Jump to content



Online: Джулия ft. Анелия - За мене край си


Препоръчани коментари

  • Отговори 76
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Явно посветиха целият жанр на "бившите", тъй като последните години 90% от излизащите песни са за тях.

Голямо творческо безсилие е обвезло изпълнителите на тази музика. Жалко, че това минава за вървежно пред новото поколение фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зарибявка! Такива комерси рядко ми харесват, но тази песен е един път! Може би тази нахъсаност у Джулия ме грабва най-много, личи си ѝ че е готова да разбива с увереност в кариерата си. И партията на Анелия е супер.

От клипа очаквах повече, но и така е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се чудех какво всички я чакат тая Джулия и новата й песен. Е, сега разбрах! За мене е най-бруталната песен излизала от "И на всички като тебе" насам. Просто най-доброто парче до момента! Включването на Анелия яко ме кефи и видеото също. Определено това е моята песен за този месец! :baaasmiley:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер са се изгаврили с нея, точно тая снимка ли избраха за обложка? :mf_surrender:

 

Песента е яка, ще е хит, но можеше и повече.

 

Анелия започва лека полека да ми става противна и досадна. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

АНЕЛИЯ = ХИТ !!!!!!!

 

Брутална песен! А Анелия – обожавам я! :ba: :ba: :ba:

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме кефи - немузикална, накъсана + отвратително досадната Анелия. "За патрона" е по-музикална и запеваема. Клипът, не си личи, че е на Моллов, скучен и без идея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много шумяхте тук и накрая нищо. Ама така е когато много се говори. Избяга от себе си, преди някак имаше индивидуалност, а сега дори не се забелязва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много шумяхте тук и накрая нищо. Ама така е когато много се говори. Избяга от себе си, преди някак имаше индивидуалност, а сега дори не се забелязва.

Повече залагаше на стойностни песни , обвити не толкова в голота , докато днес я виждаме готова за разврат :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Да, да път ми направете...", часта на Анелия е яка ама пък напомня на "На Египет фараона". :D

 

Симпатична е девойката ама доста по-добри неща трябва да вади, за да се забележи.Успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...