Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Трудно ще спечелим, впредвид това, че всички медии гласят италианската маймуна. И при мен в Словения казаха, че той е един от фаворитите, четох и из сръбските медии... демек пропагандата е голяма. :feminist_en: Да се надяваме на високи точки от журито, така ще имаме по-голям шанс.

 

Другата година БНТ да се стягат и да пратят Джери-Никол, европейските гейове ще се скъсат да гласуват за Джери-то.

Все пак успех на Кристиан, с нетърпение очаквам напетото гласуване, чупя екрани и всичко наоколо, традиция ми е през 2007 и 2016, а телевизорът и без това е за изхвърляне. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трудно ще спечелим, впредвид това, че всички медии гласят италианската маймуна. И при мен в Словения казаха, че той е един от фаворитите, четох и из сръбските медии... демек пропагандата е голяма. :feminist_en: Да се надяваме на високи точки от журито, така ще имаме по-голям шанс.

 

Другата година БНТ да се стягат и да пратят Джери-Никол, европейските гейове ще се скъсат да гласуват за Джери-то.

Все пак успех на Кристиан, с нетърпение очаквам напетото гласуване, чупя екрани и всичко наоколо, традиция ми е през 2007 и 2016, а телевизорът и без това е за изхвърляне. :1000 (29):

Миналата година Промениха гласуването. Вече няма интрига

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готина песен от Азербайджан. :)

А певицата се казва Диана Хаджиева, или не чух добре? Много българско звучи това...

 

Песента на Хърватия също ми харесва. Интересно изпълнение от страна на певеца. :)

Украинка е, може и да има български корен :3fdb8960598fa63e:

Потрес е всичко до момента. Фаворитите ми започват от 23-та позиция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година Промениха гласуването. Вече няма интрига

Е, как да няма? То тя е още по-голяма - 50% жури, 50% вот от публиката. Нали затова миналата година Русия остана втора, макар да бе с най-голям зрителски вот и победи тъпотията на Украйна. :gun_bandana: Добре поне, че за нас бе добре, че Поли бе 5-а по вот, а в крайното класиране 4-а.

Да се надяваме, че отделните журита ще ни дадат високи оценки, а по вот на зрителите очаквам да сме в 3-ката.

 

На румънците песента е зарибяваща, ще имат високо класиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, как да няма? То тя е още по-голяма - 50% жури, 50% вот от публиката. Нали затова миналата година Русия остана втора, макар да бе с най-голям зрителски вот и победи тъпотията на Украйна. :gun_bandana: Добре поне, че за нас бе добре, че Поли бе 5-а по вот, а в крайното класиране 4-а.

Да се надяваме, че отделните журита ще ни дадат високи оценки, а по вот на зрителите очаквам да сме в 3-ката.

 

На румънците песента е зарибяваща, ще имат високо класиране.

Русия даже завърши трета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз пък си мисля, че Гери Никол не е подходяща за тази сцена. Харесвам я, но не мисля, че ще получи одобрение.

Напротив, много подходяща е по ред причини, които не мисля да изброявам. В случая, за нея е важно да стигне до финал, а стигне ли, в тройката ще е със сигурност, само да е с надъхана песен в нейн стил.

 

Русия даже завърши трета.

Верно бе, така беше. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...