Jump to content



Евровизия 2017


Препоръчани коментари

Ама твоето мнение е меродавно за цяла Европа ли?

 

Ама ти не знаеш ли?

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 836
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Някой гледа ли излъчването на живо? Погледнах и още вървеше. Имаше някаква суматоха на сцената и някакви хора на купчина около нещо и в този момент спря излъчването?

Сега като върна вече този момент го няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дженке, Хамама не се слуша от цяла Европа.

Не очаквам особено нещо от Кристин, даже ако се изложи и не влезе в топ 10 - още по-добре, тъкмо ще приключат абсурните напъни на Саня да си бута протеженцата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, но откъдето и да го гледаш песента на Исландия и Финландия са далеч по-добри от Гърция и Кипър.

Това, че имаш някакво необяснимо влечение към жени, приличащи на зле гримирани травестити, не означава, че песните са добри. Точно Гърция и Кипър пък много ми харесаха на мен лично и както виждаме, Европа споделя мнението ми. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, че имаш някакво необяснимо влечение към жени, приличащи на зле гримирани травестити, не означава, че песните са добри. Точно Гърция и Кипър пък много ми харесаха на мен лично и както виждаме, Европа споделя мнението ми. :Vishenka_05:

 

Моля ти се, ти слушаш щампираната скумрия.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля ти се, ти слушаш щампираната скумрия.

Нямам идея коя визираш, но всичките ми любимки са много по-признати и успешни от твоите :Vishenka_05:

 

Австралия трети пореден финал, обаче си карат в една стилистика...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А само да питам - Португалия... what the fuck???? :mf_surrender:

И аз не разбирам защо целия континент примира по тази песен. На път са към първото място при букмейкърите, което е невероятно, имайки предвид какъв огромен фаворит беше Италия, в iTunes е най-продаваната песен от снощи, практически всички коментари са за това каква невероятна песен била. Не знам, понякога такива хайпове жестоко ми убягват.

 

Иначе е скандално, че Гърция и Полша с ужасните си песни и Австралия с потресаващото си изпълнение се класираха над Финландия, Исландия и Латвия. Финландия беше най-силното и въздействащо изпълнение на вечерта и още съм шокиран, че не се класираха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кипър, Белгия и Молдова ми харесаха най-много.

И между другото момчето от Кипър е много по-готино от куклата Кен от Швеция. Много ми е противно някой толкова перфектен, все едно жива кукла.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи познах 8

Мнението ми за втория полуфинал (подреждането няма значение) :

1.Македония

2.България

3.Холандия

4.Дaния

5.Австрия

6.Естония

7.Израел

8.Унгария

9.Норвегия

10.Сърбия/Швейцария

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може Грузия да не се класира ?

 

 

Ако не дай с Боже ние не триумфираме тази година, то дано да спечелят Молдова или Кипър!

Добре вие тъпи ли сте?

Грузия що не минала? тая боза събота като излезнат резултатите за полуфинала очаквам да е била на последно.Два месеца много добре гледах всичко свързано с Евровизия и Молдова и Кипър ще копаят дъното на финала, нищо че Кипър и на мен ми е любима, просто е очевидно копирането от всеки аспект.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам защо целия континент примира по тази песен. На път са към първото място при букмейкърите, което е невероятно, имайки предвид какъв огромен фаворит беше Италия, в iTunes е най-продаваната песен от снощи, практически всички коментари са за това каква невероятна песен била. Не знам, понякога такива хайпове жестоко ми убягват.

 

Мен ме побиват тръпки като го гледам тоя, а тъпата песен няма да я коментирам. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...