Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава си остава с най-голяма фенска мас и има най-голям интерес към нея

 

Интересно защо тази най-голяма фенска маса не гледа песните й в тубата и не ги прави хитове. Къде го тоя интерес?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики е много противен, но е талантлив. Галин е противен, но няма й талант. Точно заради такива отпадъци света върви надолу. Те не са за шоубизнеса, но чрез интриги, проституция и схеми вървят много умело нагоре. Но кога Галин ще ИЗПЕЕ нещо на живо, говорим не да цитира, което всеки във този форум може да направи, не да изграчи, което всеки човек може да направи, а да изпее нещо.

 

За Преслава няма нищо чудно, смятам всички сме били на концерти, нали така ? Виждаме, че масата все още я харесва.

 

За финал, искам да кажа, че съм по - склонен да вярвам, че Галин купува гласове от първия ден и затова води убедително. Той е такъв, клюкар, подлизурко и интригант.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам кое ти е странното за вота ,но си е факт ,че тая година е по-обективно от всякога

 

Къде бяха тия фенове на Преслава първите 3 дни? Хем тя споделяше линка... Кучета ли ги бяха яли, че се появиха изведнъж?

 

:mf_surrender: Продължавай да се правиш, че не си ми видял поста.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавно ми е как обвинявате Галин в манипулации, при положение, че той поведе от първия момент, а не казвате нищо за Фики, който беше със 100-тина гласа пред Борис Дали, а сега го води с над 900. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавно ми е как обвинявате Галин в манипулации, при положение, че той поведе от първия момент, а не казвате нищо за Фики, който беше със 100-тина гласове пред Борис Дали, а сега го води с над 900. :mf_surrender:

Ами аз имам представа от Галин като личност за мое съжаление и знам до какви методи прибягва. Но в крайна сметка, той самият е отражение на всичко ставащо в България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За финал, искам да кажа, че съм по - склонен да вярвам, че Галин купува гласове от първия ден и затова води убедително. Той е такъв, клюкар, подлизурко и интригант.

 

И аз си го мислех, но е факт, че като пуснат анкета от някоя попфолк страница във фейсбук относно това кой харесват хората повече - Фики или Галин - вторият обира два, че и три пъти по-голям вот. Едва ли Галин манипулира лайкове на страници, за чието съществуване дори не знае. Малките просто са луди по него.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз си го мислех, но е факт, че като пуснат анкета от някоя попфолк страница във фейсбук относно това кой харесват хората повече - Фики или Галин - вторият обира два, че и три пъти по-голям вот. Едва ли Галин манипулира лайкове на страници, за чието съществуване дори не знае. Малките просто са луди по него.

Допускам и това. Фики много опротивя, защото е глупав. Но не е лош човек, просто е малко тромав и заспал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спокойно не се дразни и не мисли ,че твойта Деса е по-успешна през годината , защото един от големите самостоятелни хитове на годината "Няма да ти пиша" е по-хитова от всички песни на Деса през годината , а и когато Деси бъде с най-много участия тогава претендирай.Незнам кое ти е странното за вота ,но си е факт ,че тая година е по-обективно от всякога , така че не се нервирай и аз искам Деси да е певица на годината , но няма

масата от фенове на Преслава , която каквото и да направи през годината пак ще я подкрепят!

В Арена не се знаеше най-големият хит на годината :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е толкова глупав Фики, просто годината му беше по-слаба и най-големият му хит (Вертолета) беше тотален боклук, ставащ само за дискотеките след 2, циганските махали и подигравки във Фейсбук. Второто му попадение пък не беше подходящо за по-голямата му аудитория, защото беше прекалено поп. И Издислав повлия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още по-забавното в тази мешавица е, че спонтанно засилилия се Фики е на път да изгони спонтанно засилилата се Преслава от категорията за Песен... :1000 (29): Остават по-малко от 100 гласа между "Is This Love" и "Няма да ти пиша".

Виждам, че двамата задружно вече са изгонили и Анелия... :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики е много противен, но е талантлив. Галин е противен, но няма й талант. Точно заради такива отпадъци света върви надолу. Те не са за шоубизнеса, но чрез интриги, проституция и схеми вървят много умело нагоре. Но кога Галин ще ИЗПЕЕ нещо на живо, говорим не да цитира, което всеки във този форум може да направи, не да изграчи, което всеки човек може да направи, а да изпее нещо.

 

За Преслава няма нищо чудно, смятам всички сме били на концерти, нали така ? Виждаме, че масата все още я харесва.

 

За финал, искам да кажа, че съм по - склонен да вярвам, че Галин купува гласове от първия ден и затова води убедително. Той е такъв, клюкар, подлизурко и интригант.

Защо всеки трябва да вие, като Фики, или да се разпява, като Глория?

На Галин пенсите са му направени предимно да рапира, и му се получава много добре.

Плюс това си ги пее достатъчно добре, приемете че всеки има стил, все едно да кажеш защо 100 кила и Криско не пеят, ами рецитират. И не , не го може всеки, излез и го изпей като можеш и като е лесно. То ако беше така, всеки щеше да рапира, не че не се опита и Фики и всички останали - но бяха жалки в опитите си. Единствено Галена , Теда и Галин могат да си позволят да смесват двата стила, да речем и Яница. Останалите са тотал щета.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голяма пародия са тия гласове за Фики. Забележете как най-хитовата му песен - "С друг ме бъркаш", има 3 пъти по-малко гласове от другите му 3, включително и "Ти си ми сърцето"... защото е 4-та подред, а трябва да се гласува за 3. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо всеки трябва да вие, като Фики, или да се разпява, като Глория?

На Галин пенсите са му направени предимно да рапира, и му се получава много добре.

Плюс това си ги пее достатъчно добре, приемете че всеки има стил, все едно да кажеш защо 100 кила и Криско не пеят, ами рецитират. И не , не го може всеки, излез и го изпей като можеш и като е лесно. То ако беше така, всеки щеше да рапира, не че не се опита и Фики и всички останали - но бяха жалки в опитите си. Единствено Галена , Теда и Галин могат да си позволят да смесват двата стила, да речем и Яница. Останалите са тотал щета.

Един път да се съглася с теб... като знаеш кой бих добавил при онези, които умеят да смесват стиловете- първата, която го направи... :whistling:

Не разбирам защо от години тук се налага твърдението, че Галин не може да пее, а Фики е някакъв факир. Ами... не е така. Не знам какво пък толкова отличава Фики- това, че владее ориенталската/ромската орнаментика? Това ли трябва да ценим задължително на Балканите? Ами Галин пък владее западния стил и мога да ви уверя, че на мнооооого хора им е приятно да слушат именно него. Доста по-свежо и различно звучи.

 

Голяма пародия са тия гласове за Фики. Забележете как най-хитовата му песен - "С друг ме бъркаш", има 3 пъти по-малко гласове от другите му 3, включително и "Ти си ми сърцето"... защото е 4-та подред, а трябва да се гласува за 3. :whistling:

Леле, чак сега обърнах внимание, че "С друг ме бъркаш" не е сред спонтанно дръпналите песни... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е гадно за Анелия, тя напълно си заслужава Песен, Клип и Певица/Идол...

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забавно ми е как обвинявате Галин в манипулации, при положение, че той поведе от първия момент, а не казвате нищо за Фики, който беше със 100-тина гласа пред Борис Дали, а сега го води с над 900. :mf_surrender:

Галин според мен не прави манипулации, защото е пълно с негови фен страници и мавсякъде пубшилуват да се гласува, а Фики само в официалната другите фен страници не са активни

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моите уважения към Преслава, пее си жената, но това ламтене за награди точно тази година, когато ѝ е най-слабата, и в която преди нея има поне 4 изпълнителки с по-успешна година, идва вече в повече. Ебахти егото, ебахти тъпата путка... И до онзи ден се очертаваше Преслава да няма и една награда, а сега наш'та се е доближила до 3 такива. Не се ли усеща тази жена колко е жалка вече? Загуби приятелството на Галена, голям процент от поп-фолк феновете ѝ скачат, а тя продължава да драпа за пустите отличия... Това сега, кажете, не е ли наглост?! Въпросът е реторичен! Дайте ѝ и "Певица", и "Идол", и "Песен", и "Певец" дори, та дано задоволи дълбокото си его...

А пък бутането на сестра ѝ ми е също толкова смешно. Та, българският слушател знае ли масово коя е Ивелина Колева, че да е пред имена с дългогодишна кариера, като например Славка Калчева, Росица Пейчева и Поли Паскова?! Все певици, които са масово познати, да не кажа, че и са по-добри от Колева - кака...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Фики се оказаха злобни за награди.

Не знаем за масова манипулация при другите (може да са били умни и да са почнали от първия ден), но при тях просто е твърде очевидно.

Жалко и за двамата.

И все пак не съм съгласен, че има само при тях двамата. За няколко дни са гласували толкова много хора а после 3 месеца не могат да съберат 5 хиляди в една зала. Това, че гласуват хора от други градове не ми е достатъчен аргумент.

 

Феновете на чалгата заявиха: ''Нуждаем се от новата песен на Яница''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак не съм съгласен, че има само при тях двамата. За няколко дни са гласували толкова много хора а после 3 месеца не могат да съберат 5 хиляди в една зала. Това, че гласуват хора от други градове не ми е достатъчен аргумент.

 

Защо да не ти е достатъчен аргумент? Гласуват българите от цял свят. Каналът им в youtube приближава 800 хиляди човека, а в тази анкета са гласували едва 10К, което е 1%.

 

За да идеш на концерта се иска да се набуташ с кинти, да си от София и да отделиш 3-4 часа от времето си, а това гласуване е безплатно и отнема 3 минути.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия, които правят фалшивите гласове на Фики защо не бутнат "С друг ме бъркаш" за песен на годината, а са бутнали другите 3 песни и най-вече Издислав и непознатата за хората песен "Ти си ми сърцето". :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фики е пълно дъно ... вчера разликата между него и Борис Дали за Певец на годината беше само 80 гласа и предположих, че Борис Дали може да го мине, а днес Фики води с над 1000 гласа разлика :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв ви е проблема? Какво сте нарочили Преслава и Фики. Тя и Емануела дръпна в началото, ама Галена я измести, тогава защо нямаше недоволни? Най-важното е, че Татяна се движи към топ 10 за певица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте категорията за Песен само ... за 2 часа е вдигнал с над 200 гласа и то само първите си три песни, две от които не са хитове, а четвъртата, която е най-голям хит - "С друг ме бъркаш", има най-малко гласове ... смешник! :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...