Jump to content



Препоръчани коментари

  • 2 weeks later...

Става все по-красива с всеки изминал ден:

https://www.instagram.com/p/Bb3qnVmD5cl/?taken-by=preslava__

Как да не й се радва човек :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е единствената изпълнителка, била номер 1 в трендинг с две последователни песни през ноември 2017-та:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава: Имах късмета да попадна на хубави песни и да намеря любовта

 

Преслава изпраща една успешна година в личен и в професионален план. Актуалната изпълнителка не иска сама да дава оценка на постигнатото на сцената и оставя това да определи публиката.

"Имах късмета да попадна на хубави песни, имах късмета да намеря и любовта - това е!" - лаконична е тя пред камерата на "Коктейл" по Канал3.

Фолк звездата на "Пайнер" даде отговор и на въпроса, който от известно време циркулира в медийното пространтство. Жълти медии писаха, че е бременна.

В отговор на спекулациите, тя заяви:"Не е бременна Преслава. Тя през всичките години беше "бременна" по медиите - всяка година по 10 пъти бях "бременна".

Източник http://signal.bg/view_article.php?article_id=50619

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

ПРЕСЛАВА - Тя още с първата си поява на сцената предизвика огромен интерес . Преслава е певица ,която във времето изгради свой собствен стил на поведение и изобщо като цяло свой индивидуален стил . Нека незабравяме ,че тя е откритие на невероятния Милко Калайджиев ,които има добър усет относно това ,кой става за сцената и кой не . Лично аз мисля ,че ако пусне един нов албум няма да е лошо , че от 2011-та мисля не е пускала след албума " Как ти стои " изключвам сборните албуми ,които направи г-н Димитров " Хитовете на Преслава " през 2014 и през 2013- част от поредицата " Златните хитове на Пайнер " .

Link to comment
Сподели в други сайтове

ПРЕСЛАВА - Тя още с първата си поява на сцената предизвика огромен интерес . Преслава е певица ,която във времето изгради свой собствен стил на поведение и изобщо като цяло свой индивидуален стил . Нека незабравяме ,че тя е откритие на невероятния Милко Калайджиев ,които има добър усет относно това ,кой става за сцената и кой не . Лично аз мисля ,че ако пусне един нов албум няма да е лошо , че от 2011-та мисля не е пускала след албума " Как ти стои " изключвам сборните албуми ,които направи г-н Димитров " Хитовете на Преслава " през 2014 и през 2013- част от поредицата " Златните хитове на Пайнер " .

Определено и е време за един албум. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Мисля че тази песен не се дооцени добре и трябваше клип!

http://signal.bg/view_article.php?article_id=1578

 

Потребител на Signal.bg - sisa_presi попита госта в "Открит микрофон" Хари Янакиев: В едно интервю за сп."Нов фолк" Преслава беше споменала, че "Зле разпределени" ще остане без клип. До колкото всички знаем, клипът е заснет. Можете ли да ни обясните каква е причината такава хубава песен да бъде лишена от клип?

 

Хари Янакиев отговори така:

 

Това беше една мистерия и за мен. Започнаха писания за този клип, даже се появиха твърдения, че телевизия "Планета" цензурира Преслава, телевизия "Планета" не иска да излъчи клипа на Преслава.

 

Истината е, че Преслава не е харесала заснемането на този клип и сама е пожелала да не бъде излъчван".

zxwvx0.jpg 2vs5b89.jpg whz921.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя имаше... :lol: Просто ние никога няма да го видим.

После нямаше ли още една песен на която спря клипа, че пак не се беше харесала? А някой кадри бяха използвани в друг клип :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

После нямаше ли още една песен на която спря клипа, че пак не се беше харесала? А някой кадри бяха използвани в друг клип :mf_surrender:
"От мен питието" - част от кадрите отидоха в "Разкрий ме". Ивана направи същото с "По всяко време" - не го пусна като клип, а част от материала сложи в "Искам още".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"От мен питието" - част от кадрите отидоха в "Разкрий ме". Ивана направи същото с "По всяко време" - не го пусна като клип, а част от материала сложи в "Искам още".

 

Ааа, да, сега се сетих. "От мен питието" е доста добра песен, тя да я зареже така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като не си харесваш кадрите, просто снимаш нови, не замразяваш целия проект... ама на Преслава успехите са ВЪПРЕКИ нейните действия, а не заради тях. И редовно си е снимала тъпи песни, а е оставяла хитове без клип.

Ако не се бъркам, кадрите с водата от началото на "Разкрий ме" са от "От мен питието".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...