Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Просто песента е мега яка и е най-големия и хит.

 

Аз и до днес си я пускам от време на време /малко ме е срам ;д/. Частите на Силвър зарибяват яко. :1000 (29):

 

Поздрав с любимата песен на Ивана.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз и до днес си я пускам от време на време /малко ме е срам ;д/. Частите на Силвър зарибяват яко. :1000 (29):

 

Поздрав с любимата песен на Ивана.

 

Дааа, Теда разбива с тая песен, която между другото за мен е най-добрата и.

 

 

Помним ли тоя хит, Кристияна разбива с поведение пред камера.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресаващи снимки

Я виж другите чалгарки как изглеждаха тогава. За времето си - 2003г - това беше една от най мащабните фотосесии в попфолка. Десито беше в топ форма. Лично за мен фотосесията за Любовта е само чувство по ми допада:

 

Деси Слава: Пайнер ми обявиха война

 

20160103_152731.jpg

 

20160103_152725.jpg

 

20160103_152718.jpg

 

20160103_152745.jpg

 

20160103_152754.jpg

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм чел темата назад, някой да не е казал, че Деса е такава? :D

 

Аз съм казал, че е такава още с първото си посещени, на нейно участие - септември 2005 година. На следващите 5 само съм затвърждавал казаното.

 

Най-голямото нещастие за такива като нея е, че няма бизнес с музикални продукти, за да си записва и издава и да не ходи никъде.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Азис по каква линия има толкова много кавъри на песни на Цеца? "Празнуваш ли сега", "Тежко ли ти е", "Дай ми го, дай", "На голо", отделно предполагам чрез него Малина се е сдобила със "Студ", а пък тая Маца нали му беше протеже? "Аз ще прося" и "Проклинам аз денят" пак са в оригинал на Цеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Азис по каква линия има толкова много кавъри на песни на Цеца? "Празнуваш ли сега", "Тежко ли ти е", "Дай ми го, дай", "На голо", отделно предполагам чрез него Малина се е сдобила със "Студ", а пък тая Маца нали му беше протеже? "Аз ще прося" и "Проклинам аз денят" пак са в оригинал на Цеца.

Любимка му е, нали я имитираше в Като две капки вода. :1000 (29): Дай ми го, дай и На голо си ги е откраднал, а Празнуваш ли сега и Тежко ли ти е си ги издействал, когато й беше подгряващ на концерта през 2006.

Студ е на един македонски композитор. Татяна също има песен от него - Всичко е любов.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Я виж другите чалгарки как изглеждаха тогава. За времето си - 2003г - това беше една от най мащабните фотосесии в попфолка. Десито беше в топ форма. Лично за мен фотосесията за Любовта е само чувство по ми допада:

Обожавам тази фотосесия! По-добра няма в цялата си кариера. Винаги ми е стояла супер западна и стилна, секси, без каквато и да е вулгарност. А в комбинация със страхотния албум, започна много силно след напускането на "Пайнер".

 

И така, като съм на тема Десислава - много се смях онзи ден, когато спечели "Поп-фолк хит" 2016 на "Сигнал.бг". Веднага се сетих за омразниците ѝ, като много добре си спомням как в темата за завръщането ѝ не един се плюнчеше, видите ли каква грешка била направила (все едно, че имаше какво да губи - та, тя беше изпаднала в най-голямата си кариерна дупка, макар и тук-таме да случваше на хитове и отделно да пускаше добри песни...), и че неминуемо я очаквала съдбата на Бони. Айде, сега тези така "доброжелатели" и толкова "загрижени" за Десислава, да ми обяснят къде е тя в момента, и къде Бони...! Но не това ме напуши на смях, а един друг факт, а именно този: за 20-годишната си кариера тя претърпява втори пиков момент (разбира се, този не може да се сравнява с пика ѝ преди 14-на години, такъв просто няма да има никога повече) и то в такъв момент, в който тя никога не е изглеждала толкова "зле" (според общоприетото мнение за равенство между красив / готин / добре изглеждащ и слаб). Точно когато е двойна в сравнение с периода на "Няма те до мен", където, според мен, е в оптималната си форма, тя е редом до днешните хитови изпълнители. А мразещите я се спукват да я подиграват за дебелината ѝ. Голям смях! :1000 (29): Айде, дерзайте! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Азис по каква линия има толкова много кавъри на песни на Цеца? "Празнуваш ли сега", "Тежко ли ти е", "Дай ми го, дай", "На голо", отделно предполагам чрез него Малина се е сдобила със "Студ", а пък тая Маца нали му беше протеже? "Аз ще прося" и "Проклинам аз денят" пак са в оригинал на Цеца.

 

Азис подгряваше Цеца без пари на концерта е но ст. "Васил Левски" и така си подложи за разни кавъри. Една стотинка не е дал, а и тя не му е искала. Той е пренебрежимо незначителен, за мащабите, на нйната кариера и не може да търпи щети от него. Но пък кой да я подгрява в България през 2006 година, като бе скъсала отношенията с Пайнер и неговите нямаха шанс да се доближат дори да нея?

 

п.п. Като започнат десовите да си хвалят нещастните фотосесии на Фатме от едно време ми става толкова смешно, че не е необходимо дори да ги цитирам. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цеци Защо е,скъсала с Щайнер, помня едно време доста често даваха 39,2 по Планета!

 

Те ходиха с екип на Планета в дома и в Белград, за интервю даже. Случи се нещо, като с Лили Иванова. Искал да прави нейните песни в България и....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те ходиха с екип на Планета в дома и в Белград, за интервю даже. Случи се нещо, като с Лили Иванова. Искал да прави нейните песни в България и....

Много е алчен, от тая алчност се докара дотук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе Азис по каква линия има толкова много кавъри на песни на Цеца? "Празнуваш ли сега", "Тежко ли ти е", "Дай ми го, дай", "На голо", отделно предполагам чрез него Малина се е сдобила със "Студ", а пък тая Маца нали му беше протеже? "Аз ще прося" и "Проклинам аз денят" пак са в оригинал на Цеца.

По това време кавърдисвахва Цеца и Драгана най-редовно. Специално Азис е нещо страшно. "Никой не може" и "Няма" са на Драгана. Други големи хитове от фолка като "Гасне пламък" също са нейни. После за кратко дойде ерата на Индира, от която се възползва най-вече Ивана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По това време кавърдисвахва Цеца и Драгана най-редовно. Специално Азис е нещо страшно. "Никой не може" и "Няма" са на Драгана. Други големи хитове от фолка като "Гасне пламък" също са нейни. После за кратко дойде ерата на Индира, от която се възползва най-вече Ивана.

Ееее, защо винаги съм си мислел, че "Гасне пламък" е авторска... Но нищо, това не я прави по-малко страхотна песен! Дойде ми даже да кажа "велика", но гледам да избягвам прекалено високопарните определения, макар че тази балада е толкова силна и въздействаща, че напълно заслужава подобно такова! :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееее, защо винаги съм си мислел, че "Гасне пламък" е авторска... Но нищо, това не я прави по-малко страхотна песен! Дойде ми даже да кажа "велика", но гледам да избягвам прекалено високопарните определения, макар че тази балада е толкова силна и въздействаща, че напълно заслужава подобно такова! :)

Съжалявам, и аз харесвам "Гасне пламък" - даже повече ми допада аранжиментът във варианта на Райнето, но действително изпокрадоха Драгана в един период.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има една песен Тони Стораро пее нещо "добре ти беше мене като ме болеше", пускат я по дискотеките, но нищо не намирам в нета ...

Брутална е, направил съм си запис на тела и я слушам, не знам защо я бави..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има една песен Тони Стораро пее нещо "добре ти беше мене като ме болеше", пускат я по дискотеките, но нищо не намирам в нета ...

Това ли е?

https://kinotube.info/channel/watch/MpKiGcvlE7Q

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...