Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Соня е с 32 000 гледания вече, възможно ли е, при все, че песента има 3 000 майка само за ден. А най-лайкваната й има 4 500 за година и половина, не визирам "Правена съм...", а "Как ми действащ".

Мисля, че са зациклили нещо. От сутринта са мръднали само с 10к.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Преслава е много по-добра Лили, рок образите, народният ги докара, а Деса има само 1 силен образ досега, само 1. Отделно изтегли късата клечка, че предаването се изтърка и сезонът е слаб.

Преслава и в най силните и образи беше фалшива и пееше като Преслава. Само при Лили Иванова си промени гласа а при Валя Балканска липсваше типичната орнаментика за родопския край. Но поне беше малко по старателно и сигурна на сцената, за което имат принос и наркотиците. На Преса повече щеше да и ходи Те амо, а на Деса ънтфейтфул. Деса макар да не знае перфектно английски успява да го докара като произношение и ни то веднъж не вкара фолк орнаментика в изпълненията си.

Преса и рок - време е да си при помниш как вместо Фреди МеркЮри я помислиза за Милко. Деса че е зле го виждаме всички но при Деса е поправимо ако седне да работи по образа си. На Преслава участието и дойде като школа да си припомни какво е живо пеене, а Деса можеше да ползва трибуната за да поработи над килограми и сценично поведение, но май отива там само да щракне селфита с новия грим.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса е супер добра в имитиране на гласове. Но визуално е покъртително зле. Изобщо не се доближава. Като пее винаги се напъва и в очите като я гледаш - все едно има запек...

 

И Ваня Костова, и Шер - супер добре ги изпя... и максимално се доближи. Но визуално е потрес-

 

Преса пък вокално беше фалшива доста и не докарваше бленди и гласове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прилича ми малко на песните на Ванеса. Яка е . Кво не и харесвате... По яка е от лятната и, която си се наложи пак де. Очаквах по музикантски проект но прецполагам не иска да загуби енерцията си.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да повярвам на какъв здрав ритъм заложи Татяна. Много нахъсано, но да отбележа, че песента ме кефи основно като я слушам на хубав звук, там си личи и най-малкият детайл нужен за силното въздействие на проекта.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво му е клишето на "стария фолк"? Тия модерни денс-поп-рап песнички са много бозави и хващат много малък дял от чалга аудиторията. Сега слушах тъпото интервю на Галин снощи в "Звездно" как щял да прави западни модерни неща, как щял да пробива някъде си, как го влече към попа, как лятото щял да пуска песен с испанско звучене и т.н. алабализми. Факт е, че силата на чалгата е в разнообразието, ама на мен ми идва too much това прехласване по попа и модерното звучене. Галинчо толкова ли е кьорав, че не може да види кои са най-големите му хитове - най-чалга звучащите му парчета. Фолкът стана това, което е, защото беше "музика за душата". Днес едва 20-30% от песните отговарят на това определение според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още не мога да повярвам на какъв здрав ритъм заложи Татяна. Много нахъсано, но да отбележа, че песента ме кефи основно като я слушам на хубав звук, там си личи и най-малкият детайл нужен за силното въздействие на проекта.

 

Наистина добър саунд този път, ама нещо не ми допада в песента и не мога да разбера текста ли е, изпяването ли... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина добър саунд този път, ама нещо не ми допада в песента и не мога да разбера текста ли е, изпяването ли... :whistling:

Изпяването ... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена няма толкова оригинални представяния на концертите на Планета, а това определено остана в историята на медията и на форума:

Мачкай :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...