Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Изгряхме накрая на годината и пак сме в топа, последните песни са хит до хит. Точно така се прави, като най-малко очакваха и ги убихме. :gun_bandana:

Ще ти умре вживяването след новия хит на Гери. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Като стана въпрос снощи за Дебора се сетих за тази нейна песен...беше популярна, не чак такъв хит, но определено нейната визитна картичка е "Буза - лази",

както и "Любовни белези" :3fdb8960598fa63e:

:Vishenka_05: :Vishenka_05: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зариби ме страшно. Емилия с 300к за 24ч!

Брутална, с този нейн глас всяка песен става различна...Като пее накрая все едно ми еее просто убива. Но видеото е ужасно, ниво Джена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална, с този нейн глас всяка песен става различна...Като пее накрая все едно ми еее просто убива. Но видеото е ужасно, ниво Джена.

Да, едната визия е май от концерта миналата година, когато килограмите й бяха в повече :1000 (29): . Като вече спомена Джена тя падна на 40к. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той иска чалгата да залезе, за да може да каже, че е залязла заради напускането на Камелия. И още по-забавното е, че в този форум доста се поддаваме на внушенията му, както винаги. Фокс обаче нещо няма късмет този път, защото след временната дрямка жанрът най-накрая отново взе да се събужда и дори и настоящата уж слаба година ще завърши с поне 10-15 успешни песни, едната от които дори е на любимката му.

 

Значи колко трябва да си "интелигентен" чалгар, за да не проумееш, че когато елитната изява, на един бизнес слезе от стадиони с по 40 000 души, каквито Деса не е виждала, до колодрумче с вместимост 12 000 души, на което си продал/раздал, само 1500 билета, то пропадането е безвъзвратно и окончателно? Сега, че Кама е била основният стълб, на концертите на стадиони с по 40 000 души и на нея се е крепял успеха на подобни изяви, а Деса никога не е помирисвала подобно нещо е логично да си депресиран и някак комплексиран дори. Но да повтаряш като латерна по цял ден една мантра, която си осмивал 12 години, докато Деса не бе част от този елитен клуб е смешно. А жалко е когато се опитваш да представиш интернет измама на една загубила позиции компания, за успех пред 40 000 души на стадион без въобще да си се опитал да провериш имаш ли такава подкрепа наистина, а не чрез виртуално предположение. Щото то и във футбола си говорим, че сме били 4-ти в света, но не сме се класирали за световно първенство 20 години и спомените избледняват, а онзи успех ни се струва още по-внушителен. Обясни това на анонимката от Бургас, че аз отдавна съм спрял да се занимавам с маргинал като него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи колко трябва да си "интелигентен" чалгар, за да не проумееш, че когато елитната изява, на един бизнес слезе от стадиони с по 40 000 души, каквито Деса не е виждала, до колодрумче с вместимост 12 000 души, на което си продал/раздал, само 1500 билета, то пропадането е безвъзвратно и окончателно? Сега, че Кама е била основният стълб, на концертите на стадиони с по 40 000 души и на нея се е крепял успеха на подобни изяви, а Деса никога не е помирисвала подобно нещо е логично да си депресиран и някак комплексиран дори. Но да повтаряш като латерна по цял ден една мантра, която си осмивал 12 години, докато Деса не бе част от този елитен клуб е смешно. А жалко е когато се опитваш да представиш интернет измама на една загубила позиции компания, за успех пред 40 000 души на стадион без въобще да си се опитал да провериш имаш ли такава подкрепа наистина, а не чрез виртуално предположение. Щото то и във футбола си говорим, че сме били 4-ти в света, но не сме се класирали за световно първенство 20 години и спомените избледняват, а онзи успех ни се струва още по-внушителен. Обясни това на анонимката от Бургас, че аз отдавна съм спрял да се занимавам с маргинал като него.

Прав си, че Десовите 11 години се кефихме, че ДС се е опълчила на Пайнера и е преуспяла и без него, но същевременно винаги е имало и някакъв копнеж да я видим отново там, където до едно време се беше насъбрал елита на чалгата, ако можем да го наречем така. Затова се зарадвахме, когато тя се върна- Пайнер, колкото и да е пропадащ, и до ден днешен има какво да дава на имена като нея и Камелия, които искат да са актуални. Мисля си, че Дразни ме вече можеше да наближава 10 милиона ако имаше подкрепата на голямата компания и големият канал. Да не говорим, че можеше да е направила хит и с някои от другите комерси, които пусна откакто не е във фирмата. Виж, такива като Глория и Ивана вече нямат нужда от Пайнер, а просто от някой, който да им урежда участия. Защото те с новите си песни така или иначе не постигат почти нищо.

А това дали ще има доказателства за актуалните Пайнерски хитове- ще видим на концерта, който този път се очертава да е посетен от повече хора. Както залата е тръгнала да се разпродава, като нищо може Преси отново да закове с ТОП прием и пак да разбие митовете ти, които и аз съм подкрепял неведнъж. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...