Jump to content

Online: Устата ft. Деси Слава, Анелия и Преслава - Leila Pala Tute


Препоръчани коментари

Преси пак за финал са я оставили, черешката на тортата.. жесток глас!

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя клип е реклама на сладоледите Магнум по-скоро. Песента не е лоша.

 

Тия перат яко пари явно! Не знам коя песен за лятото поред му спонсорират, може би шефът на сладоледите му е брат или тъст. Песента е мега тъпа, а последователното включване на трите грации щеше да бъде логично да завърши с едновременно изпълнение и на трите. Щеше да е избухвация.

Много са им обработили "гласищата"...

 

Защо някои хора просто не се откажат, докато имат още малко достойнство.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много яка песен, ама припевът на цигански ли е?? :mf_surrender:

Може би, защото музиката е цигански фолклор...

Сякаш има интересни моменти в песента, но не ме грабва кой знае колко...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия перат яко пари явно! Не знам коя песен за лятото поред му спонсорират, може би шефът на сладоледите му е брат или тъст.

Това е за пореден път, чак взе да става досадно. Да не говорим, че тия сладоледи станаха отвратителни от това натрапване в почти всеки негов летен клип. Голяма реклама, голямо нещо за боклуците им. Дано вземат да ги спрат. То да беше само рекламата, но точно това отблъсква. Който иска ще си купи, не е нужно Устата да ги рекламира постоянно. И в попа има подобни неща и още от едно време и в поп-фолка го има. Хубаво, но всичко да е с мярка, прекалено е. Чиста реклама, не бие на клип.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно пък на Нестле сладоледите, които са едни от най-продаваните ще спрат, защото в Рамания не харесвали Устата... Кво да направи човека, той от години им е рекламно лице и що да не се възползва да пусне една песен гратис, по националните телевизии със сигурност ще тръгне реклама с част от песента, което е добре дошло за него.. Не съм си и представяла, че ще защитавам някога точно Устата, ама прекалявате според мен. И песента дори не е толкова лоша, особено припева с това Лейла е доста приятен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава масово владее коментарите в уoutube. Трябва и само един тоталния хит като старите и отново е масовата любимка. :Vishenka_05:

 

Десислава звучи мега зле. :1000 (29):

 

Някой може ли да направи версия само с Преслава ? :1000 (24):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте се хванали за рекламите. В колко нови гръцки клипове виждам има реклама на спонсорите и в новия клип на Eлена Папаризу- Haide и къде ли още не.

Ами песента си е хубава и много свежа.

 

Все сте недоволни. Много по-хубава е от еднаквите тъпи песни, които излизаха и излизат много напоследък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...