене, нахакан текст, брутален клип, много добър аранжимент. Ако продължава с подобни експерименти, за феновете ѝ е добре дошло, защото ние я харесваме, това че е хамелеон и непредсказуема.

Един от най-добрите ѝ клипове. Вече не знам какво да очаквам от нея. Тъкмо си казвам, какво ли толкова различно може да направи, успява..Как да не съм ѝ фен?

Една от малкото причини да продължавам да слушам поп-фолк.

Именно,че изненадата още я има след толкова години на сцена не я е изчерпала, а дори буди повече интерес в хората.

Този шедьовър помним ли го? Една от любимите ми попфолк песни в последнити години. Толкова различно от всичко на пазара, идейно, а интернет версията е по-добра от доста официални клипове.. :Vishenka_05:

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...