Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Жалко, че тогава не се класирахме!! Много енергия има в това изпълнение, Софка е уникална! И като гледам в коментарите, хората са много впечатлени как е пяла без мониторни слушалки и бек вокалисти.

Моля ти се, тая смешница. Иначе беше близо до класиране.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А може би не сте достатъчно силни като емоция, песен и представяне?

И за България така се твърдеше години наред, но недоножката Поли Генова разби стереотипа, Кристин също.

 

Ти пък какво разбираш?? ай да не започвам по добре...

Нищо особено не ви е песента. Ако под циганина имаш предвид Унгария.... песента е страхотна!!

Тая песен която за теб е "нищо особено" все още е #6 в една апликация където са гласували повече от 150.000 хора!

 

Добре, че са югославките републики, за да има гледания македонското изпълнение. Изключително загубена песен. :mf_surrender: Абсолютни лидери сме по гледания на класираните песни. Четох някъде, че определяли втория финал за по-добър от първия. За мен нямаше грабваща песен. Унгария се откроява и това ще им донесе успех.

 

Прави ми впечатление, че Нова отразява отново много подробно новините около участието ни. Докато умрялото БТВ са отразили новината, че се класираме на финала само в сайта ladyzone. :mf_surrender: :mf_surrender: :mf_surrender:

Напротив, тая година подкрепата от Югославското население е най малка.

 

Македонската песен е една от най-добрите бързи песни.

Проблема тук беше, че просто Яна не може да я покрие вокално спрямо студийния запис, да не говорим за стейджинга, който нямаше логика да е това, което показаха. Трябваше да се инспирират от клипа и да действат в рази посока.

 

Все пак, независимо от фактите за Македония, бяха милион пъти по-добре от Сърбия и Тияна. Изключително зле бяха.

Чувал съм я как си пеента "In too deep", но явно напрежението я скапа снощи.

 

Унгарецът беше превъзходен. Страхотна музикамтска песен, идейно представяне, мощен вокал с добра орнаментика.

Така е.Македония и Сърбия тази година показаха как напълно да си съсипеш мега яките песни.

 

Оф, изпокарах се с цяла раманиа.. :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, тая година подкрепата от Югославското население е най малка.

Поискайте съдействие от БНТ догодина да изпратите общ кандидат, за да имате шанс. :D Иначе виждам албанец да ви представя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поискайте съдействие от БНТ догодина да изпратите общ кандидат, за да имате шанс. :D Иначе виждам албанец да ви представя.

Хах кой ми говори,трети път влизат и ум ще дава.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Драгойка - широкият анус вижда себе си в малката Кристин, затова толкова екзалтирано е говорел. Краставите кучета се надушват отдалеч.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като изслушах повечето участници , установих , че е абсолютно възможно да влезем в ТОП 3 !

Евала на Кристиян , много добро представяне - нека наблегнат на повече ефект , стои постно ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хах кой ми говори,трети път влизат и ум ще дава.

 

Що да не дават? Както виждаш всичкото ви тази година - песен, клип, беквокали - българско. Само певицата и сценичното представяне бяха ваша работа и осрахте пейзажа. :mf_surrender: Облекли я като дърта сръбска певачка и се кълчи като пияница :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

След като изслушах повечето участници , установих , че е абсолютно възможно да влезем в ТОП 3 !

Евала на Кристиян , много добро представяне - нека наблегнат на повече ефект , стои постно ..

 

Не съм съгласен с последната част. Единствено визията ми е леко комична, защото твърде много пенделее, ама пък сега това е и модерно, а и предвид конкурса сигурно е нормално и е добра маркетингова идея.

 

Аз пък това забелязах вчера, че момчето има някаква харизма и страхотен глас, някак си за мен пълни сцената и мисля, че е много добра идея, че няма прекалено много ефекти и цирк на сцената, за да може да се открои още повече гласът му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой, който повече следи нещата, какво е забелязал? Защото доколкото аз гледам, настроението към Кристиан е много положително. Все още е трети в залозите със значително по-висок коефициент от Португалия и Испания.

 

На мен ми се струва кофти, че изпълнението му е покрай тези на Белгия, Швеция и Франция, но пък е към предпоследен и ще е "пресен" в очите на гласуващите... и това, че не е тотален фаворит може би ще го бутне при журитата, защото каквото и да си говорим, повечето дават точки на песни, които може и да не спечелят, за да избутат напред своя участник.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що да не дават? Както виждаш всичкото ви тази година - песен, клип, беквокали - българско. Само певицата и сценичното представяне бяха ваша работа и осрахте пейзажа. :mf_surrender: Облекли я като дърта сръбска певачка и се кълчи като пияница :3fdb8960598fa63e:

 

Следващата година ще откраднем някоя песен и визия на Глория. :1000 (30):

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

500 000 гледания и №1 в набиращи популярност е нашето изпълнение.

И това ако не е страхотна реклама :baaasmiley: :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой, който повече следи нещата, какво е забелязал? Защото доколкото аз гледам, настроението към Кристиан е много положително. Все още е трети в залозите със значително по-висок коефициент от Португалия и Испания.

 

На мен ми се струва кофти, че изпълнението му е покрай тези на Белгия, Швеция и Франция, но пък е към предпоследен и ще е "пресен" в очите на гласуващите... и това, че не е тотален фаворит може би ще го бутне при журитата, защото каквото и да си говорим, повечето дават точки на песни, които може и да не спечелят, за да избутат напред своя участник.

Везните клонят много здраво към Португалия в момента. Имат най-добрия жребий. Италия леко се губи на фона на Салвадор.

 

За Кристиян масовото мнение е, че е най-доброто изпълнение от снощи. Мисля, че е очевидно, че сме спечелили полуфинала - песента ни се продава най-много от всички от втория пф, най-много гледания имаме и т.н. С този много късен жребий на финала не знам какво ще стане - от една страна втората половина е по-слабата и Бьоркман (човека, който реди жребия) отново много гениално го е наредил - в първата половина всички силни песни са една след друга от Армения, №5, до Азербайджан, №12, после са някакви пълнежи, после Великобритания, които от аутсайдери накрая май ще влязат в топ 3 като нищо, №18, после още пълнежи, и после 4 силни песни - Белгия, Швеция, ние, Франция. Мисля, че това подреждане е в наша полза - хората още ще са свежи, защото силните песни от втората половина са накрая, отделно сме една от малкото балади на финала и последната на сцената, така че... Но ще видим. Ако трябва да съм на 100% обективен, имаме реален шанс за победа, ако Италия и Португалия се изложат или при жури, или при зрители - нещо като Джамала миналата година може да стане. Топ 5 ще сме на 100%, топ 3 е абсолютно постижим и победа не е изключена.

 

Ако трябва да направя някакво смело предсказание, определено мога да видя ЮК в топ 3 от нищото, но не знам кой от тримата фаворити ще изгори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нас стана скандал, 179.000 евра са похарчени за всичко около тазигодишното ни представяне и хората критикуват шефката на делегацията.

 

Защо ? Какво е виновна тя, че Яна не може да си изпее песента като хората. Не плаща ли бащата на Яна ?


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както мина Бланче така и нашата можеше, но нали това е Белгия. Странно е и мн тъпо, пускаш най добрата си песен евър и не минаваш, за сметка на това влизат циганина, Норвегия и Беларус...Дано Мк се откаже и вече не участва на тъпата нагласена Евровизия, че явно каквото и да пуснем няма да минем. Обаче хората си я харесват, клипчето е най гледано от качените снощи, даже предложението за брак е по гледано от 2/3 от изпълненията.

Най-гледаният клип от снощните е на България, никой дори не се доближава до него. По-гледан е и от половината от първия полуфинал, които имаха 2 дни повече.

 

Коментарът на Сеньора много ме обнадеждава, усеща ги нещата и има наблюдения. Евровизия София 2018 - как хубаво звучи :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо ? Какво е виновна тя, че Яна не може да си изпее песента като хората. Не плаща ли бащата на Яна ?

 

Какъв баща, какви глупости, плаща македонската държава от парите на народа, всеки месец плащаме радиодифузна такса за македонската телевизия и те си въртят далаверите и крадат парите. Царява беззаконие... Политиката е замесена във всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При нас стана скандал, 179.000 евра са похарчени за всичко около тазигодишното ни представяне и хората критикуват шефката на делегацията.

 

Ами ще я критикуват като лапат нашите пари, кой знае колко голяма част отива в джоба на тази нещасница. Те отдавна прекрачиха всяка граница какво да им кажат? Правят си каквото искат, ама така е каквато е държавата такава е и телевизията. Всичко е нагласено.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...