Jump to content



Online: Устата ft. Деси Слава, Анелия и Преслава - Leila Pala Tute


Препоръчани коментари

Какво сте се хванали за рекламите. В колко нови гръцки клипове виждам има реклама на спонсорите и в новия клип на Eлена Папаризу- Haide и къде ли още не.

Ами песента си е хубава и много свежа.

 

Все сте недоволни. Много по-хубава е от еднаквите тъпи песни, които излизаха и излизат много напоследък.

 

 

Зайке, един път да мислиш трезво, явно това, че се качваме от една и съща спирка е оказало влияние. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е доста свежа, откроява се. Устата понякога има добри идеи, хубаво се е сетил да реализира подобен сингъл и да покани три големи звезди за компания. Клипчето също е добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче. Само ДесиСлава звучи адекватно в подобна партия, защото умее да изпълнява ФЛАМЕНКО и владее тънкостите на този стил още от 2006. Анелия и Преслава са го докарали като поредните мангалски вокали в песен на Оцко. Гнусни чалгаджийки... :rolleyes:

 

Устата не случайно е решил да изписват Деса преди Ана и Преса :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотно парче. Само ДесиСлава звучи адекватно в подобна партия, защото умее да изпълнява ФЛАМЕНКО и владее тънкостите на този стил още от 2006. Анелия и Преслава са го докарали като поредните мангалски вокали в песен на Оцко. Гнусни чалгаджийки... :rolleyes:

 

Устата не случайно е решил да изписват Деса преди Ана и Преса :whistling:

 

Поред на появяването си са. Най-голямата звезда е оставена за накрая. :1000 (29):

Между другото и на мен ми харесва най-много изпълнението на Десислава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поред на появяването си са. Най-голямата звезда е оставена за накрая. :1000 (29):

Между другото и на мен ми харесва най-много изпълнението на Десислава.

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ако не знаехме, че най добрата за Устата в БГ е Деса, щях да се вържа на това, че най голямата звезда е оставена за накрая, но в случая проекта е на Устата и очевидно ДесиСлава е умишлено пред другите две. Не, че всъщност има значение. Казах го по рано, подразнен от фанатичните Пресови в тубата... Дай като тяхната няма хит, да и припишат всички заслуги в хитачката на Устата. Тя своите песни не може да направи хит, а камо ли да подбутне колегите... Най много да ги срине...

Дам, Деса си изпява много просто партията без натруфени импровизации и завършва страхотно фразите с характерните за испанското фламенко извивки. Дори нямаше да разбера, че пее на цигански ако не бях прочел. Толкова латино го е докарала. Нещо, което другите две не правят и всеки музикант би го усетил. Анелия мучи като дърт козел в ориента. Преса малко по добре го докарва но пак е далеч от фламенкото. :1000 (10):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, че е Преслава да направи цялата песен.

Анелия и Десислава звучат като.минали през обработката на Оцко, а Анелия на места звучи като Галена дори.

Събра ги Устата и показа коя е най-пеещата от трите, а именно - Пете Колева!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 5 years later...

Песента често я пускат още по радиото на народа - Веселина, в тази връзка може да се твърди, че е евъргрийн на чалгата. За мен е шедьовър, а мразя цигани и всичко свързано с тях и слушам и класическа музика, освен това в чужбина бях звезда, считайте! Мен ме кефи, особено частта на Преслава, след това тази на Деси, много обработено ми звучи и накрая виенето на Анелия. Пиша в тази стара тема за да питам защо тях трите ги няма в клипа?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, mihael каза:

Песента често я пускат още по радиото на народа - Веселина, в тази връзка може да се твърди, че е евъргрийн на чалгата. За мен е шедьовър, а мразя цигани и всичко свързано с тях и слушам и класическа музика, освен това в чужбина бях звезда, считайте! Мен ме кефи, особено частта на Преслава, след това тази на Деси, много обработено ми звучи и накрая виенето на Анелия. Пиша в тази стара тема за да питам защо тях трите ги няма в клипа?

Това дори не помнех, че е излязло :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...