Jump to content

Pop, Dance, Disco, R&B, Rap & Hip-Hop скандали


Препоръчани коментари

Днешният ден и дата е велик в историята на музиката. На днешния ден 11 май 1999 година, Рики Мартин пуска първият си албум на английски език, който влиза директно на номер 1 в Билборд 200. Никой латино изпълнител досега не е успял да го направи. От него излиза големият хит и до ден днешен Livin'la vida loca. Албумът продава 15 милиона копия и е най-продаваният албум на Рики и е третия най-продаван албум в САЩ след на Бекстрийт Боус "Millenium" и на Бритни "Baby One More Time". От него "Livin'la vida loca става номер 1 в Hot 100 на Билборд и първи номер 1 за Рики в Hot 100 на Билборд.

Front.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

P!nk ги уби с новия албум. Не знам къде и дали сте го коментирали, но е пуснала страхотни парчета. Личи си, че има душа в тях.

Удивидителна е тази жена. От 2000-та насам е от артистите, които имат най-голям прогрес и устойчивост в кариерен план.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зейн е започнал да следва отново Джиджи Хадид в инстаграм след втората им раздяла, а тя никога не е спирала да следва Зейн в Инстаграм. Дали са се събрали за трети път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно време от латино изпълнителите главно Рики от латино изпълнителите участваше в такива предавания, сега вече започнаха повече латино изпълнители да канят. Малума кога е бил при Джими, никога или пък Фонси, а снощи Малума е бил гост:

https://www.youtube.com/watch?v=-_SoWYi_fVA

https://www.youtube.com/watch?v=IALlKvwhlkQ

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много са добри:

Докато чакаме новата песен след 2 часа :P

2 часа ни делят само от новата песен на Малума с Рики Мартин- No Se Me Quita. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дотука новият албум на Малума изобщо не става, а съм вече на шеста песен. То само с регетон не става. Дори и песента му с Рики е слаба. Как може Рики да се излага с такава песен с Малума. Венте Пака е къде къде. Малума има много хлаб да яде още. Пълно разочарование от новия албум на Малума. Дано поне направи хубав концерт. Чакаме новият албум на Рики Мартин, този на Малума не става-едно и също ог първата до последната песен е албума-като някакъв микс все едно-нищо различно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко много е дал Малума на Рики да пее в песента му за разлика от Рики във Венте Пака, кой е дал на Малума съвсем малко да пее :D

Да я пишем песен на Рики, че е, а не на Малума. Песента започва и завършва с Рики. :P

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук съм отново мислейки за теб, не знам защо ми липсваш, ако сме двама непознати

Вкусът на устните ти е все още в устата ми

За това, което усещам няма ваксина и не мога да те забравя и красотата ти не ми помага

Злоупотребяваш, използваш ме, знаеш го, но ми харесва пее Рики. :P

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , -A. каза:

@SG, какво мислиш за това ? Над 6 милиона за един ден.

 

Легендата си е легенда.

Ти коментирай поста на Селена, че щяла да се омъжва за Бил Мъри. Скандална! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, SG каза:

Легендата си е легенда.

Ти коментирай поста на Селена, че щяла да се омъжва за Бил Мъри. Скандална! :D

Трябваше сега да пусне албума и да избухне. Песента на 10:40 е нова - звучи брутално.

Е тя го каза на шега. Иначе много позитивни коментари за филма. Аз мисля да го гледам на кино. Филма на Уди Алън също ще види бял свят септ. месец. Определено тази година е доста по-активна.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, -A. каза:

Трябваше сега да пусне албума и да избухне. Песента на 10:40 е нова - звучи брутално.

Е тя го каза на шега. Иначе много позитивни коментари за филма. Аз мисля да го гледам на кино. Филма на Уди Алън също ще види бял свят септ. месец. Определено тази година е доста по-активна.

Искам Селин да скандализира с хит от ранга на старите й. Новата Шер.

Личи си, че е на шега, но на мен вече ми пращат линкове за статии за това. Хората са шокирани.😂

Тъкмо тези дни си говорих за нея с една нейна привърженичка, която ми каза, че скоро щяла да издава албум. Аз й казах, че този албум го издава от 2-3 години хах.:1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да кажа, че интереса ми към Катя постепенно се надига отново. :D Откакто взе да се носи разхубавена само още повече се подчертава неразбраната от масата и на моменти дори от мен идея на Witness. Само да не прецака пак нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...