Jump to content



Online: Галин & Лорена - Нощта гърми


Препоръчани коментари

  • Отговори 71
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Това е Сека Алексич - Полудела.

Ритъма си е смес от "На 2 секунди" и "Колко много".

 

На Галин гласа са го засрали здраво.

 

Слабо, слабо - Оцко е изчерпан тотално.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин обаче стабилно затъва и е бледа сянка на себе си отпреди 2-3 години. Това парче просто е една идея по-търпимо от предното.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яка е и видеото е доста добре направено! И Камелия, и този - евала, стараят се.

Малко Деспасито са се опитали да направят като атмосфера.

Очаквах Оцко да бодне с песен след участието на Галчо в песента на Кристиана, но можеше още.

 

Ще е хит де.

Лорена защо все не си прави близки табани - и в нейните клипове, и тук, много малко кадри в лице (без очила и т.н.)

Link to comment
Сподели в други сайтове

До болка познат ритъм. Най-слабото парче на Лорена и такова на Галин от Оцко. Честно казано не ми хареса! Клипът е някакъв приятен, летен, но и той нещо не ми допадна. Харесвам и двамата, обаче този път..... нещо не ми допадат като дует или самата песен не е тяхната.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно как така от Пайнер са разрешили в техния канал да се качи клип, на плочката на който пише Hit Mix Music?!?Дано най-накрая са разбрали, че деленето на музикални компании е пълна глупост!

Песента иначе не е нищо особено - очаквах, че Оцко ще се постарае, като прави песен на Галин, която би трябвало да подбутне и Лорена, ама...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо впечатляващо, Лорена все още не е изкарала по-силна песен от "Все ми е тая", която и до ден днешен не ми е омръзнала. Галин има спешна нужда от нещо различно ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно как така от Пайнер са разрешили в техния канал да се качи клип, на плочката на който пише Hit Mix Music?!?Дано най-накрая са разбрали, че деленето на музикални компании е пълна глупост!

Песента иначе не е нищо особено - очаквах, че Оцко ще се постарае, като прави песен на Галин, която би трябвало да подбутне и Лорена, ама...

 

 

Така надувки като Жалин се легитимират като значимо име. Прави каквото иска. Пайнер могат само да се съгласят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обработката на гласът на Галина е толкова зле,че дори Лорена звучи добре,а това не е обичайно ....

Песента не е нищо особено,Оцко наистина е изцеден докрай.Единственото яко е това бон-апети ама не мисля,че ще е голям хит тази песен.

Галин наистина много зацикли с Фикрет.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В припева има нещо много зарибяващо.. инче доста прилича на кантото на "Колко много" - с Кристияна....

Точно се чудех на коя ми прилича. Явно затова ми харесва, но Галин е пълен оцет от известно време насам, може би от "Парата"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както вече повечето констатирахте Гальо е тотално изчерпан. Това звучене е до болка познато и изтъркано, а самият той има поне 10 песни в същата стилистика. В клипът обаче има доста сполучливи моменти. Обаче ми бие прекалено много на Maluma, особено накрая сцените под душа са си 1:1 с тези от "Felices Los 4". Не мога да разбера как може самият Галин да си харесва гласът, обработен до такава степен. Това за мен не е песен, в нея няма нищо музикантско. Изглежда, че на Галинчо му се ослади славата, видя, че без да си дава много зор, с еднообразни бозици фенките го боготворят и му пълнят участията. За сажаление, мисля, че ако не смени скоро звученете, балонът ще се пукне и ще трябва да си ходи у Добрич. Заради подобни меркантилни създания, които не правят музика, чалгата е на това ниво..

 

Лорена не смятам да я коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност индийските или каквито са там вокали не са ми познати само на мен, това сто процента е кавър, някой може ли да се сети кой е оригинала? Още в началото като чух първата нота на тия вокали знаех мелодията, странно...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Убиха всички, брутална песен и видео. Като визия пръскат, особено Галин... Песента не е нещо нечувано, но Галин стана хитов с Оцко и много се кефя, че пак работят. Сигурен хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата песен на Галин от Фараона насам. И най-после чалга звучене! Със сигурност ще е стабилен хит, за разлика от предната му тъпня. Наистина прилича на "Колко много" донякъде, но това е една от най-яките Оцкови песни за Галин, така че нямам против. Малко в повечко плюете тоя път ми се струва - да не е станало модерно да се плюе по Галин и Фики пък сега? :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вече тотално Оцко се изтърка с тези песньовки, както и Галин има десет песни с един и същ ритъм, а Лорена къде се набута при него...да беше пуснала самостоятелна.. :mf_surrender:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност индийските или каквито са там вокали не са ми познати само на мен, това сто процента е кавър, някой може ли да се сети кой е оригинала? Още в началото като чух първата нота на тия вокали знаех мелодията, странно...

:1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...