Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Някой от вас има ли ДСТВ? Има ли поздравителен блок, че съм на Булсатком?

Има, да. Даже сме се поздравявали.

Лукас, изтрих ти 100 коментара, стига си спамил и флудил!

image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Рени с песен от Николай Пашев.

 

RENI (OFFICIAL)

1 час ·

Днешният ден е много специален за мен, не само защото е Първа Пролет, но и защото снимаме видео към най-новия ми топ сингъл!

Измина почти година, откакто пуснах последната своя песен - време, в което търсех ИСТИНСКИ ХИТ и мисля че създадохме нещо уникално с Ники Пашев!

Днес ни очаква динамичен ден, в който ще сътворим лентата към новото парче!

Стискайте палци!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от вас има ли ДСТВ? Има ли поздравителен блок, че съм на Булсатком?

 

Обаче, като се загледах във видеото в лицето на Преслава има нещо променено....като направих сравнение преди и сега...или самият начин на грим..не знам, но нещо има барнато по лицето.

Има- 20 кг. надолу .. :dontgetit:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Мария се фокусира най-накрая върху кариерата и песните си, а не да мисли само за парцали и лиготии.

 

Очаквах с интерес твоя коментар. :3fdb8960598fa63e:

 

Не ти ли е мъчно, че Марче повече няма да мачка чаршафите със своя любим тюлен и, че това е провален брак номер 2? :1000 (29):

 

Междудругото аз по-голямо фокусиране от това да бълваш по 7 песни на година не мога да си представя. Тя си ги харесва. За всяка се надява да е голям хит... Явно просто си е променила вкуса за музика и нюха за хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой от вас има ли ДСТВ? Има ли поздравителен блок, че съм на Булсатком?

 

Обаче, като се загледах във видеото в лицето на Преслава има нещо променено....като направих сравнение преди и сега...или самият начин на грим..не знам, но нещо има барнато по лицето.

Сега е с други зъби.

Носът може би е пипан. Тук е много фрапантен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Anelia Music

11 мин. ·

 

Здравейте, приятели!

Днес цял ден чета новини, че е изтекъл "скандален" чат между мен и колежката ми Джена, в който обсъждаме евентуален дует между нас двете. Понеже винаги съм държала да бъда откровена с вас и не искам да таите напразни надежди, реших, че е редно да ви информирам, че този фейсбук профил, от който е писано от мое име, е фалшив. Харесвам Джена, но в последно време направих доста музикални колаборации, последната от които още не е излязла и предстои да ви изненадаме с нея. Така че на този етап работя върху самостоятелни проекти. Очаквайте интересни неща от мен

 

Задава се пореден дует. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Anelia Music

11 мин. ·

 

Здравейте, приятели!

Днес цял ден чета новини, че е изтекъл "скандален" чат между мен и колежката ми Джена, в който обсъждаме евентуален дует между нас двете. Понеже винаги съм държала да бъда откровена с вас и не искам да таите напразни надежди, реших, че е редно да ви информирам, че този фейсбук профил, от който е писано от мое име, е фалшив. Харесвам Джена, но в последно време направих доста музикални колаборации, последната от които още не е излязла и предстои да ви изненадаме с нея. Така че на този етап работя върху самостоятелни проекти. Очаквайте интересни неща от мен

 

Задава се пореден дует. :1000 (29):

Джулия фт Анелия би трябвало да е това, за което говори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах с интерес твоя коментар. :3fdb8960598fa63e:

 

Не ти ли е мъчно, че Марче повече няма да мачка чаршафите със своя любим тюлен и, че това е провален брак номер 2? :1000 (29):

 

Междудругото аз по-голямо фокусиране от това да бълваш по 7 песни на година не мога да си представя. Тя си ги харесва. За всяка се надява да е голям хит... Явно просто си е променила вкуса за музика и нюха за хитове.

 

Според мен Мария наистина го обича или обичаше, не знам. Винаги е говорила за него с любов и привързаност, никога не се е срамувала. Просто си личеше, че е щастлива с този човек, за разлика примерно от Цветелина Янева. Разбира се, че и финансовия фактор има значение, но категорично смятам, че не е била с него само заради това. Не ми е приятно, че не й провървя пак. Все пак всеки сам решава как да живее и ако се чувства добре така - ок. А и външния вид не е всичко, те големите красавци ги знаем и тях що за стока са.

 

Мария си прави песни, колкото да има. Имам чувството, че изобщо не й дреме дали ще се харесат или не. Харчи едни пари на вятъра за бълвочи и тъпи клипове...никаква логика. Иначе пък винаги й пука как ще е облечена и в кое скъпарско заведение ще се снима. Иска ми се да си пренареди приоритетите и продукцията, която предлага да е на първо място. Нещо, което след албума "13" не е така.

image.jpg 116.jpg image.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Мачкай!

 

Много хубаво, че си каза всичко точно както е, иска се много сила за това. Знам, че ще е истински щастлива скоро. Няма по-хубаво от това да си отвориш очите за някого макар и късно. Татяна е прекрасен човек.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гущеров като я е вземал, не е знаел, че е фолк певица ли? Нормално е да се разголва, що за доводи, коя фолк певица не се разголва или изобщо никога не е показвала нищо от себе си?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мара всеки месец я развеждат с Гущеров. Миналия месец в На кафе каза, че няма нищо такова, така че съм склонен да поизчакам преди да повярвам :dontknow:

 

Поздрав с този скандален химн:

:3fdb8960598fa63e:

 

Много яки песнички от онзи период останаха напълно незабелязани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поздрав с този скандален химн:

:3fdb8960598fa63e:

 

Много яки песнички от онзи период останаха напълно незабелязани.

 

Ооо, много яка. :Vishenka_05:

 

Стъпвам в салфетки и рози на пода, искам да седна, но просто - не мога! :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито едно от последните участия на Ивана не е обявено в сайта на Пайнер, дори това е Молдова в други ден. :D

Не присъства дори в компилацията за 2016та.

С какво да присъства - с "Кралете" ли? :mf_surrender:

Да направи по-нормални песни, с тях повече се оценява.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито едно от последните участия на Ивана не е обявено в сайта на Пайнер, дори това е Молдова в други ден. :D

Не присъства дори в компилацията за 2016та.

Глория също не присъства. Били на друг договор. Мхм. Жал ми е за тая фирма.

Калине, не се излагай.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emanuela (Official)

21 март в 10:32 ·

При цялото ми уважение към Антон Стефанов, по-тъпо заглавие не бях чела за корица! Нито ще раждам, нито съм готова да раждам,а с Галин сексуални отношения нямам ! Потресена съм ,честно !

 

Anton Stefanov Цялото ми уважение съм Емануела, но аз винаги съм бил коректен. Това е казано от Галин в самото интервю. Никъде в разговора не става дума, че двамата имат сексуални отношения, нито връзка. Ако прочетете интервюто ще видите за какво става въпрос!!!

 

Галин напоследък все повече изцепки започна да прави :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emanuela (Official)

21 март в 10:32 ·

При цялото ми уважение към Антон Стефанов, по-тъпо заглавие не бях чела за корица! Нито ще раждам, нито съм готова да раждам,а с Галин сексуални отношения нямам ! Потресена съм ,честно !

 

Anton Stefanov Цялото ми уважение съм Емануела, но аз винаги съм бил коректен. Това е казано от Галин в самото интервю. Никъде в разговора не става дума, че двамата имат сексуални отношения, нито връзка. Ако прочетете интервюто ще видите за какво става въпрос!!!

 

Галин напоследък все повече изцепки започна да прави :3fdb8960598fa63e:

Наистина е написано така, все едно ще ражда от него. Само и само да се продава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...