Jump to content


Дениса


Препоръчани коментари

denisa-10.jpg

 

Eмилия-Дениса Радуку е родена на 13 декември 1989 години и за огромно съжаление завърши земния си път на 23 юли 2017 година, след кратка, но тежка борба с рака.

 

Дениса е една от най-големите звезди на манеле музиката. Дете чудо, започва кариерата си на 14 години, има дуети с всички звезди на жанра. Албумите й са над 30, песните над 500.

 

В репертоара й има няколко кавъра на български песни, като най-голям успех постига версията й на Милионерче

 

Един от последните й хитове:

 

Поклон пред паметта й!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почина румънската певица Denica Raducu..в момента дават нейно погребение по румънската..в шок съм, а e само на 31..

 

На 27 е. Има тема в Румъния, но никой не я отразява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последната песен на изпълнителката...съболезнования..хубави песни има момичето, аз и преди съм я слушал, но днес като видях по тв-то, че излъчват погребението й...изтръпнах направо..и до колкото разбрах нещо здравословни причини понеже на легло е от 31 Май, а е починала на 23 Юли (Неделя) и много слаба, като скелет ...но каква е болестта не знам.. :( румънските медии не спират да говорят за нея...а е само на 31 години младо момиче..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рак на черния дроб пишеше по сайтовете, накрая е била 23 кг...

 

От манелето тя ми е любимката, много лъчезарна и усмихната. Сега ще почнат с версиите за магиите, щото румънците много обичат за магии да говорят, ама постоянно гадости й се случваха.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рак на черния дроб пишеше по сайтовете, накрая е била 23 кг...

 

От манелето тя ми е любимката, много лъчезарна и усмихната. Сега ще почнат с версиите за магиите, щото румънците много обичат за магии да говорят, ама постоянно гадости й се случваха.

 

 

Благодаря за информацията..исках да разбера причината, но ми се вижда, че от месец Май става с нея нещо..понеже повечето и пишат, че си прави ПИАР.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига беее. :( И аз само нея харесвах от всичките румънци. Още като я чух преди 12-13 години сигурно. Как може, ужас.... милата, сигурно е страдала. А толкова усмихната и лъчезарна.

Това ми е любимата ми нейна песен. Не е за вярване, да почива в мир.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз с ето тази песен я забелязах..още не мога да повярвам, че напусна този свят..а е млада.. :( аз преди това си мислих, че е катастрофирала, но накрая разбрах, че е починала от рак...и от 31 Май е в болницата....накрая била много слаба..но по коментарите, които чета, че тя едва ли не си правила пиар...така пишат хората, че се криела от Май месец и нищо не се знаело за нея...много гадно е така да говорят, а пък и много хора са дошли на погребението..вчера излъчваха погребението и по румънската и останах в шок.. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много малко от колегите й са били на погребението, 3-4 само. Вуйчо й, който й е откривател, също е бил, въпреки че има конфликт с майка й.

 

Много грозно, с всички е работила, а дори и сега не я уважиха. Дори не всички написаха нещо във ФБ по повода, повечето си пускат всеки час снимки от плажове и забави. Единствено Клаудия и Ирина ми се сториха наистина искрени. Но какво да се очаква, циганска история.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...