Jump to content



Препоръчани коментари

 

Дано си я отгледа във времето! Голяма и достойна за емблема на по-новото време. Ако има акъл, ще я пее редовно.

Това си е направо златен хит. Винаги я пее по участия и става страшно избухване. Даже тук, в Македония когато я изпя на участието си всички избухнаха. Още си я пускат. Най-големият хит на Галена тук.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е така, щото с Хаваната тя яхна модерната вълна и май само на нея подобните проекти като #МамаУраган и #TheBo$$ стават хитове и минават 10млн гледания. Точно от този проект тя стана различна, всеки следващ проект няма нищо общо с миналият.Точно това за мен означава да си лидер!

Сега обаче трябва да пусне нещо по комерсиално и ще си говорим пак. :Vishenka_05:

Е как всеки следващ няма общо с другия като всичко с # и е сходно. И това ако не са комерсиални парчета, сигурно ангелите плачат е пълен комерс. Точно Галена е яхнала най комерсиалната вълна в момента. Колко по комерс от Просто шоу... попфолк звученето вече не е толкова комерсиално. То почти липсва. В тази ниша май само Десислава и Емилия работят и гледат да балансират

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Официално забранен" е брутален албум, нямаше такъв импакт, като "Аз", но от първата до последната песен няма слабо.

Да, страхотен е! Хит до хит е събрала в него. От новите песни, които беше включила продължавам да слушам "Не се опитвай" . Яд ме е,че не заложи на нея да я снимат. Тогава заснеха само"Официално забранен" , но не пуснаха клипа. А "Опасен за жени" винаги ми е била противна. Баладите "Лоша ли съм" , "Неплатена сметка" и "Черен списък" са ми едни от най-любимите балади в попфолка. Промоцията в Калояновата крепост също беше невероятна. Жалко,че вече не се правят такива събития и албуми с повече от 2 неизвестни песни..

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Любимата ми песен на Галя е "Харесвам те". Там сякаш е най себе си, супер се вихреше в тв версията в някаква чалготека, хаха

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво очаквате да пее Галена. Някой от форума ще ходи ли? Фиики или Деса ли ще включи в шоуто си?

Най вероятно те двете с Цветелина ще имат по 30минути. Както и тя каза ,,Подготвила съм най-големите хитове през годините. Песни, които не съм пяла отдавна, сега ще прозвучат”. Най вероятно ще изпее "Моро му", "Пей сърце", "Стара каравана", "В твоите очи", "Кой", "Спри ме", "Пак ли", "Душата ми крещи", "Знам диагнозата" и "Утешителна награда". Аудиторията на концерта не е като за други от големите й хитове, като "Дай ми", "Хавана тропикана", "Пантера", "Тихо ми пази", дори и актуалния си хит, също и "На две големи".

 

Изненадата сигурно ще е Деси за да изпеят дуета си. Още помня как смачкаха на концерта 2015. Фики не й тряба за Кой, все пак е най големият хит в пайнер през последните години.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано да е ДЕСА, но аз очаквам Фики по скоро... Нямам търпение да дойде 22. Много интересен концерт очаквам. Кой ще пуска лайфове от Арената?

 

ТИХО МИ ПАЗИ трябва да я пее. За мен и е като визитна картичка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво очаквате да пее Галена. Някой от форума ще ходи ли? Фиики или Деса ли ще включи в шоуто си?

Според мен ще заложи повече на стари хитове. Дано се сети да припомни "Сама" и "Душата ми крещи" , защото е крайно време вече да се сети за тях. Почти съм убедена, ме няма да пее хаштаговете, защото нито ще звучат добре с бенд, нито са най-подходящите за живо пеене без хореография и балет, а и публиката е друга. А "Moro mou" , "Спри ме" , "Пак ли" , "Утешителна награда" , "Кой" и евентуално "Дай ми" и "Тихо ми пази" са сигурни според мен. На по-музикантските песни ще заложи и няма да сбърка. А предполагам, че "Лоша ли съм" или "С кое право" има шанс да изпълни на тази концерт.

Голям е шанса да е поканила Деси и да изпълнят "В твоите очи". Обаче не знаем и Деси дали би се чувствала готова да се върне на сцената малко след раждането. Все си мисля,че няма да е Фикрет, ако той не е настоявал.Прекалено много пъти са били на една сцена с дуетите си и няма да е никаква изненада, дори би ми било банално вече. Ако пледстави дуетната си песен и тя не е с Янева, може да е поканила другия изпълнител да я представят заедно, но малко вероятно.

 

Сестра ми ще ходи със семейството на гаджето й. От тях знам,че ще има доста по-възрастни хора от различни градове, които са се организирали с една фирма автобуси.Аз нямам възможност да отида, но те доста ще снимат и разказват после как е било.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

В Арена Армеец е изпяла:

1.Утешителна награда

2. Moro mou

3.Пак ли

4.Кой (с Фики)

5.Стара каравана

6. #TheBoss

7.Хавана Тропикана

8.Знам диагнозата

9.Пей, сърце

10. Лудо, младо ( с Цветелина Янева)

 

Какво мислите за подбора на песните?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пак ли" е най-силната песен, хубаво е, че я е изпяла!

Можеше да замести "Хавана тропикана" и "Стара каравана" със "Спри ме" и "Дяволът ме кара" (песни за бенд).

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пак ли" е най-силната песен, хубаво е, че я е изпяла!

Можеше да замести "Хавана тропикана" и "Стара каравана" със "Спри ме" и "Дяволът ме кара" (песни за бенд).

Хаваната трябваше да я замести на 100% със "Спри ме". Песента е уникална,но не става с бенд. Аз се зарадвах, че изпя "Стара каравана", защото досега не я е пяла на голям концерт, а и звучеше добре с бенда. Дяволът ме кара също можеше да изпее без да се лиши от друга песен в микса, защото между песните говореше на публиката, накара Фики да изпее песен след дуета ( той избра "Пате" :1000 (29): ) . Макар че "Доволът ме кара" си е достатъчно наложена песен и звучи на всички ретро партита. На мен ми се искаше да припомни "Душата ми крещи" , която е прекрасна и се радва на доста гледания в канала на Планета. А Босът я пя скоро на концерта в Пловдив и можеше да я замени например с "Тихо ми пази" .Все пак миксът е силен, просто на мен ми се иска да припомня повече стари хитове, на които все не остава време да се изпълнят на концерт.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...