Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не само, а и защото има по-свежи от чалгарките на Митко, хиляда пъти ги казахме.

 

п.с. Ето ти един от най-гледаните чалга ретро миксове, просто гърми от смислени текстове:

Ти пък! Това са "иронизиращи текстове", а не простотии. :1000 (29):

Някои хора не могат да разберат, че трябва да се живее в настоящето, а не да се тъгува за миналото. В момента всичко е на толкова високо ниво в поп фолка, каквото беше в попа преди години, когато по-малко хора го слушаха. Много качествени неща излизат в поп фолка, но хора, които са свикнали от години да слушат само ретро хитове и то от онези "иронизиращите" , няма как да го оценят.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Може ли предстоящите участия на Галена?? Не само дискотеките, а всичко.. мерси :))

Тя качва в страницата си само за предстоящата седмица. Ако те интересуват конкретни дати за участия, пиши й на лично в инстаграм.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми те са стари за тази публика - на 12-годишните майките им са около възрастта на всички певици.

 

Колко са изобщо певиците под 30 години? А едно време средната възраст на певиците беше 18-19 години, сега сигурно е 33-34.

Под 30 май са само Теди, Ани Хоанг, Янева все още, Пресила, Крисия, някоя и друга от Ара... Новите при Оцко.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Видях одеве 1 плакат в Банско, но не успях да видя кога е, а в страницата и не виждам никакво инфо??? Или е отминало. Беше на Галена и Драгана?

Галена и Стан - 1 септември

Драгана е на другия ден

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, сгрешили са годината обаче и не са се поправили.

Да бяха качили поне и другите песни от втория албум. Преди концерта в НДК 2009 ги бяха завъртели с добро качество Планета. Имам предвид "За добро или зло", "Оставете ме на мира" и т.н. Не знам тогава метеорит ли ги удари или какво, но беше похвално. И дотам спряха.

 

Почти съм убеден, че Глория не се харесва в останалите клипове от този албум и за това не са ги обработили и качили.

Искам да се разрови във фонда на БНТ и да ѝ предоставят всички участия и интервюта в техни предавания, както и на Нова тв и от Фолкмаратон и да си ги качи в канала.

Супер стерилен е тоя нейния канал, сакън да не качи нещо в 480p. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ходиш в Банско?

На 31 е в Благоевград - Night Club The Face

Аз съм там, но само за 3 вечери. Видях вече плаката, явно за празник на града. Жалко, че ще ми се размине

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък! Това са "иронизиращи текстове", а не простотии. :1000 (29):

Някои хора не могат да разберат, че трябва да се живее в настоящето, а не да се тъгува за миналото. В момента всичко е на толкова високо ниво в поп фолка, каквото беше в попа преди години, когато по-малко хора го слушаха. Много качествени неща излизат в поп фолка, но хора, които са свикнали от години да слушат само ретро хитове и то от онези "иронизиращите" , няма как да го оценят.

:1000 (29): И кое е качественото? Фараони, пантери, аматьорки и генерали? Махни текста. Къде е музиката? То няма мелодия, аранжимент, инструментариум. Всичко е супер електронно и всяка песен си прилича с друга. Вокали, цинизми, крещене, какафонии. Какво сте се хванали за ретро простотиите? Съотношението между простотиите тогава спрямо мелодичната чалга е в полза на вторите. Неслучайно хората се дерат най-много на ретрото. В новите парчета няма емоция, душа. Няма идея. Дори простотиите на Петра бяха социални и уникално осмиващи. А за сериозните песни да не говорим... Половината от които се родиха от фестивали като Тракия фолк. Композитори и текстописци като Надежда Захариева, Митко Митев, Атанас Капралов, Ленко, Лобошки, Димитър Петров, Стефан Статев, Свобода Даскалова, Стефка Ангелова... да ги сравните с днешните няма как. Но нормално да обожествявате новото, като не сте имали по-висока база за сравнение.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък! Това са "иронизиращи текстове", а не простотии. :1000 (29):

Някои хора не могат да разберат, че трябва да се живее в настоящето, а не да се тъгува за миналото. В момента всичко е на толкова високо ниво в поп фолка, каквото беше в попа преди години, когато по-малко хора го слушаха. Много качествени неща излизат в поп фолка, но хора, които са свикнали от години да слушат само ретро хитове и то от онези "иронизиращите" , няма как да го оценят.

 

Мдам, на толкова високо ниво е всичко, че няма ни награди, ни турне, ни нови звезди. Но пък нивото е високо, алелуя! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мдам, на толкова високо ниво е всичко, че няма ни награди, ни турне, ни нови звезди. Но пък нивото е високо, алелуя! :1000 (29):

Варна беше фрашкана от желаещи на последния концерт да чуят на живо всички актуални хитове с милиони гледания. В последните години и НДК и Арена едва успяха да поберат желаещите. Въобще, страхотни шлагери се раждат. Оцко и Пашев се инспирираха от индонезийския фолклор да създадат тези шедьоври. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено, сгрешили са годината обаче и не са се поправили.

Да бяха качили поне и другите песни от втория албум. Преди концерта в НДК 2009 ги бяха завъртели с добро качество Планета. Имам предвид "За добро или зло", "Оставете ме на мира" и т.н. Не знам тогава метеорит ли ги удари или какво, но беше похвално. И дотам спряха.

"Приятелко, ти моя, най- добра" беше единствения клип, който и преди 2009 са давали по Планета, макар почти никога. А през 2009- та пуснаха на няколко пъти "За добро или зло", а "Оставете ме на мира" бяха сложили в блок с хитове на Глория част 3 :D , доколкото си спомням :1000 (29): . "За добро или зло" и "Очи в очи" на Сашка Васева ги даваха един след друг, по едно и също време се появиха и двата клипа в ефир, както и "Левовете в марки" даваха в дните с бързи ретро песни. Според мен Сашка си беше платила за ротация на ретро хитовете и са ги изкарали от архива /даваха и един микс на Сашка в останалото време/, та покрай нея са качили и два на Глория. :D :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна по времето, когато правеше уникално добри песни.

 

Гледах тия дни някакви снимки на Андреа, папарашките тия...

И каква тулумба е тая, и в лице е толкова надуто... тази жена почвам да си мисля, че или има здравословни проблеми или здравата се е ояла....

 

Лицето и буквално е като разпънато.

 

Тя и по интервюта вече не ходи, в сигнал не отиде също.

По снимките е мега обработена и стеснявана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледах тия дни някакви снимки на Андреа, папарашките тия...

И каква тулумба е тая, и в лице е толкова надуто... тази жена почвам да си мисля, че или има здравословни проблеми или здравата се е ояла....

 

Лицето и буквално е като разпънато.

 

Тя и по интервюта вече не ходи, в сигнал не отиде също.

По снимките е мега обработена и стеснявана.

 

На мен ми казаха, че силикона й дал фира и й направил някаква алергична реакция, от която се подувала в лицето. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна по времето, когато правеше уникално добри песни.

 

Гледах тия дни някакви снимки на Андреа, папарашките тия...

И каква тулумба е тая, и в лице е толкова надуто... тази жена почвам да си мисля, че или има здравословни проблеми или здравата се е ояла....

 

Лицето и буквално е като разпънато.

 

Тя и по интервюта вече не ходи, в сигнал не отиде също.

По снимките е мега обработена и стеснявана.

Андреа провежда от доста време хормонална терапия и затова е качила килограми.. Жената не може да се възприеме такава и се обработва. Не е хубаво така да се подигравате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво ниво се вдига, вие чувате ли се? :mf_surrender: На Преслава нивото ли е вдигнато, на Анелия ли, на Глория ли, на коя? Преди какви текстове имаше, сега само "парцали" и "духай". Голямо ниво направо! :mf_surrender:

Като визия е по-високо. Не са толкова кичозни. Без Анелия. Тя беше изключение в началото, а после се превърна в едно голямо клише.

 

В музикално отношение нещата са плачевни сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Навремето текстовете бяха забавни и иронични, макар и просташки на моменти. Но имаха и социална насоченост. В момента са пошли и вулгарни, написани без каквото и да е чувство за хумор. Затова и малките кифли, които ги слушат се вживяват така в тях, приемат всичко насериозно и драматизират.

Точно така. Дори и най-просташките текстове навремето имаха двоен смисъл и изразяваха простотията заобиколно и с хумор. Вложен е смисъл, какъвто и да е.

 

Днес имаме простословието на Мавродиева :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...