Jump to content



Online: Емилия и DJ Цеци Лудата Глава - #Напусни


Препоръчани коментари

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Клипчето ми хареса, има интересни фрази, интересна музика, но не го виждам като голям хит :( Липсва зарибяващият, избухващият елемент на предните й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това "Напусни, напусни" как се набива в главата и то с изпяването на Емилия, и вокалите са интересни - може и да се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът доколкото гледах има яки филтри, но песента не ми харесва.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много нахъсано и готино пее, както винаги. На мен много ми хареса, но "Калифорния" си остава по-добрата. Напомня ми за "Забрави" на Гергана и Жоро Рапа, но тук вокалите и пеенето на Емилия правят песента брутална. Клипчето е хубаво и все пак далече от "Калифорния"..... но за завръщане на сцената е много добро! Браво!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Замълчи, не моли, не се мъчи, не лъжи на колене"... Много са ми сходни като ритъм в припева.

Иначе... на мен лично ми харесва. Интересна е, различна е. Не знам какво недоволствате.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката е десятка, наистина, но с текста са могли да се постараят повече, пак не е зле, но на места римите не са ok. Видеото е готино, можеше и без Цеци. Но заради нахъсаното изпяване, което е трепач и музиката има шанс за хит.

 

Edit: Бе заради това изпяване и как пее "напусни, напусни" така зарибява още втория път, та си има всички шансове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И видеото и песента ми харесват повече от Калифорния, и да текста можеше да е по-добре склопен с песента но този проблем не го забелязваме само в тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мога да кажа, че ми хареса песента. На първо слушане наистина има нещо което не е ок и по-точно текста звучи странно с тази музика. Можело е да се поработи още малко върху него, но пък припева е добре и изпяването на Емилия го прави доста зарибяващ.

 

Видеото е много хубаво, браво - семпло е, но и ефектно направено, супер е.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...