Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Още като чух, че ще има концерт на Галена и Преслава си знаех, че няма как да се случи. Гледам времето в Шумен на 10-ти ще е 30 градуса без облаци, те излизат с изявление, че заради лошо време спират концерта... :hahaha: Лошо е времето, да, ама за чалгата.

Пайнер: Ние сме първите, които отменят концерт заради топло време, грижа ни е и не искаме почитателите ни да получат удар.

 

P.S - Според мен причината е конфликт между моромуто и падащата звезда на поп-фолка. Не са могли да поделят закриването, Пепе най-вероятно е тропнала с крак, че няма да се унижава да пее втора... :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29):

 

Добре дошъл! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очакваме ли до дни и отмяната на концерта във Варна? :3fdb8960598fa63e:

100 процента , никой от моите познати няма желание да даде толкова пари за билет ..

Още в началото на юли ще има изявление , че заради лошо време го отменят :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден провал за Лайнер. Особено за Галош на родна земя. :3fdb8960598fa63e:

 

За Фики е родна земята. Галена е от Смядово. Това е най-масивната сграда там:

 

800px-Smyadovo_School_1.jpg

 

:3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шамара за жанра е много звучен.

 

Трябва всичко да се започне отначало - хората да имат интерес към изпълнителите, да се създаде някакъв техен имидж на човечни и близки до хората и да се създаде вълна модерни изпълнители, даже клонящи повече към попа.

 

Кой даде идеята за 25 лв. билет за чалга концерт в Шумен? Кой лунатик на "Иван Асен" реши, че петорна инфлация отпреди 10 години е подходящо? Кога ще има истинско турне на по 3-5 лв.?

 

А едно време чалгата беше близо до хората и чалгарките бяха тези, които безпогрешно знаеха как наистина живее народа.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахах "големите звезди".... нищо не струват, ама нищо, ако ще да имат и по 100 милиона гледания.

Дано във Варна има хора, все пак е по-голям град и стандарта на живот е по-висок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе хора, някой знае ли нещо за Анелия? Нали имаше продължение на Дай ми още, сега какъв е тоя гръцки дует пак? :mf_surrender: Двете песни заедно ли ще излизат? Тя е снимала на 2, 3 май някъде, не знам какво го бавят толкова тоя клип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пръв път чувам концерт да се отмени 5 дни по-рано заради "лоши прогнози за времето", да не говорим, че са съвсем прилични прогнозите за 10-ти в Шумен във всеки сайт. Тия си имат феновете за тотални малоумници. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концерт се отлага заради дъжд а не заради топло време. Ужас :mf_surrender:

Концертът се отлага заради липса на интерес, стига им се връзвайте като шарани на въдицата. Какъв дъжд - погледни в Синоптика, вероятността за валеж е само 11% - несериозно е. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът се отлага заради липса на интерес, стига им се връзвайте като шарани на въдицата. Какъв дъжд - погледни в Синоптика, вероятността за валеж е само 11% - несериозно е. :mf_surrender:

 

Коментара ми беше че обикновено концертите се отлагат заради дъжд а не заради топло време :D

Причината е билетите нормално, и при нас Драгана Миркович отказа концерта заради политическата ситуация, мхм. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер: Концерт ще има! Всички закупили билети да заповядат в стола на Шуменската детска градина "Кокиче" в 19:00. След концерта Галена ще се снима с всички, а Преслава ще раздреже торта, за да се почерпят феновете. Специално от общинския кмет ще бъдат предоставени и вентилатори за борба с лошите метереологични условия, а всеки фен ще получава и таблетка Диклак на входа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те хората не падат от Марс. Не може да предлагаш боклуци и да им искаш пари... ама ето дори Галена с качеството си не може да дръпне някакви хора да дадат пари за нея.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те хората не падат от Марс. Не може да предлагаш боклуци и да им искаш пари... ама ето дори Галена с качеството си не може да дръпне някакви хора да дадат пари за нея.

Какво качество, моля ти се? :mf_surrender: Пълна излагация.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво качество, моля ти се? :mf_surrender: Пълна излагация.

Е, държи да пуска различни неща, видеата са ѝ изпипани. Държи си ниво от последните 5-6 години, няма спор. Работи доста, има идеи.

Явно са станали много достъпни, не може да цедиш така един изпълнител, нормално да се изтърка и да писне на хората. по 4-5 участия на седмица.

Пайнер не е продуцентска къща, а фирма със служители, която гледа да поддържа някакъв определен годишен оборот, но с цената на какво....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Причината е билетите нормално, и при нас Драгана Миркович отказа концерта заради политическата ситуация, мхм. :3fdb8960598fa63e:

 

Сега и концерта във Варна ще бъде отменен заради терористичните атаки в Лондон 1000%20(29).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбирам от какъв зор тръгнаха да правят концерти на такива цени, след като от самото начало нямаше големи изгледи да напълнят дори и половин стадион с билети, по-скъпи от 5-10 лева. Жалко, че се резилят така, дано поне това във Варна някак си да се реализира- все пак от години не е имало толкова добър подбор за концерт на Планета, ще си струва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...