Jump to content



Online: Глория - На по-добрите стрелци


Препоръчани коментари

Освен, че изглежда прекрасно във видеото друго положително не може да се каже.

Мисля, че има нужда да си направи пауза откъм продукция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

КОГАТО СИ 44 ГОДИНИ И НЕ СЕ НАЛАГА РЕЖИСЬОРИ ДА ТЕ ДЪРПАТ, СТЕСНЯВАТ И ДА МАЖАТ ПЕЙЗАЖА!

 

Песента не ми хареса грам, за разлика от "Не лъжи на колене" и "Обичай ме такава" - последните ѝ. Слушано е това, не че и предните не са, но аман от тези тромпети.

Защо си мисли, че тромпетът ще направи песента ударна? Съгласен съм, че и като музика, и като текст дори е в пъти по-добра от бозите, които се харесват масово. Слабо, скучно, излишна песен. Може би трябва 2 години да спре да издава каквто и да е и да избухне с албум после.

Ако напишеш, че искаш песен с гайда, кларинет, акордеон, цигулки, флейта, кавал, гъдулка или нещо друго неупотребявано скоро, е възможно да последва коментар от рода на "1000%20(29).gif1000%20(29).gif1000%20(29).gif" от страна на някои ултраси и да те заклеймят като "нямащ угодия". Прав си за всичко. Да, песента е готина - зарибяващ ритъм, класи е над бозите на вървежниците - дано другите не си мислят, че любимките им правят изкуство, но и Глория може да развие много повече една песен. Да, няма ги дългите разпявания този път, естрадното канто. Даже като ритъм е по-бърза и от Циганите. И все пак мисля, че може да прави още по-хитови неща. В случая текстът, ако беше социално насочен примерно, щеше да обхване по-широка аудитория - или да имаше по-запеваеми фрази. Дори заглавието е нетипично. Та така. Абе, истината е, че онези хитове - "Феникс", "Любовен дъжд", "Не остарявай, мамо" и т.н., се родиха във време, когато хората имаха други ценности и вълнения, композиторите бяха повече, по-качествени и не бяха изчерпани, а певците имаха свободата да експериментират и в същото време се знаеше кой стил на кого е - без да се унифицират заради някаква си мода. На Глория й трябва муза и всичко ще е на 6. :)

 

Обаче наблюдавам една известна доза агресия в тая тема. Някои хора няма да е лошо да охладите страстите. В темите за Глория нещо си изразходвате хейта ли, що ли...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че текстът е голям проблем. Не виждам кой би се олицетворил в тези думи. Ако има нещо, заради което песните на Джена преди години станаха хитове, то е именно точните фрази, които тя използваше. Всеки беше преживял нещо такова. При Глория се търкалят думи - нещо, което в предишни интервюта тя тотално отричаше, а в крайна сметка стигна точно дотам...
Link to comment
Сподели в други сайтове

За жалост не ме грабва. Опит за "Изсвирете нещо ударно" може би, но неуспешно. Все пак е слушаема, но текстът отново е един никакъв. За визията е ясно, че е яка, но клипът вече сме го гледали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо мрънкате за клипа, при положение, че тя отдавна спря да се опитва да изпъкне в тази област. Нали при Емилия Стоянова недоволстваше, че от Планета не им предоставят лайв студия, в които да представят новите песни. След като няма лайв студио се възползва от мазето им. Според мен вече прави клипове, колкото да се завърти песента по телевизията, а не да прави революции. В което няма нищо лошо.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Повръща ми се вече от продукцията на Глория, дори на Хит Мюзик треторазрядниците предлагат по-интересни неща. Язък ѝ за старите песни, като се излага вече години наред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо мрънкате за клипа, при положение, че тя отдавна спря да се опитва да изпъкне в тази област. Нали при Емилия Стоянова недоволстваше, че от Планета не им предоставят лайв студия, в които да представят новите песни. След като няма лайв студио се възползва от мазето им. Според мен вече прави клипове, колкото да се завърти песента по телевизията, а не да прави революции. В което няма нищо лошо.

Стига оправдания. От клип в мазе до клип в мазе може да има коренна разлика. Всичко е до идеята. Където и да снима, ако идеята е скапана, такъв ще е и клипът. Преди години не й пречеше да се доказва и на този фронт. Не опира и до пари, а и тя има такива. Сравни последните й клипове с тези на "До последната сълза", "Вярвам в любовта", "Можеш ли да ме обичаш", "Двойна игра".

В жанра, не само при Глория, има криза на идеи. Повсеместно е - режисьори, текстописци, всички живо е зациклило.

Един добър клип не е само филтри или високият бюджет... То е и до ракурси, монтаж, осветление, сюжет. Знаем, че Глория е красива, умее да позира, ама това не бива да е самодостатъчно, за да напълниш екрана. Пак казвам - явно й трябва муза за нещо по-различно. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се влюбих в музиката, точно такава, кавато я обичам и с каквато съм закърмен - мазна, северняшка чалгия... :Vishenka_05: :happyppl: Текстът е добър, но бледнее пред прекрасната музика, трявбаше по-запомящи се фрази да използва, но това е Глория все пак - класата трябва да си личи от километри. Клипът нищо особено - Глория стил.

Получи й се!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много гаден текст. При Глория вече не са банални и изтъркани, направо са гадни. Стига вече "твойте устни", "твойте очи", "твойте ласки", "твоя допир", "твойте лъжи". Ебаси задръстената история, няма ли други думи и словосъчетания в така богатия ни български език. В сравнение с тази болезнено инфантилна тематика вече и "Три кила банани" звучи като шедьовър. Поне идеята там е оригинална и уникална. :mf_surrender:

Аранжиментът е готин, разчупено темпо. Но все същото провлачено пеене (на "ударна" песен), все същите тъпотии в текста. Минус.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 3-4 пъти replay, песента е лудница...зарибява много. Текста пасва страхотно. Песента е яко за купони. Съмнявам се, обаче, Пайнер да удари едно рамо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е интересен, но като цяло песента си е типично Глориева и скучна. Циганите е светлинни години от това. Все пак се радвам, че не е поредния денс. Не вярвам да предизвика интерес с тази песен.
image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига оправдания. От клип в мазе до клип в мазе може да има коренна разлика. Всичко е до идеята. Където и да снима, ако идеята е скапана, такъв ще е и клипът. Преди години не й пречеше да се доказва и на този фронт. Не опира и до пари, а и тя има такива. Сравни последните й клипове с тези на "До последната сълза", "Вярвам в любовта", "Можеш ли да ме обичаш", "Двойна игра".

В жанра, не само при Глория, има криза на идеи. Повсеместно е - режисьори, текстописци, всички живо е зациклило.

Един добър клип не е само филтри или високият бюджет... То е и до ракурси, монтаж, осветление, сюжет. Знаем, че Глория е красива, умее да позира, ама това не бива да е самодостатъчно, за да напълниш екрана. Пак казвам - явно й трябва муза за нещо по-различно. :)

Не са оправдания, а приемане на ситуацията. Не знам защо толкова се палите. Все пак е преди всичко певица, а не режисьор. Тези, които се водят професионални режисьори отдавна се изчерпаха откъм идеи.

849bfacb1ce05353.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът не е в екипа, а в самата Глория. Тя иска да пее банализми и да прави муцки по имиджови клипове. Според мен дори на Люси и Мариета им е писнало, ама там се работи на конвейер, парата да върви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На припева за един момент си помислих, че пее Лепа Брена. Ама сигурно само така ми се е сторило. Това, ако беше на Кама, щеше да има 100 страници хейт.... 24/7

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мене ли тази песен като мелодия, като отсвир на моменти ми напомня "Хайде на купона" на Емилия ( само че с тромпети в случая) ?

 

Текстът наистина е смотан, ама то тя Глория май отдавна не й пука дали пее нещо, което да е близко до хората и да са го преживели. Тя си пее личните истории в отговор на някой, дето явно и тоя път се е изложил и я е разочаровал, и не е смогнал да покрие кралските й претенции. Преди време в едно интервю беше казала, че най-често си падала по мъже от зодия Стрелец и каза "стрелците много ме привличат, все на тях попадам", та....явно някой "стрелец" е отишъл в небитието и сега му се посвещава песен, щом текстът е "МОЙ и на Мариета Ангелова" ;)

 

Външен вид и муцки няма да коментирам, то е ясно какво е положението там. Клип - нормален като за имиджов. Като цяло - нищо впечатляващо. "Изсвирете нещо ударно" наистина е повече от това, а последната песен, която ми харесва на Глория и бързо ми се наби в съзнанието, и си я запях, беше "Не лъжи на колене". Тази сега ще мине и замине. Очаквах някаква провокация като "Намери си майстора", а то накрая даже и кадрите във ваната бяха супер малко. Нищо, дано някой ден случи на хит, това да го отписва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На припева за един момент си помислих, че пее Лепа Брена. Ама сигурно само така ми се е сторило. Това, ако беше на Кама, щеше да има 100 страници хейт.... 24/7

 

И на Кама редът ще дойде... че с Гъмзата в пакет, даже ще е нещо подобно.

 

Хубаво е, че не е денсче, но при Гло и тая музика е пята.

 

Освен това "стрелци" е от думите, които не звучат добре за изпяване. Текстът не е крайно лош, но не грабва.

Не виждам това да стане хит или да се наложи като Ненаситна... или Изсвирете...

 

Дори не съм сигурен, че бих си я пуснал ей така за втори път.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме грабва тази песен, колкото и да ми се иска. Музиката и е зарибяваща, но нещо и липсва. И все пак браво, че е решила да заложи на нещо бързо за лятото, но мисля че може много повече.

Не знам какво трябва да се случи за да направи поне една песен с различни автори, застоят е пагубно нещо за хората на изкуството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме грабва тази песен, колкото и да ми се иска. Музиката и е зарибяваща, но нещо и липсва. И все пак браво, че е решила да заложи на нещо бързо за лятото, но мисля че може много повече.

Не знам какво трябва да се случи за да направи поне една песен с различни автори, застоят е пагубно нещо за хората на изкуството.

Aaa как така, при тях е рай. Глория подава фразички, Мариета разпъва стария локум, останал от пиковите времена с Ивана, взима парички. След това Калин идва да пие едно кафе на двора, влиза в студиото за 10 минути, за да развие някоя стара мелодийка, събрала прах в кьошето. И хоп - имаме нова "ударна" песен. :mf_surrender: Тези хора са тотално изхабени, всички до един. Те дъвчат едно и също, Глория явно не я слуша главата вече да пуска подобни неща. Безизходица - творческа, музикална... всякаква.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...