Jump to content



Препоръчани коментари

Срамно е темата на Преслава да няма и две страници. Пишете тук по често. :gun_bandana:

Иди подразни Янева как Преса има повече хитове от Ивана и глей как ша дофтаса да размножи страниците на темата. :):):):):)

 

Или да си поговорим за разкрасения нос на някой, който наскоро обяви че си спира участията до второ нареждане?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Верно, как го е отнесла тоя път? Често попада между шамарите. Да вземе да се застрахова, че поне некой лев да вземе, че въргалите около нея са норма. :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателства някакви да имате за това?

Принципа една лъжа да се повтаря 100 пъти с цел да се превърне в истина някак ми се струва детски.

Link to comment
Сподели в други сайтове

да тоя път са я целили в лицето. Даже участията е отменила

 

 

Ама въобще не си клюкарка, ама хич. :1000 (29): Кой я е целил ви лицето? Аз разбрах, че го е отнесла в меле, заради оня нейния юнак.....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Пф, много съм зле, това одеве го прочетох като "ненаситната колежка", щото нали песента е "Утешителна награда", а Пресито си е ненаситна на тема награди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

виж в инстаграм готви бюреци, не е болна

Защото човек като е болен не може да готви :roll1:

На онзи iceberg отдавна думите му и 5 пари не струват-съчинения на болен мозък

Link to comment
Сподели в други сайтове

На онзи iceberg отдавна думите му и 5 пари не струват-съчинения на болен мозък

 

Па започнаха да подкарват любимката му, колко е зле на живо и как грачи на концерта и бе приморан да отклони темата.....и така...... :pokey:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста сте зле някои, освен че не е вярно вероятно, си позволявате да се подигравате на такова нещо... Ще каже някой Преслава ви е смъртен враг, че и даже не говоря за по-малките, а за големи мъже... Срам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много любима! :Vishenka_05:

Жестока песен и доста я въртяха... май не е имало друга такава певица, която и "копче" да изпее и се пуска. Щом и тъпни като "Помощ" се пускаха по няколко пъти на вечер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жестока песен и доста я въртяха... май не е имало друга такава певица, която и "копче" да изпее и се пуска. Щом и тъпни като "Помощ" се пускаха по няколко пъти на вечер.

Тотален лидер си беше тя по онова време..Между другото Емануела е споделила във фейсбук страницата си "Обратно в играта" и беше направила един лайв в дискотека и звучеше "Пада звезда" :3fdb8960598fa63e: А някои я изкарваха провал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко обичам това парче и как ми се иска да пусне нещо такова. :Vishenka_05:

 

И аз обожавам тази песен! Помня, че направи рекорд в класацията на форума! Върховна е.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...