Jump to content



Препоръчани коментари

Никога не съм харесвала "Как ти стои". Даже ме дразнеше преди с това превъзнасяне.

 

А за тази какво ще кажеш Стеле?Това беше такава зарибявка като излезе :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А за тази какво ще кажеш Стеле?Това беше такава зарибявка като излезе :happyppl:

Тази песен стана голям хит!Сещам се в една дискотека дж-ея като я пусна каза по микрофона "Истинската певица на годината" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли този епохален хит от моята младост?

Паметен и скандален хит, който съм крещял по улиците по времето на младостта ми. Скандализираме с вкус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паметен и скандален хит, който съм крещял по улиците по времето на младостта ми. Скандализираме с вкус.

Това, докато не го видя, няма да го повярвам. :roll1: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, докато не го видя, няма да го повярвам. :roll1: :3fdb8960598fa63e:

Обожавах и боготворях Петя редом с Райнуш до към 2011 особено в периода 2004-2010. Още от “Тази нощ безумна” я заобичах.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да направи нещо чалга с Драганински, стига се е правила на модерна! :girl_cry2:

"Ревнувай кой прегръщам" си е чалгарско :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Ревнувай кой прегръщам" си е чалгарско :Vishenka_05:

И по-тежки музикантски неща може да направи, не говоря за гюбеци, а за такива:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми направете нова тема

 

Да ве. Та да тряя се праи нова кат се изнесе и той други ден от форума нацупен

 

:):):):):)

 

Пък и ша са си цели 2 1/2 страници назад спрямо конкуретката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам идея да се пораздвижи тази тема.

Предлагам да напишем песните,които биха били подходящи за предстоящ албум на Преслава като включваме тези,които са излезли след албума "Как ти стои".Може и име да му се измисли и примерно някаква обложка,на който му се занимава. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мисля ,че на ПРЕСЛАВА е вече време да пусне нов музикален албум , има страхотни попадения в последно време и залага много на изчистена визия по клиповете си .

Едни от нейните до момента мои любими сингли са "Пиши го неуспешно ", "Стига ти "," Няма да ти пиша "" Не се изтриваш " ,"Скоро"

" Разскрий ме " , "Правено е вече с друг" и най-новата й песен също ми харесва страшно много .

Тя е талантлив изспълнител , трябва да поговори с продуцента си и да пусне нов музикален албум посъбра доста песни и то успешни !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако ще прави албум - да го напълни от-до с нови песни. Старите сме ги слушали!

Не е оферта това в България (и в чалгата най-вече), прекалено бързо се консумира музиката и песните се "бият" една с друга. Галена и Цветелина Янева направиха това, песните им бяха страхотни, но голяма част от тях бяха по-малко популярни, отколкото ако бяха пуснати по отделно, дори и без клип.

Бих се радвала на нещо такова, но Преслава обича да играе на сигурно и нямам такива очаквания от тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина, тези които сте по-близки с нея подскажете и че е крайно време да издаде албум. Как може да не го е правила от почти 10 години. Срам.

За какво да го прави? Никой не ги купува и си събират прах по щандовете в магазина на Пайнер.

Така или иначе, ако има нови песни, вероятно още същата вечер ще ги качат със слайдшоу в канала на Планета, както стана с "Живей" в дуетния албум на Галена и пак ще се обезсмисли цялата работа.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво да го прави? Никой не ги купува и си събират прах по щандовете в магазина на Пайнер.

Така или иначе, ако има нови песни, вероятно още същата вечер ще ги качат със слайдшоу в канала на Планета, както стана с "Живей" в дуетния албум на Галена и пак ще се обезсмисли цялата работа.

 

По принцип има за какво, ама тя няма да го направи. Ако имаше капка мозък, и вокалните възможностi разбира се, е най-лесното да напраи един концерт и да издаде лайв албум, ма от къв зор ша ни пее час и половина наживо певицата на последните 3 петилетки?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Екзистенциален анализ на текста на Преслава ,,Мъж на хоризонта".

Ето текстът:

Летни презрамки тънки и прилепнали дънки

влюбени са в нас всички огледала

готини сме и не се съмняваме, че ни чакат в нощта симпатични неща

Ей луди сме за нощен живот, а днес ни е нощта за любов.

 

Припев: Вижте мъж на хоризонта, страст на хоризонта, хайде дами, ние сме

бързо слагайте червило, и нахално мило да го предизвикаме,

Секси мъж на хоризонта, страст на хоризонта, от любов летят искри

всяко копче си мечтае да се разкопчае, кой сега ще изгори.

 

Тук се оформи двойка, там се оформи двойка,

казах ли ви аз как ще хлътнат по нас

готини сме и безсрамно, млади сме и ни чакат в нощта симпатични неща

Ей луди сме за нощен живот, а днес ни е нощта за любов.

 

Мда, какво прочетохме по-горе? Един нахакано-лиричен псевдо-прозаичен летен вопъл на незабелязаната девойка, мечтаеща за мъжка ласка. Но дали ще я огрее - не ни става ясно от текста, но това ли е най-важното??? Никак, но все пак момата за това се жалва - тя иска МЪъъъъъъъж!!!

 

Аз не знаех, че има летни и зимни презрамки, ама явно лирическата героиня е шивачка, че да знае такива сложни шевно-кройчести тайни. А и не става ясно дали презрамките са тъкни или става въпрос за прилепналите дънки. Да се надяваме, че дънките са тънки, че в таз жега, остава момата и да замирише на кисело от собстените си телесни секрети. Айде нема нужда!!!

 

Но подминаваме облеклото - той е някак незначително на фона на това, което ни очаква. Огледалата се били влюбили в нашата героиня - да бе да - мойто огледало какво ли не е видяло, ама по нищо не разбрах дали харесва гледката или не. Ама явно това на героинята е някакво магическо. Знае ли човек!!!

 

Мадамите били сигурни, че в нощта ги чакат симпатични неща. Първо да се сети какво става нощно време? Тогава работят нощните жрици на любовта - били те жени или мъже или и двете едновременно (чувам, че травеститите били хит на сезона). Е как може да си сигурна, че те чака нещо симпатично, мила ми героиньо, освен ако не си си поръчала жиголо, което предварително да си избрала по каталог, че да кажеш, че е симпатично?! Ама няма лощо да си плащаш за любовта, стига да не плащаш на сутеньорче, което редовно пребива любовните труженички. Ама при мъжете нямало сутеньори, повечето жигола работели за себе си, което е добре!!! Та платила си момата за любов, ама пък що ще споделя с приятелки, че да го ползват заедно ли? Явно са си делили парите за жиголото, че да им излезе по-тънкана.

 

У лир. героиня има силна увереност, че днес е нощта за любов - явно отдавна чака, за да осъществи бленувания контакт с мъжлето.

 

Да се насочим към припева.

Започва с ,,Вижте", ами ако момичетата имат проблеми със зрението - това си е чиста доза дискриминация!!! Не може така - вече сме в ЕС и такива неща не трябва да стават!!! Да се промени!!! Страст на хоризонта - явно мъжо е пробван и преди това, че да знае, че е страстен!!!

После идва призивът да си слагат червило - че те ако до тогава не са си сложили - как са могли да излязат така от вкъщи - без да са се начервили!!! Е може ли - запуснали са се!!! И пак ще го предизвикват заедно - явно има някаква заигравка там, дет обикновеният слушател няма да може да разбере!!!

 

След това продължаваме с летенето на искри - явно отдавна не е имало любовни търкания, че чак искри да фърчат. Загрубяла е повърхността на любовните инструменти. Ама жиголото си знае работата - ще изшлайфа и най-грубите участъци.

Не знаех, че копчетата могат да мечтаят, ама нали имаше такова чудо кат Одухотворяването - та явно то има пръст в таз история. Та копчетата мечтаят да се разкопчаят - ама ако сме си сложили блузка с цип - какво ще правим, няма ли и нас да ни *бат?! Явно ще си ходим недолюбени - е не може така - трябва да се мисли за всички!!! Препоръчвам промяна на текста, че да няма засегнати.

 

Щом лир. мома е спала с тоз момък вече ( достигнахме до тоз извод преди малко ) може да се пее така: Я, мъж на вертикала, с него аз съм спала, хайде дами Вие сте!!! Бързо слагайте му кондомче, той е едно бонбонче, дръжно да го изчу**те. Сексът с мъж по вертикала, с тоз дет съм спала, да знаете страхотен е. Дрехите не са пречка, той е като мечка, търсеща малко меееед.

Мда, така по ми допада песньовката. Обмислям да предложа текстът на Преслава, когато реши да прави ремикс на таз песен.

 

Минаваме на 2рата част - тук двойка, там двойка - явно това я някакъв суинг клуб, дето си разменят партньорите или по-скоро е парти, на което трябва да доведеш свободен приятел, че да го сгаджосаш с някой друг свободен, доведен от друг на партито. И нататък историята се повтаря - явно мадамите са се договорили да си докарат по едно жиголо, което да играе ролята на свободен приятел, което да си разменят за вечерта. Колко удобно - хем ще те АХЪ, хем ще знаеш кой ... мда, това е великата конспирация на лир. героиня!!!

И така поредната мистерия е разгадана благодарение на моята широка обща култура в чалга творчеството!!!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво да го прави? Никой не ги купува и си събират прах по щандовете в магазина на Пайнер.

Така или иначе, ако има нови песни, вероятно още същата вечер ще ги качат със слайдшоу в канала на Планета, както стана с "Живей" в дуетния албум на Галена и пак ще се обезсмисли цялата работа.

Разбира се, че има хора които ще си го купят. Въпрос на концепция, добър маркетинг и качествени песни. Как албумите на Глория и фолклорните на Райна се продават добре? Точно на Петя ли няма да се купува? След като е титулована 100 години за най-добрата е длъжна да уважи публиката си с нови подобни проекти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...