Jump to content



Като две капки вода


Препоръчани коментари

На финала участниците сами си избират кого да имитират и ако Десислава стигне до там 99% ще е нещо фолклорно. А може и Камелия да е в оставащия един процент, кой знае... :1000 (29):

На мен ми се струва, че от Капките си правят голяма закачка с Гласът обаче. В първото предаване Десислава имитираше Камелия откъм глас, после пък специално си викнаха гост звезда да имитира Графа, да не забравяме и имитацията на Поли. В следващия епизод пък има опция за имитация на Павел и Венци Венц. Само Иван Лечев остана... :1000 (29):

 

 

Те взеха за мезе не само Гласът, ами и Мастършеф - най-редовно....Като онова, че Мадона ги гледала и написала :"Че готвачи ли да гледам?" и все как ги били по рейтинг...

Аз мисля, че в понеделник наистина Рачков и Зуека ще направят СетааБрат хаха

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 855
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Те взеха за мезе не само Гласът, ами и Мастършеф - най-редовно....Като онова, че Мадона ги гледала и написала :"Че готвачи ли да гледам?" и все как ги били по рейтинг...

Аз мисля, че в понеделник наистина Рачков и Зуека ще направят СетааБрат хаха

Те пък защото са най! За толкова сезони крачка не дръпнаха. Едни и същи образи, едни и същи лафове, едни и същи мошенгии... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те взеха за мезе не само Гласът, ами и Мастършеф - най-редовно....Като онова, че Мадона ги гледала и написала :"Че готвачи ли да гледам?" и все как ги били по рейтинг...

Аз мисля, че в понеделник наистина Рачков и Зуека ще направят СетааБрат хаха

Принципно Павел и Венци са най-скучния образ от тези, но нищо чудно да се спрат на тях и Крис Костов да пее с тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зуека си беше точно Венци :1000 (29): Ама и на ръст го докарва.

И как се бъзикат, че Павел постоянно повтаря "машини" :1000 (29):

Брена е там и я изловиха как си прави селфи :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За момента Коцето е ненадминат за този лайф. София и Люси също бяха добре, а на Ваня се смях много... :1000 (29):

Оле, Деси ще имитира Loca, дано наистина да не я сложат на ролери, че си затварям очите... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карикатура. Пак не е научила текста. Танцът - абсурден.

 

И пак накрая се подмазва с Лепа Брена, за да проси подкрепа, че и текстът обърка. Безгръбначно мекотело.

 

 

Пълно дъно е Деса. Истинска нещастница.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Визуално си беше Десислава! :roll1:

Откъм глас се справи доста добре, но със сигурност може и повече.

В танците я имаше горещината, но може би не за латино, а за едни друг стил...:roll1:

Честно казано, тази вечер повече чаках Миро и в момента отброявам секундите до появата му! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз този път съм доволна от Деска,раздаде се на макс.Гласа според мен го докара,движенията малко ги преекспонира,но съм много по-доволна от предните пъти.

И права беше за това,че трябва да спре с вайкането и обясненията.Заслушала се е в публиката , което е много добре.Това според мен се нарича градивна критика,от която да се вземе поука от колкото да лъжеш , защото ти е любим изпълнител. :Vishenka_05:

Галена е бая подпухнала,ама нормално като лицето й е бъкано с разни субстанции.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...