Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емилия на нищо прилича с тая татуировка освен на циганка от махалата... много загрозява, супер евтинджос е.

 

Азис и Карелуша ще е интересно да се чуе. Много си забави песните тя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се водим по харесаните туитове от страна на Карлеуша песните ще са на плейбек, възможно е и вече да са заснети, не знам.

А мисля си че Азис е снимал кадри за дуета там където отговаря въпроси от феновете.

Може би Азо участва само с вокали, като Инсомниа :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Krimi rad e feat a помалко текст има ЈК :3fdb8960598fa63e:

Това няма значение. Песента е по идея и продуцирана от Карлеуша и тя кани гост-изпълнители. Както има композитори, които правят хубава музика и канят някого за вокали и го питаш feat. а всъщност той е единствения глас в песента. Но все пак песента се продуцира и издава от автора на музиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това няма значение. Песента е по идея и продуцирана от Карлеуша и тя кани гост-изпълнители. Както има композитори, които правят хубава музика и канят някого за вокали и го питаш feat. а всъщност той е единствения глас в песента. Но все пак песента се продуцира и издава от автора на музиката.

 

Прав си, обаче мисълта ми беше че не може да знаем каква част от песента пее Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Азо и Галка не и' удавят хита :helpsmilie:

Галена е страхливка и ще си забави проекта с надеждата фурора от песента на Азис да по намалее.

 

Азис трябиваше да ви припомни кой е лидера в чалгата

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ли Азис не присъства в световната класация за гледаемост в YouTube, трябва да е някъде между 200 и 300 място?

 

Чакам с нетърпение Емилия, както винаги имам големи очаквания от нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от феновете на Емилия не казваше ли оня ден, че няма да пуска песен за лятото? Дано е нещо силно, последните й 2 песни не ме кефят. Сега й е време за избухване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...