Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Ивана пуска много яки лайфове от концерта на Герб. Много добре изглежда!!!!

https://www.facebook.com/IvanaOfficialPage/...54630358338585/

https://www.facebook.com/IvanaOfficialPage/...54630415388585/

Страхотно изглежда, от години не е била толкова свежа и като фигура, и в лице! Браво. Остава само да почне да прави хубави песни и ще е топ. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се е стопила ... според мен се е подлагала на липосукция или на някаква друга интервенция - не може тия грамадни бутове и задник да се стопят за нула време. :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се е стопила ... според мен се е подлагала на липосукция или на някаква друга интервенция - не може тия грамадни бутове и задник да се стопят за нула време. :1000 (29):

 

Как за нула време... тя от две години вече само слабее. Няма липосукции, няма такива неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо се е стопила ... според мен се е подлагала на липосукция или на някаква друга интервенция - не може тия грамадни бутове и задник да се стопят за нула време. :1000 (29):

Ами браво за инициативата. Какъвто и да е методът, крайно време ѝ беше. Не че имах някакви проблеми с теглото ѝ, но едно, че е по-здравословно, и второ, че е хубава жена, а килограмите могат да скрият това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как за нула време... тя от две години вече само слабее. Няма липосукции, няма такива неща.

Тя и преди слабееше, но скоро след това пак наливаше здраво.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и преди слабееше, но скоро след това пак наливаше здраво.

Сега явно се е справила с алергията, защото от декември по-миналата година все си сваля килограми. Дано вече да са изчезнали проблемите от преди.

Много ме кефи така!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! :Vishenka_05:

 

Много заряд има и енергия, следващата да е още повече в този стил. Някъде прочетох абсурден коментар, че песента била имитация на Оцко, голям глупост. Песента е в стил Гери Никол, все пак аранжиментът е на човека правил песента и I'm the queen.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана пуска много яки лайфове от концерта на Герб. Много добре изглежда!!!!

https://www.facebook.com/IvanaOfficialPage/...54630358338585/

https://www.facebook.com/IvanaOfficialPage/...54630415388585/

Страхотнаааа!!! :Vishenka_05:

Ивана прави невоятно шоу и на участия. Винаги е страшно весело. Разбира се пее повече старите си хитове, но успява много добре да вмъкне и новите между тях и хората се забавляват и на тях. Един тотален хит й трябва на Ивана в момента. Хората още я обичат страшно много. Като цяло според мен тя има най-много мегахитове в попфолка. Хората си я обичат и по-пълничка. Това при нея не играе роля.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана винаги ми е била любимка, но с тоя ГЕРБ... Не мога да ги дишам. Хубаво е, че няма много хора на тия митинги.

 

Иначе евала за отслабването. Макар че никога не са ми пречили килограмите й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много заряд има и енергия, следващата да е още повече в този стил. Някъде прочетох абсурден коментар, че песента била имитация на Оцко, голям глупост. Песента е в стил Гери Никол, все пак аранжиментът е на човека правил песента и I'm the queen.

Знаех сииии, още от първото слушане ми биеше на бийта на Гери-Николова песен.

Точно това коментирахме, че на повечето, които ся не им харесва, ако Гери беше я изпяла, щеше да ги кефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаех сииии, още от първото слушане ми биеше на бийта на Гери-Николова песен.

Точно това коментирахме, че на повечето, които ся не им харесва, ако Гери беше я изпяла, щеше да ги кефи.

 

Ти не ги чети кво пишат, дори те не си вярват на негативите които бълват. Готиното е, че Татяна тепърва ще залага на подобно звучене. Много й ходи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много заряд има и енергия, следващата да е още повече в този стил. Някъде прочетох абсурден коментар, че песента била имитация на Оцко, голям глупост. Песента е в стил Гери Никол, все пак аранжиментът е на човека правил песента и I'm the queen.

:1000 (29):

Аранжимента на песента на Гери-Никол е правен от Андреан и Гери, не от Деян Асенов

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

Аранжимента на песента на Гери-Никол е правен от Андреан и Гери, не от Деян Асенов

 

За пореден път се убеждавам колко си неинформиран. Въпросната песен е на Гери, Насо и Деан е работил по аранжимента, ама ти няма откъде да ги знаеш тея неща, защото както ти казах си неинформиран и говориш само глупости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За пореден път се убеждавам колко си неинформиран. Въпросната песен е на Гери, Насо и Деан е работил по аранжимента, ама ти няма откъде да ги знаеш тея неща, защото както ти казах си неинформиран и говориш само глупости.

:roll1:

Повярвай ми знам много повече от теб ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Повярвай ми знам много повече от теб ;)

 

Не съм първият хванал те в лъжа. А и щом не знаеш, че Деан е работил по въпросният аранжимент, значи нищо не знаеш както винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм първият хванал те в лъжа. А и щом не знаеш, че Деан е работил по въпросният аранжимент, значи нищо не знаеш както винаги.

http://www.btv.bg/video/shows/cool-t/video...am-kralica.html

ходете пасете кравите :3fdb8960598fa63e:

 

"I'm The Queen" т. Гери-Никол, Андреан, Анастасия Мавродиева; бийт Андреан, Гери-Никол

"Готина и Луда" т. Гери-Никол, СкандаУ, Анастасия Мавродиева; бийт Андреан, Гери-Никол

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://www.btv.bg/video/shows/cool-t/video...am-kralica.html

ходете пасете кравите :3fdb8960598fa63e:

 

Стига си ни занимавал с домашните ти любимци, паси си ги сам. Ако ме беше разбрал правилно, щеше да схванеш какво съм написал още в началото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава и клипа е готин, зувченето е различно за фолка, но и вървежно. Нищо общо с Оцко тоя път, за сметка на етикета, което си беше по Оцковия маниер.

 

Не мога да не призная, че и песен и клип ме кефят, наистина няма как човек да си затвори очите пред години-тяло, че тя слага половината и повече девойчета на по 18-20. в на майка им...

 

Песента е готина, пускам си я, браво и дано следващия проект да е такъв.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...