Jump to content



Препоръчани коментари

Много хубава идея да има отделни теми за изпълнителите. Страхотни снимки е качила Галена от Бахамите. Много ще се изкефя ако са заснели кадри от това място за бъдещ видеоклип.

 

Азис е качил клипче как Галена го поздравява от Америка с Мотел

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава идея да има отделни теми за изпълнителите. Страхотни снимки е качила Галена от Бахамите. Много ще се изкефя ако са заснели кадри от това място за бъдещ видеоклип.

 

Азис е качил клипче как Галена го поздравява от Америка с Мотел

Ктасади джукли! В превод " Задавено куче"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яки :Vishenka_05:

Миналата година на турнето в Америка, Галена си беше харесала няколко места за клип, на които я е водило това момче. Може да е решила да снима нещо там.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обърка темите, тази е за Галена, на за Андреа

Андреа никога не се е държала като излязла от джунглата,защото тя си е истинска класа за разлика от Пришитото лице

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена: Устойчива съм на всякакви турбуленции

 

Галена се завърна в България ден преди концерта на "Планета" в Пловдив. Въпреки умората от пропътуваните хиляди километри по време на турнето й в Америка, хитовата изпълнителка отново бе на високо ниво и на родна сцена. Представянето й остави без дъх феновете - с безкомпромисна сценография и хореография.

 

"Който си гони нещата и си следва пътя, знае какво прави и иска да го направи, го прави, независимо дали е тук или не е. В днешно време имаме интернет, имаме комуникация, връзка непрекъснато - 24 часа. Предварително бяхме решили какво да бъде моето представяне с Киряков и Ники Нанков. Наистина, ако изглеждам на част от публиката преуморена, такава съм, но пък важното е, че съм тук" - сподела хитовата певица пред "Коктейл" по Канал 3.

 

За турнето си в Америка и изявите си на борда на круизния кораб “Carnival Victory”, по маршрута от Маями до Бахамите и обратно, фолк звездата разказва с усмивка:

 

"Всеки път ми се случва нещо интересно. За първи път имах възможност да бъда на круиз, винаги съм си мечтала и това беше една прекрасна възможност да усетя тази емоция. Все още се люшкам, но аз съм устойчива на всякакви турбуленции, адреналинът винаги ме е държал".

 

Източник http://signal.bg/view_article.php?article_id=50620

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снимала е клип с Валери Милев. Тръпнем ли?

Сега го чета интервюто. Попфолк песен подготвя, която е по-комерсиална. Много интересно и различно интервю. Тръпнем вече! :1000 (29):

За фотосесията - С екипа се шегуваме : "Да, Галена е по-различна, не е най-бляскавата, и по-красива сме я виждали, но е различна".

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Галена се представи доста добре на този концерт, тя беше различна и това с кутията като идея много ми хареса , невероятно шоу направи и пя на живо !

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Албум на десетилетието! Много любими песни.

 

Обожавах я до тук. Страхотен албум, пълн со хитове, различни един од друг и страхотни клипове, идейни, които гледах без дъх и чаках да ги пуснат по Планета. Страшна сладурана в лицето, все още не наказана до толкова од пластиката. Излъчваше позитивизъм, някак мила и непринудена. Без излишното парадиране с марки, придобивки, и комплексарски заглавия на песните, аз съм боса, урагана, завиждайте ми, не ставам втора и прочие.

И всичко това някаде до Кой, Дай ми, Спри ме, след това си вирна носа, започна с грандоманията, с лечене комплекси......и в мен нещо се пречупи. 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обожавах я до тук. Страхотен албум, пълн со хитове, различни един од друг и страхотни клипове, идейни, които гледах без дъх и чаках да ги пуснат по Планета. Страшна сладурана в лицето, все още не наказана до толкова од пластиката. Излъчваше позитивизъм, някак мила и непринудена. Без излишното парадиране с марки, придобивки, и комплексарски заглавия на песните, аз съм боса, урагана, завиждайте ми, не ставам втора и прочие.

И всичко това някаде до Кой, Дай ми, Спри ме, след това си вирна носа, започна с грандоманията, с лечене комплекси......и в мен нещо се пречупи. 1000%20(29).gif

Това е така, щото с Хаваната тя яхна модерната вълна и май само на нея подобните проекти като #МамаУраган и #TheBo$$ стават хитове и минават 10млн гледания. Точно от този проект тя стана различна, всеки следващ проект няма нищо общо с миналият.Точно това за мен означава да си лидер!

Сега обаче трябва да пусне нещо по комерсиално и ще си говорим пак. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...